Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] 2.5 TDI, jaki przepływomierz?


Marekpl

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienić przepływomierz niestety (AKN, 2.5tdi), ale nie wiem jaki i jakie są u nas ceny. W niemczech w ASO powiedzieli mi cenę 160 euro + robocizna ok 20. Orjentuje się ktoś jaki powinienem kupić i ile kosztuje u nas wymiana przepływomierza?

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana to jest 2 min roboty, i sam to możesz zrobić, cena przepływomierza do 2.5 tdi ok 400 zł, nie pamietam dokładnie, ale w tych granicach mnie to kosztowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpinasz wtyczkę wymontowywyujesz starą przepływkę , chyba 2 śrubki do odkręcenia. I w odwrotnej kolejności montarz. Miłego rezania :th: :thumbup:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 12:04 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4717.0.html

Tu masz wszelkie info pomocne przy " zabawie" z przepływomierzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie wymiany przepływek zostawiając starą dostaniesz drugą za około 300zł.

Faktycznie zapomniałem o tym dodać, ale kolega najprawdopodobniej jest w Belgi i tam może to nie obowiązywać

Sorki za OT, ale widze , że kolega Sprinter wszedł w 2.5 tdi v6 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem Bosha - 540zł[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 12:07_________________________________________________

A co sadzicie o przeplywomierzach z allegro?? za ok 150 pln te same wkladki albo komplety??

jedna lepsza trasa i sie skończy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś zainteresowany to ja mam przepływomierz pełnosprawny z autka 2.5 akn do sprzedania sprzedaje cały silnik. pisz na priwed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...