Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Prośba o odczytanie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak w temacie proszę o odczyt logów ponieważ jestem w tej kwestii lewy.Poniżej wklejam logi -robione po raz pierwszy więc nie mam pewności czy są dobre.Proszę o uwagi ,i rzecz jasna diagnozę. Dodam że komputer lapie mi co jakiś czas błędy typu

00575 dolnego szyku cyfr nie pamiętam

00519 Intake Manifold Pressure sensor G71

28-00 short to B+

logi statyczne

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29dca07b836ea257.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/adf819a757859b85.html

logi dynamiczne

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6bff0b8b827322a9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc52efe62bc50754.html

Coś na temat pracy silnika gdy jadę i przyśpieszam słyszę w samochodzie jakby syczenie powietrza, sprawdzałem przewody doladowujące i nieszczelności nie widzę.Objaw ten dostrzegłem po czyszczeniu kierownic turbiny.Ponadto jak przyśpieszam to odczuwam tzw. dziurę od ok. 3000 do 3500 obrotó/min. to znaczy auto w tych wartościach przestaje odczuwalnie przyspieszać dopiero po przekroczeniu ok 3500 ciągnie.

Jeśli jest konieczne wykonanie dodatkowych logów lub poprawienie obecnych będzie to możliwe do 15.maja później "...Napierd...mieczem pije wodę z kałuży i gardzę łącznością internetową...". Wracam ok. 30.maja więc wtedy odp

Opublikowano

turbina przeładowauje po całosci jezeli była czyszczona to masz padniety n75 albo zardzewiala gruszke , pozdro

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o gruchę to chyba jest OK, ponieważ sztanga chodzi góra dół (sprawdzałem ściągając wężyk z podciśnieniem. Wychodzi na to, że to ten zawór n75

A czy logi mogą być bo nie chciał bym powtarzać błędy w przyszłości( wiem że mało czytelne ale z tym już będę kombinował zmieniając formaty zapisu)?

A jeszcze jedno, czy logi mogą być zafałszowane z powodu nieznacznych ilości oleju w wężyku dochodzącym do sensora ciśnienia doładowującego w ECU?

Pytam ponieważ niegdyś przedmuchałem wężyk i coś tam zabulgotało.

Opublikowano

technicznie ok a na przyszlosc wrzucaj tu http://vaglog.rtnet.pl/ nie bedziesz musial nic robic z formatowaniem tylko wrzucasz surowe logi i masz pieknie przedstawione

Opublikowano

olej w wężyku dochodzącym do sensora ciśnienia doładowującego w ECU to norma wiec tym się nie martw

zrób loga dynamicznego 011 ze zdjętym wężykiem z gruszki, potem podmień N75 z N18 i zrób kilka logów 011 by się upewnić co nie gra

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.