Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy warto chipować.


darqp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nabyłem swoją drugą audiczke;) no i zacząłem się interesować chipem;) Doszukałem się że w moim rejonie jest V-tech no i zanim bym się tam udał czy na podstawie logów może ktoś ocenić czy mój silniczek nadaje się jest w miare zdrowy itp:) Wstawie swoje logi dynamiczne. Dzięki za info.

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12721.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12722.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12723.html

Grupy: 010,011,003 - http://vaglog.rtnet.pl/dariusz.rozmysl_12724.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie jestem specem, ale czy kolega dobrze zrobił logi , temp. płynu 75stopni chyba motor dobrze się nie rozgrzał. A jeżeli chodzi o tunera to ja osobiście polecał bym jednak wybrać się do stolicy do Mr. Rogalottiego (MR Motors) i mieć 100% pewności że czipsior będzię taki jak trzeba tzn odpowiedni do Twojego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim gdziekolwiek zaczniecie kolege wysylac ... moze ktos w koncu wypowie sie na temat ... :evil:

a w temacie ...

rozrzad do korekty/napinacz do sprawdzenia

termostat do wymiany

to tyle z tych logow... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spanky ;) za info w temacie. A rozrząd i termostat dzisiaj wymieniłem zrobię logi po. A orientujecie się jaki przedział kasy za chipa w Mr Motors ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spanky ;) za info w temacie. A rozrząd i termostat dzisiaj wymieniłem zrobię logi po. A orientujecie się jaki przedział kasy za chipa w Mr Motors ??

900-1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-tech

jedziesz tam a oni już wiedzą jaki Ci wykres zrobić :polew::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy:D wróżą z fusów;D hehee rozrząd wymieniłem;) termostat też drgań nie ma temperatura trzyma pion. Teraz poczekam może na grupowe chipowanie w wawce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odświeżę temat i zapytam kolegi ..darqp.. czy był już w wawie na chipowaniu ?? jestem z Lublina i też o tym myślę żeby tam się wybrać jakoś grupowo też może być tylko najpierw oswajam się z tematem w wolnej chwili zrobię sobie logi dozbieram pieniążków i zobaczymy

pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odświeżę temat i zapytam kolegi ..darqp.. czy był już w wawie na chipowaniu ?? jestem z Lublina i też o tym myślę żeby tam się wybrać jakoś grupowo też może być tylko najpierw oswajam się z tematem w wolnej chwili zrobię sobie logi dozbieram pieniążków i zobaczymy

pozdrawiam :decayed:

Ewentualnie jak chcesz to możesz podjechać do Sabatu na budowlaną bo z tego co slyszałem też sie tym zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie odważył.......... :kox: też już zaczynam mysłeć powoli o czipie i chyba odżałuje te 200zł na paliwko ,dzień czasu i pojade do sprawdzonego chiptunera Rogala nie mniej nie więcej chwalonego przez klubowiczów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już trochę trwają moje przymiarki do chipa, niedawno przeszły jednak na dalszy plan z powodów finansowych ale ostatnio miałem okazję przejechać się paskiem B5 fl 1.9 130km , ja mam afna 110 , po przejażdżce paskiem moja A4ka nie jest już taka zwinna no i zachciałem więcej czy po programie ze 110 na 130 coś i większym momencie robionym u Rogalotti będę miał podobne przyśpieszenie czy lepsze a może słabsze ? i czy mógł bym stawać na światłach ze znajomą mi calibrą 2.0 16v 136km ?

pozdrawiam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już trochę trwają moje przymiarki do chipa, niedawno przeszły jednak na dalszy plan z powodów finansowych ale ostatnio miałem okazję przejechać się paskiem B5 fl 1.9 130km , ja mam afna 110 , po przejażdżce paskiem moja A4ka nie jest już taka zwinna no i zachciałem więcej czy po programie ze 110 na 130 coś i większym momencie robionym u Rogalotti będę miał podobne przyśpieszenie czy lepsze a może słabsze ? i czy mógł bym stawać na światłach ze znajomą mi calibrą 2.0 16v 136km ?

pozdrawiam :kox:

I jednego i drugiego możesz wciągnąć po programie.

NIe wiem czy tej calibry teraz nie wciągniesz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys miał PD 115 + soft to tego paska bys wciagał spokojnie :good:

Vp ma troche mniej Nm i mysle ze osiagi beda podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calibry niestety nie daje rady :confused4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 22:43_________________________________________________Odświeżę trochę :kox: może jakiś grupowy chips ?? ja się piszę jak nie to indywidualnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum golfa ciągnie sie grupowy w MR Motors za 900zł wiec spokojnie możesz sie zapisac i umawiać z Witkiem. Ja niedawno byłem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...