Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
no to co jestesta chłopki
-
SPOTY RADOMSKIE
ok ide robote zrobic bo jutro rano trza wstac narka
-
SPOTY RADOMSKIE
powiedz że ze śwagra masz polew ta dałem jej poczytac ostania strone pada ze smiechu
-
SPOTY RADOMSKIE
buuuuuhahhhahaha :polew: no myslałem ze spadne z lózka :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________nara bo paulina sie dopytuje co sie tak brehtam
-
SPOTY RADOMSKIE
http://home.mobile.de/home/fahrzeuge-imad-automobile.html fajny komis jak byscie w pobliżu byli
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
no to ustalone jutro 19 sta
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.viamichelin.pl/web/Itineraires_Light?strStartLocid=31NDF6NWgxOGNOVEV1TkRBNE5UUT1jTWpFdU1USTBOams9&strDestLocid=32M2YyazU3ODE4MzEwY05EY3VPVEl6TmpZPWNPQzQwT0RnMU9RPT0=&empriseW=600&empriseH=310&intItineraryType=0&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0|EUR&carbCost=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=9%2F9%2F2010&indemnite=0 no ok 1212
-
SPOTY RADOMSKIE
ta chyba ze najpierw do zakopca na wekend wpadniecie
-
SPOTY RADOMSKIE
polecicie po spocie 1000 km jak wylecicie o 22 00 to na 8 00 bedziecie i tak za wczesnie
-
SPOTY RADOMSKIE
ona nie ma fajnych kolezanek uwierzcie mi a jak chcecie to z roboty pare fajnych kuleżanek moge zaprosić
-
SPOTY RADOMSKIE
Swiagier to bedzie jak przyniesie litra i obalimy bo tak to nie widze tego :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
jakąs małoletnią świeżyznę musisz załatwić [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 20:42_________________________________________________ oooooo właśnie O właśnie o właśnie, a później mnie sprzedasz Gośce, tak? będe mial haka :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B7 BLB] Brak mocy na niskich obrotach, a niby wszystko dziala - analiza logów
po tych logach moze faktycznie skłonic sie mozna do czyszczenia turbiny albo sprawdzenia sztangi czy sie nie przycina , bo faktycznie na 4 biegu przeładowuje dosć długo , najpierw do sprawdzenia gruszka podcisnieniowa potam mozna ewentualnie skłonic sie doczyszczenia jak po odpieciu gruchy palcami sprawdzisz i kierownice beda sie przycinac
-
[B7 BLB] Brak mocy na niskich obrotach, a niby wszystko dziala - analiza logów
a mozesz zrobic logi na 2 na 3 i na 4 i je tu dac , bo tej turbiny na prawdę nie potrzeba czyscic
-
[B7 BLB] Brak mocy na niskich obrotach, a niby wszystko dziala - analiza logów
a moze bys sie wypowiedział na pytanie zawarte w poscie , jak juz tak wszystko wiesz i moderujesz diagnostyke
-
[B7 BLB] Brak mocy na niskich obrotach, a niby wszystko dziala - analiza logów
nie trzeba jej czyscic
-
[ALL B7] Turbo późno wstaje
wrzuć logi w dział diagnostyki i tam opisz po krótce swój porblem
-
[ALL B7] Turbo późno wstaje
szczerze po logach to bym powiedział ze to auto zawija asfalt od 1500 do 2500 tys a pózniej bez zająknięcia ciagnie do samego konca jak nalezy
-
[ALL B7] Turbo późno wstaje
kolego turbo wstaje jak nalezy powiedzial bym że idealnie i na pewno za twoje odczucia nie jest odpowiedzialne turbo ,zreszta logi wygladaja poprawnie , no moze lekkie przeladowanie ale to sie rozrusza poprzez dynamiczna jazde , dziwnie jak dla mnie wyglada drupa 023 ale nie znam grup pomiarowych tej grupy na pamieć dla tego akurat silnika
-
[B5 AHU] Czujnik paliwa a nastawnik N146
sa boxy np v-tech które podłacza sie pod pompe i pod przeplywomierz i wtedy box dostaje info o masie powietrza mierzonego ale te boxy sa droższe niz np chip u witka wiec po co i tak nie są lepsze niz chip zrobinony pod dane auto na hamowni
-
[B5 AHU] Czujnik paliwa a nastawnik N146
zrób sobie chipa jak chcesz moc ,box albo sprzedaj albo wyrzuć na smieci jak jest popsuty i tyle , i tak cie nic nie kosztował wiec nie ma problemu ,
-
[B5 1Z] Zmiana korekcji na innym paliwie.
korekcje tez sie różnią od temperatury pracy silnika
-
SPOTY RADOMSKIE
i jak to 115 ps sobie radzi bo myslalem o golfinie w tym silniku i na kuchenke go przerobic gazową