Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
w radomiu nie padal grad
-
SPOTY RADOMSKIE
no nie drugi wujo
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm ma browca - dolina Innu kolo Rosenheim i widok na Tyrolsko-Bawarskie Alpy Wapienne- i tu wuju tez mozna powiedziec zarobil bro ale ze jest nowy i nikt go jeszcze nie widzial .............
-
SPOTY RADOMSKIE
dawaj tym paździeżem u nas i tak juz nikt nie ma a4 :polew: :polew: no sory może jakieś dwie sie znajda [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:59_________________________________________________aaaaaaaaa zapomniał bym ,ogłaszam konkurs kto rozpozna okolice z mojego avatara ten ma browar w piatek we fregacie
-
SPOTY RADOMSKIE
kto to był ,znałem go
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów (przerywanie)
zrób jeszcze 008 z 011 razem i 010 pojedynczo i 003z 011 razem dynamiczne
- SPOTY RADOMSKIE
-
[INNE] Zmiana softu i jego nastepstwa
softy sie róznią i sterowniki tez , ten z asv obsluguje manual, automat, 4x4 manual i 4x4 automat a ten mój alh tylko manual i automat, i pewnie nie radzi sobie z tym softem z asv
-
[INNE] Zmiana softu i jego nastepstwa
dzisiaj przejechalem sie golfem który byl dawcą softu i z dołu zbiera sie o niebo lepiej niz moj do 2000 potem ida tak samo [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:48_________________________________________________jednak bez porównania softów sie nie obejdzie - dam znac po analizie
-
SPOTY RADOMSKIE
jak dasz zwolnienie od lekarza to usprawiedliwimy Ci nieobecność ;D nie ma problemu siosrta jest tym dentystą
-
SPOTY RADOMSKIE
sorry ale dentyste dzis miałem kanał leczony wiec pół twarzy nie czuje i nie mogłem wpaść
-
[INNE] Zmiana softu i jego nastepstwa
nie przesadzaj , przy 1650 ładowao ile potrzeba a teraz od 2000 i skad taka roznica zdolu bo góra to lata duzo lepiej
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.tvn24.pl/2339674,28385,0,0,1,wideo.html słuchajcie komentarza a najbardziej jego koniec :polew:
-
[INNE] Zmiana softu i jego nastepstwa
ok ale to jest wsad orginału asv , a wgrany jest w silnik alh , a te silniki rózniły sie softem i wtryskami turbo zaworki wszystko osprzet jest ten sam , a mapy nie byly zmieniane bo zgrałem wsad z asv i wgralem w alh , to czemu trzeba poprawiać mape wysterowania n75 ,to ona nie jest zapisana w ecu ?
-
[INNE] Zmiana softu i jego nastepstwa
witam, zmieniłem sobie w silniku 90 tdi z turbina vnt wtryski od 110 asv auto stalo sie wyraźnie żwawsze i dostało wigoru , po wgraniu wsadu orginalnego od 110 asv auto starciło dół (mam kompa edc15 wiec moge mieszać w tych softach kabelkiem) załączam logi i prosze o komentarz Log (21 - 011) przed wgraniem Log (22 - 011,008) przed wgraniem Log (23 - 008)po wgraniu Log (24 - 011,011)przed i po wgraniu
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe na jaki kolor juz ci przemalowal moze czarna bedziesz miał
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów ( logi strona3)
jak wylazł olej to powietrze tym bardziej
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów ( logi strona3)
widać ze ceplej sie zrobiło bo turbo nie dmucha jak wczesniej teraz masz lekkie niedoladowanie wzgledem tego co podaje program
-
SPOTY RADOMSKIE
właśnie zobacze w końcu tego wuja ?
-
SPOTY RADOMSKIE
siema ale pusto cholera tu , sobota i nie ma z kim się posmiać
-
SPOTY RADOMSKIE
widzieliscie farciarza http://studio.wp.pl/mid,971267,wideo.html
-
SPOTY RADOMSKIE
albo i zapomni o czyms [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 23:47_________________________________________________widzieliscie jak moderatorzy sie cieszą ze jest juz 6600 w watku o serwerze- bo skonczyło by sie babci sranie :polew:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
cześć , ale spadł na psy nasz radomski bez Bryni ;([br]Dopisany: 27 Maj 2010, 19:14_________________________________________________a w drodze formalnej co robimy jutro na spocie ?