Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w radomiu nie padal grad
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no nie drugi wujo
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm ma browca - dolina Innu kolo Rosenheim i widok na Tyrolsko-Bawarskie Alpy Wapienne- i tu wuju tez mozna powiedziec zarobil bro ale ze jest nowy i nikt go jeszcze nie widzial .............
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dawaj tym paździeżem u nas i tak juz nikt nie ma a4 :polew: :polew: no sory może jakieś dwie sie znajda [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:59_________________________________________________aaaaaaaaa zapomniał bym ,ogłaszam konkurs kto rozpozna okolice z mojego avatara ten ma browar w piatek we fregacie
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kto to był ,znałem go
  6. zrób jeszcze 008 z 011 razem i 010 pojedynczo i 003z 011 razem dynamiczne
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam
  8. softy sie róznią i sterowniki tez , ten z asv obsluguje manual, automat, 4x4 manual i 4x4 automat a ten mój alh tylko manual i automat, i pewnie nie radzi sobie z tym softem z asv
  9. dzisiaj przejechalem sie golfem który byl dawcą softu i z dołu zbiera sie o niebo lepiej niz moj do 2000 potem ida tak samo [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:48_________________________________________________jednak bez porównania softów sie nie obejdzie - dam znac po analizie
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak dasz zwolnienie od lekarza to usprawiedliwimy Ci nieobecność ;D nie ma problemu siosrta jest tym dentystą
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    sorry ale dentyste dzis miałem kanał leczony wiec pół twarzy nie czuje i nie mogłem wpaść
  12. nie przesadzaj , przy 1650 ładowao ile potrzeba a teraz od 2000 i skad taka roznica zdolu bo góra to lata duzo lepiej
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.tvn24.pl/2339674,28385,0,0,1,wideo.html słuchajcie komentarza a najbardziej jego koniec :polew:
  14. ok ale to jest wsad orginału asv , a wgrany jest w silnik alh , a te silniki rózniły sie softem i wtryskami turbo zaworki wszystko osprzet jest ten sam , a mapy nie byly zmieniane bo zgrałem wsad z asv i wgralem w alh , to czemu trzeba poprawiać mape wysterowania n75 ,to ona nie jest zapisana w ecu ?
  15. witam, zmieniłem sobie w silniku 90 tdi z turbina vnt wtryski od 110 asv auto stalo sie wyraźnie żwawsze i dostało wigoru , po wgraniu wsadu orginalnego od 110 asv auto starciło dół (mam kompa edc15 wiec moge mieszać w tych softach kabelkiem) załączam logi i prosze o komentarz Log (21 - 011) przed wgraniem Log (22 - 011,008) przed wgraniem Log (23 - 008)po wgraniu Log (24 - 011,011)przed i po wgraniu
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciekawe na jaki kolor juz ci przemalowal moze czarna bedziesz miał
  17. jak wylazł olej to powietrze tym bardziej
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no to ok
  19. widać ze ceplej sie zrobiło bo turbo nie dmucha jak wczesniej teraz masz lekkie niedoladowanie wzgledem tego co podaje program
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    właśnie zobacze w końcu tego wuja ?
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siema ale pusto cholera tu , sobota i nie ma z kim się posmiać
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    widzieliscie farciarza http://studio.wp.pl/mid,971267,wideo.html
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    albo i zapomni o czyms [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 23:47_________________________________________________widzieliscie jak moderatorzy sie cieszą ze jest juz 6600 w watku o serwerze- bo skonczyło by sie babci sranie :polew:
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    on tak ma
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cześć , ale spadł na psy nasz radomski bez Bryni ;([br]Dopisany: 27 Maj 2010, 19:14_________________________________________________a w drodze formalnej co robimy jutro na spocie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.