-
Czujnik zbicia szyby z tyłu w A4 B8
Witam Mam kłopot z alarmem firmowym ciagle sie uruchamia i wyje na VCDS pokazuje czujnik zbicia szyby z tyłu - przerwa w obwodzie taki bład Czy wiecie gdzie znajduje sie ten czujnik w aucie i czy mieliscie podobne problemy ?
-
[ALL B7] Awaria silnika
Dokladnie nie wiem z jakiego miejsca w silniku.Po otwarciu klapy z przodu bylo pelno oleju,auto zostalo zabrane na lawecie do warsztatu i jutro beda ogladac co i jak. W aso sprawdzalem jakis czas temu jaki mam naped pompy oleju, wynikalo z etki ze sa kola zebate ale teraz sam nie wiem co moglo sie stac
-
[ALL B7] Awaria silnika
Witajcie, Podczas jazdy zapalila mi sie czerwona kontrolka (brak cisnienia oleju),po czym auto zgaslo.Nastepnie zobaczylem ze wystrzelil mi olej z silnika. Czy to jest uszkodzenie napedu pompy oleju znanej z silnika BLB czy cos innego ? Jezeli ktos mial podobny przypadek albo wie co moglo sie stac porosze o pomoc [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 19:15_________________________________________________
-
[B7 BLB] Uszkodzona turbina
A jaka jest cena do BRD
-
[B7 BLB] Uszkodzona turbina
Dzisiaj byłem w Elblągu z turbiną zrobili mi na miejscu około 3 godzin im to zajęło.Koszta 550zł.W poniedziałek zakładam i podpinam pod kompa zobaczymy jak będzie śmigać
-
[B7 BLB] Uszkodzona turbina
Turbo już mam zdjęte jutro z rana jadę do Elbląga.Wałek jest ok tylko pokazuje na kompie przekroczenie doładowania.Gościu mówił że zrobi to na miejscu zobaczymy jak to będzie faktycznie.
-
[B7 BLB] Uszkodzona turbina
Turbinę jutro sam zdejmę i chyba dam do naprawy koło Elbląga.
-
[B7 BLB] Uszkodzona turbina
Znacie może tą firme : Myszkier Auto-Sport czy ktoś u nich naprawił turbine
-
[B7 BLB] Uszkodzona turbina
Dzięki za namiary na tą firme
-
[B7 BLB] Uszkodzona turbina
Witam Co sądzicie o regeneracji turbiny na jak długo to pomoże i gdzie można w Trójmieście to zrobić.
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Ja mam silnik BLB z końca listopada i już są koła zębate
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Popieram w każdym calu oby to coś pomogło.
-
[ALL B7] Jak usunąć rysy na przedniej listwie ozdobnej
Tak byłem też u magika ale niestety stwierdził, że nie jest w stanie tego usunąć.
-
[ALL B7] Jaką kupić nawigacje
Tak około 600zl.Oczekuje dobrej mapy polski więc pewnie automapa była by dobrym rozwiązaniem.
-
[ALL B7] Jaką kupić nawigacje
Mam zamiar kupić navi nie ori
petron
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta