Treść opublikowana przez odzim
-
F1, Rajdy i Motorsport
przesadzili z tyloma okrązeniami z samochodem bezpieczenstwa dopiero jak wszyscy sie zrównali to puscili wyscig , sedziowie zj***li reno taktykę którą mieli super
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu tez wczoraj walczylem od 15stej do 19stej i jak wrocilem to goche spotkalem i powiedzialem jej ze ...............i tak to było
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu boi sie z moja szwagierką umówić a fajna dupka z niej jak by nie rodzina to kto wie ............................
-
SPOTY RADOMSKIE
za***iste foty i podpisy :decayed: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 11:12_________________________________________________jak sie ten program do odchudzania zdjec nazywał Michał ?
-
SPOTY RADOMSKIE
witam, chyba sam cenzurę zrobił i wyszło ze kikuty tylko sie nadają , ale masz michal racje aparata trzeba wziąć następnym razem do fregaty
-
SPOTY RADOMSKIE
Wow, super. Może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce?? na Wawelu? :polew: powiemy ze byłeś lokalnym patryjotą , w myśl zasady dzialasz lokalnie myslisz globalnie - i moze tam cos znajdą , oczywiscie musisz zginąć w katastrofie bo inaczej to nie da rady Skoro tak ma być to chciałbym powiedzieć że bardzo kocham A. :gwizdanie: :> ciekawe , napisz cos wiecej
-
SPOTY RADOMSKIE
Wow, super. Może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce?? na Wawelu? :polew: powiemy ze byłeś lokalnym patryjotą , w myśl zasady dzialasz lokalnie myslisz globalnie - i moze tam cos znajdą , oczywiscie musisz zginąć w katastrofie bo inaczej to nie da rady
-
SPOTY RADOMSKIE
nie lubiłem tego Dziwisza a teraz to juz mi jako metropolita krakowski podpadl cakowicie , jest przeciez rozdzielnosć panstwa z kosciolem a on to miesza jak tylko może pcha sie do wladzy i tyle i pewnie pieniadz zaważył nad tym ze Lecha tam pochowaja bo kurii grosz jakis wpadnie
-
SPOTY RADOMSKIE
a niech spoczywają w spokoju , ale może sie pomylą i ich w jamie smoka położą :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
psy to wieszali na nim i bedą wieszać , ale to chodzi o głupków co to wymyslili czyli .............
-
SPOTY RADOMSKIE
zebys sie nie przeliczyła :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie bądź skromny, przecież wiadomo, że bijesz wszystkich na łeb. :> :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
albo jakiegoś majkiego [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________ fajna potwierdzam
-
SPOTY RADOMSKIE
będzie bajzel. Okęcie ma przyjąc wiecej podobno qżwa w poniedziałek rano lecę do St.Petersburga ...... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: miasto mafii
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem, nie znam, ale chętnie bym poznał :decayed byl kiedyś program o niej i jej mężu bodajże na live , co ona tam wyprawiała to nie sniło Ci sie ...............
-
SPOTY RADOMSKIE
Air Force One i 99 kopii dla niepoznaki
-
SPOTY RADOMSKIE
biore BMW - reszte mam tja... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:12_________________________________________________ szybki Bill szybki Lopez powaga , a jesica jest głupsza niż ..................... nie znam kogos głupszego dla przykladu
-
SPOTY RADOMSKIE
biore BMW - reszte mam
-
SPOTY RADOMSKIE
nic nuda jak była
-
SPOTY RADOMSKIE
oZIX nie tłumacz sie po to jest wolność słowa i forum żeby wypowiadac sie na nim , Ja juz wiem co powiem synowi jak pojade kiedyś z nim na wawel i wejdziemy zobaczyć groby wielkich ludzi ............a tu taki mały bedzie leżał
-
SPOTY RADOMSKIE
no tak to nie jest trudność kupic drogo auto
-
SPOTY RADOMSKIE
michał nie gadaj jak bys sam fur nie przyprowadzał to która w radomiu bys wział a nawet w POLSCE bo ja żadnej jak bym jej nie widzial jak z lawety zjeżdża
-
SPOTY RADOMSKIE
miałem Ci podjechac obejrzec ale na zdjeciu widac ze skóra nowa na fajerze , odklejona tapicera na konsoli blisko wywiewu takie rzeczy to po 2setkach zaczynaja sie robic nie warto nawet czasu marnować - z radomia fur sie nie kupuje chyba ze od znajomka a tu cytat z ogłoszenia "AUTO SPROWADZONE DO SZWAJCARII OD PIERWSZEGO WŁAsciciela" :polew: , sprzedajacy nawet polskiego nie zna
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba krówki - jak było widac z soboty wielkanocnej
-
SPOTY RADOMSKIE
trudno bede musial dzieciakowi tłumaczyc ze znalazl sie tam jeden taki co ukradl ksiezyc