Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

badboy99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich mam pytanko. organizujecie jeszcze jakies spoty w Jeleniej Górze?? Pozdro
  2. badboy99 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam mam pytanie jak w silniku 2.5 tdi wymontowac wtrysk?? jeden mi chyba leje i slyszalem ze trzeba wymienic miedziana uszczelke zeby bylo po sprawie?? I czy lejacy 1 wtrysk moze byc przyczyna braku mocy?? i szarpaniem przy przyspieszaniu?? Szukalem duzo na tem temat ale nie moglem znalezc. Z góry dziekuje za odp. pozdrawiam
  3. badboy99 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam pytanie czy w miejsce silnika 2.5 TDI 150 KM do audi a4 1999r mozna wstawic silnik 2.5 TDI 180KM?? czym sie roznia te silniki?? I czy maja taka sama skrzynie 6-biegowa?? Pozdrawiam
  4. badboy99 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam mam pytanie odnośnie czyszczenia filtra odmy czy jest to trudne i skomplikowane zadanie?? Jak sie to robi i gdzie ona sie wogole znajduje w silniku AKN. Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam
  5. badboy99 odpowiedział(a) na badboy99 temat w 2.5TDI
    podczas jazdy dochodzi do czerwonego pola czyli ok 5 tys obr
  6. badboy99 odpowiedział(a) na badboy99 temat w 2.5TDI
    tzn robilem cos nie wiem czy to logi bo dopiero ucze sie poslugiwac vagiem i przepływomierz daje wartosc podobną jak zalecana
  7. badboy99 odpowiedział(a) na badboy99 temat w 2.5TDI
    Tak podpinalem i nic nie pokazalo zadnych bledow
  8. badboy99 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam mam pytanie do ilu obrotów powinien sie rozpedzic silnik 2.5 tdi 150KM na biegu jałowym gdy wcisnie sie pedał w podłode?? U mnie dochodzi do 4tys i dalej nie idzie. Co moze byc przyczna?? Pozdrawiam
  9. Witam moje auto oststnio jest zamulone i jak podpinam kompa wyskakuje bład 553 Przepływomierz masowy powietrza G70 (nieprawidłowy sygnał) Nie wiem czy to sa logi ale albo mam jakis program do du.... albo poprostu nie umiem:( A w blokach danych przy odpalonym silniku Masa zasysanego powietrza zakładana= 1984 mg/h Masa zasysanego powietrza aktualna = 706 mg/h
  10. A co sadzicie o przeplywomierzach z allegro?? za ok 150 pln te same wkladki albo komplety??
  11. brat zatankowal ,i benzyny i musialem to spuscic i zatankowalem ropy i nie moge go odpalic i zauwazylem ze jak sciagnelem wezyk przed filtrem ze pompa nie podaje paliwa
  12. Witam wie ktos moze jaka jest zasada dzialania pompy paliwa tej w baku??Bo nie wiem co moglo sie stac jak zwieram na krotkobezposrednio z aku do silniczka to slychac ze chodzi ale [paliwa nie podaje
  13. badboy99 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam mialem taki problem ze dziewczyna zattankowala mi do diesla benzyny, spuscielem to paliwo poprzez wyciagniecie w bagazniku tej pokrywy od pompy paliwa. Wyczyscilem filtr wyciagnelem dokladnie z kazdego przewodu benzyne. I po zalaniu ropy pompa ktora jest w baku nie podaje paliwa. jak zwieram ja na "Krotko" to slychac ze pracuje ale paliwa dalej nie podaje. Co moglo sie stac??
  14. Witam wszystkich. Ostatnio zgubilem jeden kluczyk od samochodu i to gdzies w poblizu miejsca zamieszkania ;( i mam wrazenie ze ktos go znalazl i teraz musze cos zrobic zeby tym zgubionym kluczykiem nie mozna bylo otworzyc ani odpalic samochodu. Jakie sa na to sposobyu?? Prosze o pomoc. Z góry dzieki za odpowiedzi
  15. No logi to podstawa macie racje tylko slyszalem ze jak sie robi logi to powinno sie najpiwer wszystkie bledy jakie wyskakuja zredukowac i wtedy robic logi??? Dobrze slyszalem?? A odnosnie tych logow to powiedzcie mi czy taki sprzet kupiony za 100zl poradzi sobie z logami??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.