Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no to co jestesta chłopki
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok ide robote zrobic bo jutro rano trza wstac narka
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    powiedz że ze śwagra masz polew ta dałem jej poczytac ostania strone pada ze smiechu
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    buuuuuhahhhahaha :polew: no myslałem ze spadne z lózka :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________nara bo paulina sie dopytuje co sie tak brehtam
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://home.mobile.de/home/fahrzeuge-imad-automobile.html fajny komis jak byscie w pobliżu byli
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oks masz ulge
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no to ustalone jutro 19 sta
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://www.viamichelin.pl/web/Itineraires_Light?strStartLocid=31NDF6NWgxOGNOVEV1TkRBNE5UUT1jTWpFdU1USTBOams9&strDestLocid=32M2YyazU3ODE4MzEwY05EY3VPVEl6TmpZPWNPQzQwT0RnMU9RPT0=&empriseW=600&empriseH=310&intItineraryType=0&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0|EUR&carbCost=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=9%2F9%2F2010&indemnite=0 no ok 1212
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta chyba ze najpierw do zakopca na wekend wpadniecie
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    polecicie po spocie 1000 km jak wylecicie o 22 00 to na 8 00 bedziecie i tak za wczesnie
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ona nie ma fajnych kolezanek uwierzcie mi a jak chcecie to z roboty pare fajnych kuleżanek moge zaprosić
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Swiagier to bedzie jak przyniesie litra i obalimy bo tak to nie widze tego :> :>
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jakąs małoletnią świeżyznę musisz załatwić [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:42_________________________________________________ oooooo właśnie O właśnie o właśnie, a później mnie sprzedasz Gośce, tak? będe mial haka :gwizdanie:
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oooooo właśnie
  15. po tych logach moze faktycznie skłonic sie mozna do czyszczenia turbiny albo sprawdzenia sztangi czy sie nie przycina , bo faktycznie na 4 biegu przeładowuje dosć długo , najpierw do sprawdzenia gruszka podcisnieniowa potam mozna ewentualnie skłonic sie doczyszczenia jak po odpieciu gruchy palcami sprawdzisz i kierownice beda sie przycinac
  16. a mozesz zrobic logi na 2 na 3 i na 4 i je tu dac , bo tej turbiny na prawdę nie potrzeba czyscic
  17. a moze bys sie wypowiedział na pytanie zawarte w poscie , jak juz tak wszystko wiesz i moderujesz diagnostyke
  18. wrzuć logi w dział diagnostyki i tam opisz po krótce swój porblem
  19. szczerze po logach to bym powiedział ze to auto zawija asfalt od 1500 do 2500 tys a pózniej bez zająknięcia ciagnie do samego konca jak nalezy
  20. kolego turbo wstaje jak nalezy powiedzial bym że idealnie i na pewno za twoje odczucia nie jest odpowiedzialne turbo ,zreszta logi wygladaja poprawnie , no moze lekkie przeladowanie ale to sie rozrusza poprzez dynamiczna jazde , dziwnie jak dla mnie wyglada drupa 023 ale nie znam grup pomiarowych tej grupy na pamieć dla tego akurat silnika
  21. sa boxy np v-tech które podłacza sie pod pompe i pod przeplywomierz i wtedy box dostaje info o masie powietrza mierzonego ale te boxy sa droższe niz np chip u witka wiec po co i tak nie są lepsze niz chip zrobinony pod dane auto na hamowni
  22. zrób sobie chipa jak chcesz moc ,box albo sprzedaj albo wyrzuć na smieci jak jest popsuty i tyle , i tak cie nic nie kosztował wiec nie ma problemu ,
  23. korekcje tez sie różnią od temperatury pracy silnika
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i jak to 115 ps sobie radzi bo myslalem o golfinie w tym silniku i na kuchenke go przerobic gazową

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.