Treść opublikowana przez johny_walker
-
Budowa garażu tanim kosztem
również pośledzę temat bo może się ciekawie rozwinąć i na pewno podpowiedzi się przydadzą
-
[B5 ARG] Palaca sie kontrolka ABS i hamulca recznego
Ciekawe czy to przez czujnik bo mi się zaczęło to po wymianie tarcz z tyłu, jeździłem tak przez pewien czas, wymieniłem pierścienie ABS'u i dalej to samo
-
[B5 ARG] Palaca sie kontrolka ABS i hamulca recznego
Witam koledzy Mam podobny problem, otóż powyżej 130 hm/h po przejechaniu 1-2 km włącza mi się kontrolka ABS i (!) . Myślałem, że to przez pęknięty pierścień ABS'u ale jednak nie to. Wymieniłem łożyska i pierścienie ABS'u i nic nie pomogło. Macie pomysł co to może być??
-
jaka plandeka do 3,5t - budżet 25 tys. zł
Polecam Iveco daily z motorem 2.8 koniecznie na bliźniaku sam takim jeżdżę w pracy i to dosyć często przeładowanym
-
Czy to koło dwumasowe?
Koledzy podepnę się pod temat, tylko u mnie jest tak, że przy przyspieszaniu powyżej 2 tys. obr zaczyna coś hałasować (coś w stylu drgającej rury wydechowej). Dodam, że nie zawsze przy przyśpieszaniu tak jest. Macie patent co to może być??
-
Play abonament
Jak będę wiedział to Ci kogoś podrzucę, mi brakowało 10 zł do tych 250 bo za taką łączną sumę abonamentów jest PS3 za złocisza O dziwo pomocna okazała się babcia, która przeszła do Play i PS3 już w domku. Pozdrawiam
-
Akwarium
Albo jak masz kase to sam zrób pokrywę i dobierzesz sobie takie oświetlenie jakie będzie Ci odpowiadało i jakie będzie optymalne dla Twojego akwa. Ja pokrywę robiłem z płyty PCV, od razu zrobiłem sobie oświetlenie nocne i co najważniejsze mam dostęp do całego akwa a nie tylko do małego kawałka jak to jest w ori pokrywach.
-
Akwarium
Dzisiaj muszę zakupić czyścik myślałem o magnetycznym macie jakieś doświadczenia?. Chodzi mi o wyczyszczenie baniaka od środka. Co do tych czyścików magnetycznych to tak chyba średnio, nie używałem u siebie, ale mojemu kumplowi taki czyścik zarysował tylko szybę i paletek już tak ładnie nie widać.
-
Akwarium
Jak na pierwszy zbiorniczek to 200 l powinno Ci starczyć Później jak się wciągniesz przyjdzie czas na większy wiem po sobie. Koledzy mają rację z tym plastikiem, lepiej wsadź jakąś ładną roślinkę, cabombe, anubiasa, albo jakiś ładny "dywaniczek" mchów Mi jak się uda to też niedługo wrócę do akwarystyki, ale muszę najpierw posklejać akwa super-glue bo pękło
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
To ja polecam osobiście Breakout Kings i Terra Nova, po obejrzeniu 1 sez. obu seriali bardzo dobre wrażenia, ciekawa akcja i odejście na moment od nawiedzonego lekarza (House) i zaćpanego i pijanego napaleńca (Californication)
-
[ALL B5] Ile waży słupek silnika 1.9TDI AFN ??
Kolego MASATO, a tak z ciekawości w jakiej cenie masz ten słupek?? Może być PW
-
[ALL] Twój ulubiony film jaki oglądałeś
- Transporter 1-3, - Underworld 1-4, - Jumper, - Niepokonany 3 - KacVegs oczywiście 1 część
-
[B5 AFN] Jaka miska olejowa?? Aluminiowa czy metalowa??
Pewność się przyda, bo jutro wymiana. Cholera, za wysokie te studzienki robią A tak człowiek zawsze uważał.[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 22:39_________________________________________________ Bo właśnie kojarzy mi się, że w poliftach zaczęli wkładać alu i dlatego pytam dla pewności :>
-
[ALL] 17" czy 18" do B6
bierz 18", ja przy swoich 17" czuje lekki niedosyt A do B6 to już w ogóle 18"
-
[B5 AFN] Jaka miska olejowa?? Aluminiowa czy metalowa??
Dzięki kolego, u mnie powinna być ta sama Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Jaka miska olejowa?? Aluminiowa czy metalowa??
Koledzy, tak jak w temacie, jaka miska olejowa idzie do AFN'ka 1.9 110 KM, aluminium czy metal??
-
[ALL] Koledzy powiedzcie, jak długo ładować akumulator takim prostownikiem??
Dzięki koledzy za trafne podpowiedzi , aku naładowane i autko odpaliło jak należy W poniedziałek szykuje się nieplanowana wymiana filtrów i oleju.
-
[ALL] Koledzy powiedzcie, jak długo ładować akumulator takim prostownikiem??
też mi się właśnie wydawało, że automatycznie dobiera prąd ładowania. Tylko zastanawia mnie to syczenie Coś ala czajnik z wodą która dopiero zaczyna się zagotowywać.
-
[ALL] Koledzy powiedzcie, jak długo ładować akumulator takim prostownikiem??
Koledzy powiedzcie, jak długo ładować akumulator takim prostownikiem?? Dane akumulatora: -Bosch Silver -12V -100 Ah -760 A (EN) Dane Prostownika aledrogo : http://allegro.pl/prostownik-einhell-bt-bc-15-12v-24v-nowy-gwarancja-i2078459732.html Wskaźnik arith. eff. cokolwiek znaczy (nie znam się na tym) na początku wskazywał 8 a teraz 3. Ustawiony jest na 12V tak jakie ma aku. Proszę o małą podpowiedź [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 19:10_________________________________________________2 moje pytanie, czy ten aku powinien syczeć przy ładowaniu?? To jest bezobsługowy i nie ma korków na górze tylko 2 dziurki po bokach z których wydobywa się to syczenie. Jakieś pomysły??
-
[B5 ADR] Problem z skrecaniem na pełnym skrecie. PILNE.
3 miechy wstecz płaciłem 500 PLN za regeneracje i 100 PLN za mechanika, więc koszta mniej więcej ok 600 zł. Jak masz wyciek na maglownicy to i tak będziesz musiał ją wymienić.
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
hmmm no nie wiem , pewnie cena, no i może jeszcze cena, a poza tym pewnie jeszcze cena
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
Wiem, że nie wykorzystam, ale przejdę to co chciałem i pewnie wrócę do syst. 64 bitowego. Dużo pracy przy tym nie ma więc warto.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ostatnio byłem na "Underworld: Przebudzenie" w 3D, jak ktoś lubi tego typu filmy to szczerze polecam. Ciekawe rozwinięcie fabuły i opcja kolejnej części z pewnością nie jednego ucieszy Zastrzeżenie mam jedynie co do 3D (moim skromnym zdaniem to skrót od 3xdo d*py ) efektów 3D mało - jak we wszystkich filmach 3D, więc po co one?? :gwizdanie: Chyba po to żeby zmęczyć widza okularami. Reasumując film godny plecenia
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
nie watpie że zasilacz o tym parametrach i tej firmy nie daje rady ale czasami niektóre linie zasilania ulegaja uszkodzeniu dlatego jak niema sie czego czepic to warto sprawdzic każdy trop. racja, posprawdzam, w końcu wszystko może się wydarzyć. Sprawdzę i zobaczymy [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 21:50_________________________________________________Ku uciesze mojej i mojej narzeczonej ( która ma w końcu spokój ) problem został rozwiązany, może komuś się przyda, dlatego napiszę co pomogło. Wgrałem nowy system 32 bit'owy i mały dodatek "openal" i wszystko śmiga na max detalach i rozdziałce fullHD Wcześniej sprawdziłem cały sprzęt czy działa poprawnie, tj. dysk, ramy i procek. Błędów nie było więc poszedłem w system 32 bity i jest ok. Pozdrawiam Johny
-
Ciekawe strony warte odwiedzenia :)
Dla zabicia czasu www.kwejk.pl i z tych co już były podane www.mistrzowie.pl i www.bash.pl