Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Logi dynamiczne 003, 011 przed czyszczeniem przepływomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logi dynamiczne 003, 011 przed czyszczeniem przepływomierza.

Od zakupu w ogóle nie ciągnąłem auta powyżej 3500rpm ale wczoraj musiałem dość żwawo wyprzedzać i przy 4000rpm zabrakło mu mocy.

Zrobiliśmy z ciekawości logi grupy 003, 011 i dodatkowo prędkość (006)

Chciałem Wam pokazać jak to wyglądało.

Przepływomierz jest już fachowo wyczyszczony i autko ciągnie jak trzeba do 4500rpm. Pod wieczór będę miał diagnostę i zrobimy te same badanie dla porównania.

Czy coś jeszcze widzicie w tych logach?

logprzed.jpg

Opublikowano

1. Logi zle zamieszczone - nieczytelne

2. Przeplywomierza nie ocenia sie na podstawie tych dwoch grup.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

1. Logi zle zamieszczone - nieczytelne

2. Przeplywomierza nie ocenia sie na podstawie tych dwoch grup.

Pozdrawiam

W jakim sensie nie czytelne? Klikasz na obrazek i Ci się powiększa do 100%. (Jeśli nie działa to prawym i pokaż obrazek)

Ja nie napisałem, że to są logi do oceny przepływomierza, ale te zrobiłem pierwszy raz wg filmu instruktażowego.

Opublikowano

Z logow wynika ze nie przeplywomierz jest przyczyną Twoich problemów z ubytkiem mocy... i czyszczenie go na niewiele sie przyda...

Zrob kpl. logów - bedzie wiadomo gdzie skierowac rece ktore leczą.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Z logow wynika ze nie przeplywomierz jest przyczyną Twoich problemów z ubytkiem mocy... i czyszczenie go na niewiele sie przyda...

Zrob kpl. logów - bedzie wiadomo gdzie skierowac rece ktore leczą.

Pozdrawiam

Zrobię, napisz mi tylko konkretnie jakie grupy mam zlogować.

Opublikowano

STATYCZNE

grupy normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013

grupy Basic Settings: 000, 003, 004, 011

DYNAMICZNE

grupy normalnie: 000, 003, 004, 008, 010, 011

Loguj kazdą grupe osobno.

Powodzenia

Opublikowano

od razu widac ze masz przeladowanie o 0.6bara tryb awaryjny,prawdopodobnie turbo do czyszczenia

Opublikowano
  • Autor

Umieszczam na razie dynamiczne 000, 003, 004, 008, 010, 011

Lap padł mi całkowicie, więc jeśli się uda resztę umieszczę dziś lub jutro rano.

Co na nich widać?

d000.jpg

d003g.jpg

d004j.jpg

d008f.jpg

d010.jpg

d011.jpg

Opublikowano

ja bym najpierw wyczyscil turbine , a potem zajal sie przeplywka ktora prawdopodobnie jest dobra :>

Opublikowano

jak widac jest troche lepiej niz wczesniej ,depcz go ostro przez kilka dni ,jak to nie pomoze to turbo do czyszczenia,przeplywka jest dobra

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę dokonać pomiaru dla 011 BS :/ Czy to znaczy, że mam zapieczone kierownice? Jeśli możecie odpisać szybko to będę wdzięczny bo piszę z samochodu a już się sąsiedzi denerwują, że im kopcę :-)

Opublikowano

nie mozesz bo pewnie nie masz pelnego vaga :decayed:

Opublikowano
  • Autor

VAG-COM 311.2 z witaminką.

011fake.jpg

Mam też 409.1 ale witaminka nie działa.

Dzięki za pomoc. Na dziś już kończę, wjeżdżam do garażu i do domu :-)

Tak myślałem, że auto od starszego Pana może sprawić takie problemy, ale o tym wkrótce ;)

Opublikowano

sterownik ci nie obsługuje , inny jest komunikat jak jest nie pełna wersja

Opublikowano
  • Autor

Po rozruszaniu kierowniczek i kilku dniach "butowania" silnik równo ciągnie do 5krpm i nie wpada w notlauf, natomiast VAG pokazuje takie błędy:

00519 P0108 Czujnik MAP – wysokie napięcie – G71

00575 Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej

Co o tym sądzicie koledzy?

Opublikowano

Po rozruszaniu kierowniczek i kilku dniach "butowania" silnik równo ciągnie do 5krpm i nie wpada w notlauf, natomiast VAG pokazuje takie błędy:

00519 P0108 Czujnik MAP – wysokie napięcie – G71

00575 Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej

Co o tym sądzicie koledzy?

skasuj i zobacz czy sie ponownie pojawia ...

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj po skasowaniu przejechane 33km. Dziś ponowne sprawdzenie nie wykazało błędów. Za parędziesiąt kilometrów znów sprawdzę :-)

Opublikowano

Wczoraj po skasowaniu przejechane 33km. Dziś ponowne sprawdzenie nie wykazało błędów. Za parędziesiąt kilometrów znów sprawdzę :-)

to juz sie pewnie nie pojawia ... byly to pozostalosci z przycinajacych sie kierownic .... chyba ze znowu zaczna sie przycinac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Już nic nie rozumiem, wszystko gra, ani śladu po notlaufie a błędy są te same ;-)

Nie ma co kminić tylko wyczyścić suszarkę.

Opublikowano

Już nic nie rozumiem, wszystko gra, ani śladu po notlaufie a błędy są te same ;-)

Nie ma co kminić tylko wyczyścić suszarkę.

moze monentami wartosci doladowania osiagaja wartosci graniczne i stad te bledy ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.