-
[B5 AFN] Jak jeździ AFN z turbem AWX bez wirusa?
Nabyłem już turbinkę AWX wraz z przejściówką na wąż No i mam pewne obawy co do szczelności tej redukcji, jest tam niby oring ale sama przejściówka wchodzi dość łatwo po podpiłowaniu tych 2 śrubek co wchodzą w wyżłobienia w muszli. Może trzasnąć to połączenie czerwonym silikonem (temp od -63 do 370) dla pewności, dobry to pomysł?
-
[B5 AFN] Jak jeździ AFN z turbem AWX bez wirusa?
Dzięki wszystkim za opinie. No to szukamy turba AWX
-
[B5 AFN] Jak jeździ AFN z turbem AWX bez wirusa?
Czeka mnie regeneracja turbo lub wymiana na inne i tutaj pytanie jak będzie się zachowywał silnik z turbem od AWX na ori sofcie, chodzi mi głównie o to czy lag większej turbiny będzie szczególnie odczuwalny tzn czy będzie mół na niskich obrotach. Proszę o opinie tych co jeździli z tą suszarą bez wirusa. Uprzedzając pytania po co turbo AWX bez programu,wirus jest w planach ale na razie trwa zbieranie funduszy Pozdrawiam
-
[INNE] Proszę o analizę logów silniczek AJM 1.9 TDI PD 115 KM
Ja mam ten sam problem z nieszczęsnymi kierownicami - przeładowanie 2500mbar i notlauf, już 3 razy turbo czyszczone i najdłużej było OK przez jakieś 4 miesiące. Dodam że do tej pory walczyłem sam z tym problemem, sam czyściłem dmuchawkę wg wskazówek z forum, wymieniłem N75, wszystkie wężyki podciśnienia, gruszkę sterująca turbiną od AVG (wtedy turbo chodziło prawidłowo najdłużej) i wszystko pupa . Rezultat jest taki że chyba oddam auto do profi serwisu od turbin i niech oni się już martwią jak to cholerstwo naprawić, dają 6 miesięcy gwarancji. Kolego mam tylko prośbę, jak dojdziesz do ładu z turbem napisz co u ciebie było przyczyną bo w TURBO S.C. w Poznaniu potrafią z człowieka niezłą kasę wyciągnąć ale fakt że zrobią dobrze z tego co słyszałem. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wymiana zbiornika płynu chłodzącego
Nie chcę straszyć ale jak u mnie tym dydlem u dołu zbiorniczka leciała woda to przyczyną była trafiona uszczelka pod głowicą Przy normalnej jeździe płynu nie ubywało prawie wcale, ale jak przegoniłem fure na autostradzie to wywaliło wszystko ze zbiorniczka. Ale może to tylko korek od zbiornika albo sam zbiorniczek jest pękniety trza posprawdzać
-
[B5 AFN] Jak podłączyć przewody podciśnieniowe ?
Tutaj masz jeszcze ile wężyków potrzeba, o jakiej średnicy i długości. Z tego co pamiętam są 4 rodzaje: plastikowe 6x1mm i 4x1mm i gumowe w oplocie 5x3mm i 3,5x2mm. Pozdro
-
[B5 AVG] Wymiana zaworu podcisnienia
Pewnie taki zaworek: http://www.moto.allegro.pl/item611467898_aktuator_zawor_tdi_turbiny_turbo_vw_audi_gruszka.html
-
[B5 AVG] Sprawdzenie rozrządu w VAG-COM
A w jego województwie wiedzą lepiej czy jak bo nie rozumiem A co do pytania chętnie poznam konkretną odpowiedź. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Dynamiczne do poprawki, ma być but w podłodze od 1500 do 4000 obrotów i brak 8 grupy A tak wypatrzyłem tylko kąt wtrysku do poprawy 00BS i kierownice jakby stały w 11BS Ale niech szpece się wypowiedzą lepiej
-
[B5 AFN] Problem z układem chłodzącym - wyciek ze zbiorniczka wyrównawczego
Napewno robili uszczelniacze zaworowe i prowadnice zaworów czy cuś.. (takie tulejki) .Nie wiem nie znam się A popychacze były chyba git, bo tak by mi kolega mechanik pewnie wymienił. Całość w ASO Skody była robiona, tylko głowica do speców pojechała (kanał wodny był ponoć trafiony).
-
[B5 AFN] Cały czas przeładowanie ~ 200mbar
Chip i to pewnie konkret chip jest ... ale nie o to mi chodzilo .... DYNOSOFT.PL?
-
[B5 AFN] Cały czas przeładowanie ~ 200mbar
Chip i to pewnie konkret
-
[B5 AFN] Problem z układem chłodzącym - wyciek ze zbiorniczka wyrównawczego
Ja płaciłem: 400 PLN sprawdzenie, planowanie głowicy, uszczelnienia gniazd zaworowych 170 PLN Śruby głowicy w ASO 100 PLN około uszczelka I jeszcze do tego jakieś zimeringi, płyn chłodniczy + robota 350, ale ja robilem też rozrząd za jednym machem. Dużo za dużo, bolało bardzo i wtedy wiedziałem czemu helmut mnie duzo za auto nie skasował.
-
[B5 AFN] Problem z układem chłodzącym - wyciek ze zbiorniczka wyrównawczego
U mnie objawy te same no i uszczelka była. Najlepiej przegonić konkretnie furę z prędkością max przez pare kilometrów. Pod obciążeniem spaliny zrobią większe ciśnienie, jak wywali całą wodę ze zbiorniczka to na bank uszczelka. Przy normalnej spokojnej jeździe u mnie wody praktycznie wcale nie ubywało. Pozdro i oby to tylko korek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
M po takim dniu to tylko wódkie pozostało chyba łoić i to w dużych ilościach. Jeszcze raz współczuję i pozdrawiam.
pwal
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta