Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
po jakiemu to Oziu ,wyrastasz na niezlego Poliglote :>
-
SPOTY RADOMSKIE
ide ogladac film mam nadzieje ze dzis 1000 nie padnie beze mnie
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
E tam, przy dobrych wiatrach to dzisiaj strzelimy, albo jutro jak Bryńka zobaczy bałagan jaki zrobiliście w temacie to ona jeszcze tu zagląda
-
SPOTY RADOMSKIE
ale jaja 1000 pęknie na kłótni i wszyscy to przeczytają
-
SPOTY RADOMSKIE
a królowej niema ................. ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
jonny tez umie jezdzic- dlatego lezy połamany pewnie jakis niedojda i tyle z goscia jest
-
SPOTY RADOMSKIE
ale pojechaliscie obaj po bandzie na forum żale sobie wykładać -Wstyd i Żenada
-
SPOTY RADOMSKIE
to jak z tym ze bezwypadkowy , a jak ktos by sie pytal to byla tylko kolizja bo zeby wypadek to musza byc ranni i przebywac ponad 7dni w szpitalu :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
ja tez bede zaraz jade
-
F1, Rajdy i Motorsport
jest jeszcze gorzej niz moglo być http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/kubica-zostaje-w-renault-ale,1406433
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.interia.pl/formula-1/formula-1/news/fatalne-wiesci-dla-roberta-kubicy,1406394
- SPOTY RADOMSKIE
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
nie muisz zadnych nowych uszczelek kupowac bo sa metalowe albo wogole ich nie ma tylko idzie metal na metal , pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
miales notlauf i z stąd ten blad sie zapisal [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 17:56_________________________________________________kto sie dzis wybiera na spota ?
-
SPOTY RADOMSKIE
też w sprawie laski :polew: :polew: ale ciekawe czy czystym autem :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Anglicy-i-Niemcy-widza-Kubice-w-Mercedesie,wid,11707576,wiadomosc.html o i tu by nasz robert mogł by cos wygrac a nie we francuskim spowalniaczu
-
SPOTY RADOMSKIE
jak zawsze brudnym :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
ty mnie nie lubisz Ciebie wszyscy :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jonny to pan nikt :>
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.squiggly.com/index.php tomaszu link dla ciebie z zegarkami w dobrych cenach , najtansze swatch-e w polsce tu znajdziesz[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 18:32 http://www.squiggly.com/nl/pl/swatch/daydream-as-good-as-new-YMS1001MU1.htm [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 18:35_________________________________________________http://www.squiggly.com/nl/pl/swatch/ebonite-as-good-as-new-YMS1000U1.htm
-
SPOTY RADOMSKIE
wszystkiego najlepszejszego nasza 18stko Bryniu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozio nie lubi tych EU -hehehe -
-
F1, Rajdy i Motorsport
moze bym pojechal jak dali by mi renowke -ale raczej nie dadzą ponuraku
-
F1, Rajdy i Motorsport
cytat z Kubicy "Wciąż uczę się słuchać pilota, bo jego notatki to dla mnie wielka zagadka" nie dziwie sie ... chyba dla wszystkich nie związanych z rajdami