Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
mi wystarczy ,pozdrawiam w tak młodym wieku jak 18- ście
-
F1, Rajdy i Motorsport
Hm...jakby to powiedzieć? Myślę, że tekst w podpisie wiele wyjaśnia. tzn rozwin swoja mysl
-
F1, Rajdy i Motorsport
I po co ten sarkazm?Potrafisz lepiej. Na rajdach wypadki nie są czymś nadzwyczajnie dziwnym. Jak to mówią. Raz na wozie raz pod wozem moze i bym potrafil ale nikt renowki nie dal mi ażebym w rajdzie pojechal zreszta kazdy wykonuje jakis swoj zawod i w nim masz byc najlepszy a nie we wszystkim [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 15:32_________________________________________________http://www.f1.wp.pl/kat,1775,title,Rozbite-auto-Kubicy-zdjecie,wid,11686158,wiadomosc.html bardzo fury nie rozbił
-
SPOTY RADOMSKIE
mowila ze na niedziele ma 18 stke
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1.wp.pl/kat,1775,title,Koniec-dla-Kubicy-wypadek,wid,11686013,wiadomosc.html to się najechal rajdowiec ,konczy jak raikonen we wczesniejszym rajdzie
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
kontrolka od siwec nie mowi tylko o swiecach , tylko wlasnie jak sie zapala to czy ecu daje sygnał ps mialem przypadek w swoim aucie ze wlasnie nie chcial sie uruchamiac ale nie zapalala sie kontrolka od swiec , przyczyna była zle wlozona kosc w ecu wystarczylo ja potrzec i mocniej docisnac i problem znikl na zawsze -mialem ocywiscie chipa i podstawki
-
SPOTY RADOMSKIE
i ja dzis przywitam
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
immo nie zgłasza błędu licznik też.... gdyby zablokował ECU zapisał by błąd,czyż nie tak? masz jakiś pomysł? Ja myśę że to kabelologia a w najgorszym wypadku wysrało się ECU ;( ale jezeli mu zawsze sie zaswieca kontrolka od swiec po przekreceniu kluczyka w stacyjce tzn ze ecu dostaje i wysyla sygnal ,
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
mi to wyglada jednak na immo
-
SPOTY RADOMSKIE
rewelacyjne kółka...B6 wygląda na nich kozacko, tylko trzeba ładną glebę zapodać z minus 30mm brynia1 bedzie mial do obnizenia caly zestaw , jak w koncu sobie zalozy orginał
-
[B7 BLB] Uszkodzona turbina
sam czyscilem turbiny i nie ma w tym nic az tak trudnego , co innego regeneracja potrzebny jest sprzet specjalistyczny do wywazania
-
SPOTY RADOMSKIE
Wuju oj bedzie twardo , mialem o 2 rozmiary mniejsze i bylo twardo , dupcie wytrzesie Fajny masz wzór tej felgi swojej
-
SPOTY RADOMSKIE
no daleko drugi koniec , powodzenia w szukaniu auta -w domysle a4 b5fl_
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom jak bys bmw szukal to najfajniejsze sa w okolicach München na kodzie zaczynajacym sie na 8 czyli bawarii , ale audi to audi a jeszcze a4- magia
-
[B7 BLB] Uszkodzona turbina
bardzo solidna firma , robilem u niego turbine i smiga juz od tej pory 2 lata i 80 tys km, polecał mi ja rogalotti
-
SPOTY RADOMSKIE
po co szukasz zaczepki nie rozumiem
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom jakie a4 bedziesz szukał b5fl czy b6
-
SPOTY RADOMSKIE
kazdy moze pisac i chowac sie za ekaranikiem kompa -my to sie znamy a kolega to wirtual
-
SPOTY RADOMSKIE
ja to nie mam tylko kolo blucha jak opetany a nawet nikt go nie zna ,
-
SPOTY RADOMSKIE
pewnie slabo, jedak jak narazie sie nie loguje ale niech nie znaja dnia ani godziny :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
za przywitanie dali Ci bana hehe to ciekawe jak bys im nawrzucal co by zrobili [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 22:43_________________________________________________zaraz sie tam zaloguje i przywitam
-
SPOTY RADOMSKIE
niech kolega najpierw sie ujawni bo teraz to wirtualny wampir jest
-
SPOTY RADOMSKIE
krótka ale tresciwa
-
SPOTY RADOMSKIE
ty jonny a co tobie nie pasi
-
SPOTY RADOMSKIE
narazie ti nie jest dobra bo jest wiecej niz 4 jak bedzie mniej to bedzie dobra cena za euro , to ja jak golfa kupowalem to 4,07 bylo w wakacje