Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. przesadzili z tyloma okrązeniami z samochodem bezpieczenstwa dopiero jak wszyscy sie zrównali to puscili wyscig , sedziowie zj***li reno taktykę którą mieli super
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tomaszu tez wczoraj walczylem od 15stej do 19stej i jak wrocilem to goche spotkalem i powiedzialem jej ze ...............i tak to było
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu boi sie z moja szwagierką umówić a fajna dupka z niej jak by nie rodzina to kto wie ............................
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    za***iste foty i podpisy :decayed: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 11:12_________________________________________________jak sie ten program do odchudzania zdjec nazywał Michał ?
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam, chyba sam cenzurę zrobił i wyszło ze kikuty tylko sie nadają , ale masz michal racje aparata trzeba wziąć następnym razem do fregaty
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wow, super. Może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce?? na Wawelu? :polew: powiemy ze byłeś lokalnym patryjotą , w myśl zasady dzialasz lokalnie myslisz globalnie - i moze tam cos znajdą , oczywiscie musisz zginąć w katastrofie bo inaczej to nie da rady Skoro tak ma być to chciałbym powiedzieć że bardzo kocham A. :gwizdanie: :> ciekawe , napisz cos wiecej
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wow, super. Może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce?? na Wawelu? :polew: powiemy ze byłeś lokalnym patryjotą , w myśl zasady dzialasz lokalnie myslisz globalnie - i moze tam cos znajdą , oczywiscie musisz zginąć w katastrofie bo inaczej to nie da rady
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie lubiłem tego Dziwisza a teraz to juz mi jako metropolita krakowski podpadl cakowicie , jest przeciez rozdzielnosć panstwa z kosciolem a on to miesza jak tylko może pcha sie do wladzy i tyle i pewnie pieniadz zaważył nad tym ze Lecha tam pochowaja bo kurii grosz jakis wpadnie
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a niech spoczywają w spokoju , ale może sie pomylą i ich w jamie smoka położą :gwizdanie:
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    psy to wieszali na nim i bedą wieszać , ale to chodzi o głupków co to wymyslili czyli .............
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zebys sie nie przeliczyła :gwizdanie:
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie bądź skromny, przecież wiadomo, że bijesz wszystkich na łeb. :> :polew:
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    albo jakiegoś majkiego [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________ fajna potwierdzam
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    będzie bajzel. Okęcie ma przyjąc wiecej podobno qżwa w poniedziałek rano lecę do St.Petersburga ...... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: miasto mafii
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie wiem, nie znam, ale chętnie bym poznał :decayed byl kiedyś program o niej i jej mężu bodajże na live , co ona tam wyprawiała to nie sniło Ci sie ...............
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Air Force One i 99 kopii dla niepoznaki
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    biore BMW - reszte mam tja... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:12_________________________________________________ szybki Bill szybki Lopez powaga , a jesica jest głupsza niż ..................... nie znam kogos głupszego dla przykladu
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    biore BMW - reszte mam
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nic nuda jak była
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oZIX nie tłumacz sie po to jest wolność słowa i forum żeby wypowiadac sie na nim , Ja juz wiem co powiem synowi jak pojade kiedyś z nim na wawel i wejdziemy zobaczyć groby wielkich ludzi ............a tu taki mały bedzie leżał
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no tak to nie jest trudność kupic drogo auto
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    michał nie gadaj jak bys sam fur nie przyprowadzał to która w radomiu bys wział a nawet w POLSCE bo ja żadnej jak bym jej nie widzial jak z lawety zjeżdża
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    miałem Ci podjechac obejrzec ale na zdjeciu widac ze skóra nowa na fajerze , odklejona tapicera na konsoli blisko wywiewu takie rzeczy to po 2setkach zaczynaja sie robic nie warto nawet czasu marnować - z radomia fur sie nie kupuje chyba ze od znajomka a tu cytat z ogłoszenia "AUTO SPROWADZONE DO SZWAJCARII OD PIERWSZEGO WŁAsciciela" :polew: , sprzedajacy nawet polskiego nie zna
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chyba krówki - jak było widac z soboty wielkanocnej
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trudno bede musial dzieciakowi tłumaczyc ze znalazl sie tam jeden taki co ukradl ksiezyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.