Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

petron

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Mam kłopot z alarmem firmowym ciagle sie uruchamia i wyje na VCDS pokazuje czujnik zbicia szyby z tyłu - przerwa w obwodzie taki bład Czy wiecie gdzie znajduje sie ten czujnik w aucie i czy mieliscie podobne problemy ?
  2. Dokladnie nie wiem z jakiego miejsca w silniku.Po otwarciu klapy z przodu bylo pelno oleju,auto zostalo zabrane na lawecie do warsztatu i jutro beda ogladac co i jak. W aso sprawdzalem jakis czas temu jaki mam naped pompy oleju, wynikalo z etki ze sa kola zebate ale teraz sam nie wiem co moglo sie stac
  3. Witajcie, Podczas jazdy zapalila mi sie czerwona kontrolka (brak cisnienia oleju),po czym auto zgaslo.Nastepnie zobaczylem ze wystrzelil mi olej z silnika. Czy to jest uszkodzenie napedu pompy oleju znanej z silnika BLB czy cos innego ? Jezeli ktos mial podobny przypadek albo wie co moglo sie stac porosze o pomoc [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 19:15_________________________________________________
  4. petron odpowiedział(a) na petron temat w 2.0TDI
    A jaka jest cena do BRD
  5. petron odpowiedział(a) na petron temat w 2.0TDI
    Dzisiaj byłem w Elblągu z turbiną zrobili mi na miejscu około 3 godzin im to zajęło.Koszta 550zł.W poniedziałek zakładam i podpinam pod kompa zobaczymy jak będzie śmigać
  6. petron odpowiedział(a) na petron temat w 2.0TDI
    Turbo już mam zdjęte jutro z rana jadę do Elbląga.Wałek jest ok tylko pokazuje na kompie przekroczenie doładowania.Gościu mówił że zrobi to na miejscu zobaczymy jak to będzie faktycznie.
  7. petron odpowiedział(a) na petron temat w 2.0TDI
    Turbinę jutro sam zdejmę i chyba dam do naprawy koło Elbląga.
  8. petron odpowiedział(a) na petron temat w 2.0TDI
    Znacie może tą firme : Myszkier Auto-Sport czy ktoś u nich naprawił turbine
  9. petron odpowiedział(a) na petron temat w 2.0TDI
    Dzięki za namiary na tą firme
  10. petron opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Co sądzicie o regeneracji turbiny na jak długo to pomoże i gdzie można w Trójmieście to zrobić.
  11. Ja mam silnik BLB z końca listopada i już są koła zębate
  12. Popieram w każdym calu oby to coś pomogło.
  13. Tak byłem też u magika ale niestety stwierdził, że nie jest w stanie tego usunąć.
  14. Tak około 600zl.Oczekuje dobrej mapy polski więc pewnie automapa była by dobrym rozwiązaniem.
  15. Mam zamiar kupić navi nie ori

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.