-
[B6 AVB] Jak jeździć dieslem ?
Więc tak jeśli chcesz jeździć oszczędnie to nie przekraczaj 2000 obr./min szybko wciskaj gaz i hamuj biegami. Diesel jest przystosowany do zmiany biegów przy niskich obrotach. pozdrawiam
-
[B5 AFN] Dziwny dźwięk z turbosprężarki
Więc po poradzie u specjalisty jest to po prostu jakaś nieszczelność przy kolektorze, która powoduje gwizd. Poza tym mechanior polecił wymiane filtra powietrza co 10000. Jak zmieniłem filtr to ustał gwizd, po sprawdzeniu turbiny jest wszystko ok. pozrawiam
-
[B5 AFN] Dziwny dźwięk z turbosprężarki
właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem dziękuje bardzo pozdro jak się dowiem u specjalisty jeszcze to napisze coś [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 08:51_________________________________________________aha podobno turbina jak jest zimno może zacząć gwizdać gdzieś na forum forda przeczytałem
-
[B5 AFN] Dziwny dźwięk z turbosprężarki
Witam mam problem choć nie jestem do końca pewien czy jest to problem smiley dzisiaj po raz pierwszy od roku użytkowania turbina podczas załączania się zaczęła gwizdać dosyć głośno. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem w swoim audi A4 1,9 TDI 90 KM. Poproszę o podpowiedź czy ona już jest na wyczerpaniu dlatego zaczęła tak gwizdać czy może po tym jak dosyć ostro ją rozkręciłem nareperowała się w jakiś cudowny sposób. Poproszę o pomoc dzięki pozdrawiam
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
ja swoją 1,9 TDI 90KM max 180 ni w ząb więcej pozdro :>
-
turbina.......w 1,9 TDI 90 KM 1998r 204000km
Witam mam problem choć nie jestem do końca pewien czy jest to problem. Dzisiaj po raz pierwszy od roku użytkowania turbina podczas załączania się zaczęła gwizdać dosyć głośno. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem w swoim audi A4 1,9 TDI 90 KM. Poproszę o podpowiedź czy ona już jest na wyczerpaniu dlatego zaczęła tak gwizdać czy może po tym jak dosyć ostro ją rozkręciłem nareperowała się w jakiś cudowny sposób. Poproszę o pomoc dzięki pozdrawiam
-
[B5 AHU] Turbina zaczęła gwizdać
oki dzięki zrobie tak w najbliższym czasie pozdrawiam
-
[B5 AHU] Turbina zaczęła gwizdać
Witam mam problem choć nie jestem do końca pewien czy jest to problem dzisiaj po raz pierwszy od roku użytkowania turbina podczas załączania się zaczęła gwizdać dosyć głośno. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem w swoim audi A4 1,9 TDI 90 KM. Poproszę o podpowiedź czy ona już jest na wyczerpaniu dlatego zaczęła tak gwizdać czy może po tym jak dosyć ostro ją rozkręciłem nareperowała się w jakiś cudowny sposób. Poproszę o pomoc dzięki pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam audi A4 jestem z Lublina pozdrawiam wszystkich klubowiczów
lakusz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta