Treść opublikowana przez AdasWawa
-
[B5 AJL] Od czego zacząć mody 1.8T AJL ?
jest to bardziej wskazane niz odwrotnie
-
[B5 AFN] Dziwny dźwięk z turbosprężarki
przeciez moze ciagnac i jezdzic super a pewnego dnia pociagnie olej...
-
[B5 AFN] Dziwny dźwięk z turbosprężarki
zalezy jaki to jest gwizd,jezeli to jest syk"ssssssssss" to jest ok...jezeli taki gwizd jak bys gwizdal sobie to kaput
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
nie masz pelnych logow,po drugie nie masz gazu w podlodze,zrob jeszcze raz logi tak jak je sie robi poprawnie
-
[B5 AJM] Tuning tdi auto
bez sens,ty masz 166 po takich modyfikacjach kaszana
-
[B5 AJM] Blokująca sie turbina
:szukaj: :szukaj: zenujace sa juz te pytania
-
[B5 AJM] Tuning tdi auto
Murzyn samym programem mial cos pod ~160KM ,wiec bez sensu ladowac tyle kasy
-
[B5 AJL] Zawór upustowy do mojego a4
po co k04 juz chyba lepiej gtrsa
-
[B5 1Z] Wymiana silnika 1.9 TDI na 2.0 TDI lub 2.7 TDI
2,5tdi to padaki
-
[B5 1Z] Wymiana silnika 1.9 TDI na 2.0 TDI lub 2.7 TDI
prawie madrze napisales,ale nie 2,5tdi
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
pierw doprowadz doladowanie do stanu,spr wezyki cisnieniowe,n75,filtr,kat
-
[B5 AFN] Jak rozruszać sztangę w turbinie?
a jezeli lapie notlaufa ?to se mozwesz pomasowac tym prawym sanadalem, ale kota chyba
-
[B5 AJL] Od czego zacząć mody 1.8T AJL ?
...to akurat bedzie na plus,szczegolnie latem... no chyba kazdy to wie
-
[B5 AJL] Od czego zacząć mody 1.8T AJL ?
bez programu wieksza turbo dziure i nizsza temp w dolocie
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
http://www.a4-klub.pl/smf/all_wydajniejszy_intercooler_do_a4-t57474.0.html tu
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
taki maly to u nas kupisz za 300zl i na jedno wyjdzie tyle ze czekasz 2dni a nie 30
-
[B6 AWX] Turbo od BRD, parę szybkich pytań
sprzeglo zostaje seria,a PD z koncowka AL, turbo ~2tys,fmic 1500zl,PD~1500zl rozluznic wydech do tego tez musisz
-
Jaki kurier najtańszy do przesyłki 200x100x100 waga ~70 kg
ups wyslij oni wszystko biora,wiem bo tam pracuje
-
[B5 AFN] quattro - Program w goodhope - prosze o opinie
sporo wazy ta twoja furka 1580kg
-
[B5 AEB] syczące turbo w Tbenzynie - czy to normalne zachowanie ?
turbo ci sie konczy
- Audi RS6 in half
-
Ceny paliwa marzec 2026
na shellu chyba 3,56 a lpg 2,28
-
Nowicjusz - wątek powitalny
mam na imie Adam jestem z wawy