Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Cały czas przeładowanie ~ 200mbar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, ostatnio dość często przy spokojnych przyspieszaniu łapie notlauf-a z błędem:

Control Module Part Number: 038 906 018 S

Component and/or Version: DYNOSOFT.PL 20SG 1614

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 06335

1 Fault Found:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

Pomyślałem, ze to zacinajacie sie kierownice w turbinie. Zrobiłem ostatnio loga gr.011 i wyglada on tak:

log1.th.jpg

I teraz sytuacja wyglada tak, jak mu cisne z pedałem w podłodze to jeszcze nigdy notlauf-a nie złapał, ale wystarczy przez chwile spokojnie pojeździć delikatnie przyspieszajac i zaraz robi sie traktor bez turbo, a na vag-u wyskakuje powyzszy blad. Dzisiaj podmienilem zaworek sterujacy turbina, ale chyba nic to nie dało:

log2d.th.jpg

probkowanie troche ujowe bo zrobilem 2 grupy na raz. Jutro postaram sie na spokojnie wiecej logow zrobic (mam nadzieje ze sprzeglo to wytrzyma :)

Opublikowano

wyglada na kierownice ....

p.s fajna wersja softu ... :naughty:

Opublikowano

spanky...co z tą jego wersją softu? :>

Opublikowano

Specyfikacja jak w AVF'ie :kox: Jakie masz turbo? Standard, czy zmienione?

Opublikowano

spanky...co z tą jego wersją softu? :>

Chip i to pewnie konkret :kox:

Opublikowano

spanky...co z tą jego wersją softu? :>

Chip i to pewnie konkret :kox:

chip jest ... ale nie o to mi chodzilo .... :naughty:

Opublikowano

spanky...co z tą jego wersją softu? :>

Chip i to pewnie konkret :kox:

chip jest ... ale nie o to mi chodzilo .... :naughty:

DYNOSOFT.PL?

Opublikowano

Dynosoft wrzuca swoj nagłowek do sterownika ... ot zabieg informatyczny :)

Opublikowano

Dynosoft wrzuca swoj nagłowek do sterownika ... ot zabieg informatyczny :)

zawsze podoba mi sie taka wizytowka ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Specyfikacja jak w AVF'ie :kox: Jakie masz turbo? Standard, czy zmienione?

turbo od awx-a, ide porobić wiecej logów :)

Opublikowano

rób pozostałe logi, szczególnie 007 i 003

Opublikowano
  • Autor

Log 000 - statyczny:

log000stat.th.jpg

Log 003 - statyczny:

log003stat.th.jpg

Log 011 - statyczny:

log011stat.th.jpg

Log 003 - dynamiczny:

log003dyn.th.jpg

Log 008 - dynamiczny:

log008dyn.th.jpg

Log 010 - dynamiczny:

log010dyn.th.jpg

Log 011 - dynamiczny:

log011dyn.th.jpg

uff :wink4:

Opublikowano

no i co mamy napisac ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no i co mamy napisac ? :mysli:

kierownice? :)

Opublikowano

Dlugo juz masz to turbo od AWX ?

Opublikowano
  • Autor

Dlugo juz masz to turbo od AWX ?

a z rok juz bedzie.

Opublikowano

Rok i kierownice do czyszczenia... malo w palnik dawałes :wink4:

Opublikowano

kierownice do czyszczenia , spójrz do naszego warsztatu , tam jest wszystko o czyszczeniu co trzeba wiedziec

Opublikowano

no i co mamy napisac ? :mysli:

kierownice? :)

kierownice :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.