Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju a dlaczego chcesz w sterze robic to taniej nie mozna przeciez u ciebie rozrzad to ja bym załozył sam jak by mi sie chciało oczywiscie
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie , tanio cos Pewnie przkute na AMG orginal AMG
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
michał ja nia jeżdzilem bo to brat mojego kumpla ja ma albo mial , pelnoprawny AMG 3,2 motor 234 PS, noga sie trzesie jak wysiadasz z niego ta ktora gaz naciska
-
SPOTY RADOMSKIE
za 10 to moze bym o takiej padlinie pomyslal a nie za 40 :polew: [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:10_________________________________________________miałem mozliwosc za 5 tys amg 190 miecia wziasc z 93 roku i go nie wziąłem , ale moge sie spytac czy jest jeszcze na sprzedaz jak kogos to interesi ,
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - pierwszy raz
i rozrusznik tym bardziej , moze inny i podejdzie ale dlugo nie pożyje
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - pierwszy raz
kolego osprzet tez jest ten sam ale od tego samego silnika a nie ze wszystko pasuje od benzyny i diesla ,w dieslu 110 i 90 i 115 beda róznice w osprzecie , a co twojego wrazenia ze bys mial szanse ze 130 to jestes w głebokim błedzie sam moment by cie wyprzedzil nie mówiac o kucykach , nasze 110 to muły bagienne bez chipa do furek na PD
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - pierwszy raz
kolego passat b5 pod maską i zawieszenie = audi a4 b5
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - pierwszy raz
szkoda kolego ze nie zrobiles sobie kata wtrysku , jak rozrzad wymieniales i miales wszystko na wierzchu teraz tez sie da ale trzeba znowu troche nakladu pracy , masz miec w grupie 000 bs pozycja 2 49-54, wtedy problemow z rozruchem w zime nie bedzie napewno jest z tym troche zabawy ale da sie trafic i miec idealnie[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 21:42_________________________________________________PS można poluzować kolo i je ruszyć lub przesuwać pompę
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
wywal wkład ze srodka , samemu łatwo zrobic , wywal w karton i sprzedaj cos koło 100 pln teraz biora za to , a róznice wtedy z dolu poczujesz napewno i daj logi wtedy zobaczymy jak sie podnosi wystarcza 003, 008,011 dynamiczne i statyczny 003, i 003bs bo reszta juz byla
-
SPOTY RADOMSKIE
hej jaki grill u kogo był , bo ja w piatek urodziny -film starcony ,w sobote opijalem golfa i powtorka z rozrywki ale juz z filmem a w niedziele i dzisiaj mega kac
-
F1, Rajdy i Motorsport
co do talentu
-
[ALL B6] Co to za model webasto i jak nim sterować (zdjęcie) ?
nie sprawdzisz pod kompa,
-
SPOTY RADOMSKIE
jezdziliscie dzisiaj ? jak bylo
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak by co to boczus został , wiec.............. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nazwa yerba mate, wymyślona najprawdopodobniej przez jezuitów, pochodzi od przekształconego łacińskiego słowa herba – zioło i mati co w języku keczua oznacza tykwę, w której parzy się zioło. Indiańska nazwa naparu to caá. Zawartość kofeiny jest inna w różnych gatunkach yerby. Waha się ona od 0,7 do 2 procent.
-
SPOTY RADOMSKIE
niezły to mało powiedziane :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bryniu nie prowokuj :evil:
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki Bryniu za spoto-grilla , dresik the best , no i musze dodać ze wygladalas w nim super :gwizdanie: Ps..no i te tabletki chetnie bym sprobowal
-
SPOTY RADOMSKIE
ale oni szukaja pola namiotowego bardziej z mozliwościa zrobienia grilla a nie hotelu Oziu
-
SPOTY RADOMSKIE
ale na powaznie to cięzko cos u nas takiego znaleźć Radom to nie miasto turystyczne [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 21:57_________________________________________________ale jutro spojrzę na jakies reklamy zwiazane z air show moze tam beda jakies namiary to jutro wieczorem cos wam odpowiem
-
SPOTY RADOMSKIE
ma bo w srodku pola mieszka
-
SPOTY RADOMSKIE
jutro jest ten light grill u Bryni
-
[B5 AFN] Szarpie przy ruszaniu
jak wysoko to wlasnie zużyte czym nizej tym jest nowsze
-
F1, Rajdy i Motorsport
Składy zespołów F1 w sezonie 2010 zdaniem planet-f1.com: Brawn GP:Jenson Button i Bruno Senna Red Bull: Mark Webber i Sebastian Vettel Ferrari: Felipe Massa zostanie, a Kimi Raikkonen... być może Toyota: Timo Glock i Nick Heidfeld McLaren: Lewis Hamilton i Nico Rosberg Williams: Kazuki Nakajima i Nico Hulkenberg Renault: Alonso i Kubica Toro Rosso: Sebastian Buemi i Jaime Alguersuari Force India: Adrian Sutil i Karun Chandhok