-
Budowa garażu tanim kosztem
również pośledzę temat bo może się ciekawie rozwinąć i na pewno podpowiedzi się przydadzą
-
[B5 ARG] Palaca sie kontrolka ABS i hamulca recznego
Ciekawe czy to przez czujnik bo mi się zaczęło to po wymianie tarcz z tyłu, jeździłem tak przez pewien czas, wymieniłem pierścienie ABS'u i dalej to samo
-
[B5 ARG] Palaca sie kontrolka ABS i hamulca recznego
Witam koledzy Mam podobny problem, otóż powyżej 130 hm/h po przejechaniu 1-2 km włącza mi się kontrolka ABS i (!) . Myślałem, że to przez pęknięty pierścień ABS'u ale jednak nie to. Wymieniłem łożyska i pierścienie ABS'u i nic nie pomogło. Macie pomysł co to może być??
-
jaka plandeka do 3,5t - budżet 25 tys. zł
Polecam Iveco daily z motorem 2.8 koniecznie na bliźniaku sam takim jeżdżę w pracy i to dosyć często przeładowanym
-
Czy to koło dwumasowe?
Koledzy podepnę się pod temat, tylko u mnie jest tak, że przy przyspieszaniu powyżej 2 tys. obr zaczyna coś hałasować (coś w stylu drgającej rury wydechowej). Dodam, że nie zawsze przy przyśpieszaniu tak jest. Macie patent co to może być??
-
Play abonament
Jak będę wiedział to Ci kogoś podrzucę, mi brakowało 10 zł do tych 250 bo za taką łączną sumę abonamentów jest PS3 za złocisza O dziwo pomocna okazała się babcia, która przeszła do Play i PS3 już w domku. Pozdrawiam
-
Akwarium
Albo jak masz kase to sam zrób pokrywę i dobierzesz sobie takie oświetlenie jakie będzie Ci odpowiadało i jakie będzie optymalne dla Twojego akwa. Ja pokrywę robiłem z płyty PCV, od razu zrobiłem sobie oświetlenie nocne i co najważniejsze mam dostęp do całego akwa a nie tylko do małego kawałka jak to jest w ori pokrywach.
-
Akwarium
Dzisiaj muszę zakupić czyścik myślałem o magnetycznym macie jakieś doświadczenia?. Chodzi mi o wyczyszczenie baniaka od środka. Co do tych czyścików magnetycznych to tak chyba średnio, nie używałem u siebie, ale mojemu kumplowi taki czyścik zarysował tylko szybę i paletek już tak ładnie nie widać.
-
Akwarium
Jak na pierwszy zbiorniczek to 200 l powinno Ci starczyć Później jak się wciągniesz przyjdzie czas na większy wiem po sobie. Koledzy mają rację z tym plastikiem, lepiej wsadź jakąś ładną roślinkę, cabombe, anubiasa, albo jakiś ładny "dywaniczek" mchów Mi jak się uda to też niedługo wrócę do akwarystyki, ale muszę najpierw posklejać akwa super-glue bo pękło
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
To ja polecam osobiście Breakout Kings i Terra Nova, po obejrzeniu 1 sez. obu seriali bardzo dobre wrażenia, ciekawa akcja i odejście na moment od nawiedzonego lekarza (House) i zaćpanego i pijanego napaleńca (Californication)
-
[ALL B5] Ile waży słupek silnika 1.9TDI AFN ??
Kolego MASATO, a tak z ciekawości w jakiej cenie masz ten słupek?? Może być PW
-
[ALL] Twój ulubiony film jaki oglądałeś
- Transporter 1-3, - Underworld 1-4, - Jumper, - Niepokonany 3 - KacVegs oczywiście 1 część
-
[B5 AFN] Jaka miska olejowa?? Aluminiowa czy metalowa??
Pewność się przyda, bo jutro wymiana. Cholera, za wysokie te studzienki robią A tak człowiek zawsze uważał.[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 22:39_________________________________________________ Bo właśnie kojarzy mi się, że w poliftach zaczęli wkładać alu i dlatego pytam dla pewności :>
-
[ALL] 17" czy 18" do B6
bierz 18", ja przy swoich 17" czuje lekki niedosyt A do B6 to już w ogóle 18"
-
[B5 AFN] Jaka miska olejowa?? Aluminiowa czy metalowa??
Dzięki kolego, u mnie powinna być ta sama Pozdrawiam