Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Prośba o analizę logów po dopieszczaniu silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Kilka dni temu jechałem w nocy i jak przyszło przycisnąć do wyprzedzania to nagle światła auta za mną znikneły :> (czarny dym je zasłonił),

i to nie była granica rozsądku dla diesla. Dalej już nie kadze. EGR wyczyszczony, przewody do N75 wymienione, reszta przejrzana, wyczyszczona i dociągniete opaski. Filtr powietrza nowy i przepływomierz wyczyszczony. Auto scan - zero błędów. Na oko jest lepiej.

Zrobiony komplet logów i prośba o analize:

BS -

000 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/580b2a750970e9f1.html

003 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c52d51ce0b4d054e.html

004 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/37cc4a11ada81347.html

011 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/db6da9583f29cb96.html

statyczne -

000 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/656c42510333737b.html

001 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2e705504d9a39d21.html

003 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f4c6a2be72bc783a.html

004 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ae1f131e91e75a50.html

007 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/43181b758270b3c4.html

013 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/10fe350491505461.html

023 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f139ae2584272f6d.html

dynamiczne -

000 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1711bff58072a9b9.html

001 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/12ba08074159238e.html

003 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a766caec0bd5b005.html

004 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/52ca1b1b028eda33.html

008 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cd1a226e9dad4013.html

010 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/269801fe156274a9.html

011 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c86626c3bd003e87.html

Jak cos nie tak umieszczone to opierdziel i do kosza.

Opublikowano

ustaw statyczny kąt wtrysku...

reszta jest dobrze :)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję przemik, tak mi się wydawało, ale potrzebowałem jeszcze innych opinii. Jutro kąt wtrysku do idzie do poprawy.

Pozdrawiam.

Opublikowano

jak juz sie czegos czepic to turbo by moglo odrobine wczesniej sie podnosic masz prawidlowe ladowanie dopiero przy 2000tys a mogło by byc juz przy 1600-1700 tys obr

Opublikowano
  • Autor

Może już wymagać czyszczenia, bo auto było jezdzone z lekką nogą i jak je kupiłem to spodziewałem się tego. Ale poczekam jeszcze troche, będę teraz jechał w trasę autostradą to je trochę rozruszam. A czy późne wstawanie turbo to VTG zapieczone czy katalizator juz zawalony?

Dzięki za ocenę.

Pozdrawiam.

Opublikowano

turbo jest ok nic tam robic nie trzeba to nie jego wina , kat wywalic i bedzie git :> :> :>

Opublikowano

jak juz sie czegos czepic to turbo by moglo odrobine wczesniej sie podnosic masz prawidlowe ladowanie dopiero przy 2000tys a mogło by byc juz przy 1600-1700 tys obr

pewnie kat zabity ....

Opublikowano

czekaj , jak go w koncu wywalisz bedziesz myslal czemu tak późno to zrobilem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.