Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] quattro - Program w goodhope - prosze o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj zrobiłem program w goodhope.pl pod Pleszewem. Róznica w prowadzeniu jest odczuwalna :kox: Nie za bardzo znam sie na wykresach więc proszę o opinię jak to wyszło na papierku :D Przed programem musiała być czyszczona turbina. Piszcie co sądzicie... ja ogólnie jestem zadowolony :good:

wykres01ft7.jpg

w3507.png

wykreswr5.jpg

w3507.png

Opublikowano

widzę ,że G-Tech działa, ostatnio jak się nim bawiłem to się rozdupcył hyhyhy, normalny użytkowy program :decayed:

Opublikowano

wykres :good:

Opublikowano

Sporo mocy już brakowało, udało się wskrzesić wozidło :good:

Opublikowano
  • Autor

Sporo mocy już brakowało, udało się wskrzesić wozidło :good:

Chyba niekoniecznie... Gość nie ma hamowni quattro i pomiar był robiony tylko na jednej ośce. Ponoć do tego wyniku się dodaje ok 10 PS więc wynik przed programem teoretycznie był w normie. Przyznam szczerze że ja jestem laikiem w tym temacie ale tak mi tłumaczono... no chyba że mnie robiono w... :mysli:

Opublikowano

jedz na rolki 4x4 ...

Opublikowano

jedz na rolki 4x4 ...

Fakt, nie zwróciłem uwagi, że to nie była hamownia 4x4 :embarrassed:
Opublikowano

Wykres - może i ja się nie znam, ale osobiście takiego bym nie chciał w swoim aucie.

Na tym programie po modzie masz jebnięcie momentu na 2000 obr, a następnie gwałtowny opad. Porównaj przebieg krzywych przed modem i po modzie - nie różnią się one za bardzo tylko masz przesunięte o kilkanaście % w górę parametry - dokładnie to samo jakbyś miał boxa nie program.

Przyrost jest to niewątpliwe, ale wolałbym moment maksymalny na ok 2300-2400 obr i bardziej jego wypłaszczony przebieg.

Opublikowano

Chyba niekoniecznie... Gość nie ma hamowni quattro i pomiar był robiony tylko na jednej ośce.

mowisz ze na torsenie hamowales tylko jedna os? :shocked:

Opublikowano

kolego pomiar był robiony G-techem :decayed::wink4:

Opublikowano

to co ma do tego os?

Opublikowano

to co ma do tego os?

kolega zwyczajnie sie pomylił :wink4:
  • 2 lata później...
Opublikowano

a ktoś wie gdzie w okolicach poznania jest ktoś kto dobrze robi programy i ma hamownie 4x4??

musiałbym zrobić korektę, ile to może kosztować?

Opublikowano

Nazwa tej firmy zawsze mnie rozwalała. :D

Co do wykresu to wolałbym zdjąć trochę Nm na dole i wygładzić trochę kreski.

Opublikowano

Koło Poznania masz Goodhope - ma hamownie 4x4

Opublikowano

tylko oni są w tej okolicy??

Opublikowano

jedni piszą ze maja 4x4 a inni ze nie

jak w końcu jest??

Opublikowano

Odkopujecie temat z przed 3 lat i się dziwicie że ktoś w 2008 roku nie miał hamowni 4x4....

Goodhope ma hamownie 4x4 - wiem na pewno bo sam z jego rolek korzystałem...

Opublikowano

co za kotlet :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.