-
[B5 AHH] Bierze olej i słabo się grzeje - analiza logów
Od jakiegoś czasu mam problem z niską temperaturą silnika (termostat do wymiany),ale to dopiero początek. Kilka dni temu przy problemach z odpaleniem (-17stopni C) sprawdziłem poziom oleju i był bliski minimum,dolałem i dzis po przejechaniu 1500km znów trzeba było dolać 0,7l. przejechałem się troszkę z VAGiem i chyba mam zbyt dużą różnicę w ciśnieniu na cylindrach. Daje logi i liczę na pomoc... (Logi troszkę niechlujne ale może jutro znajdę czas zrobić pożądne)
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów
auto po powrocie od mechanika grzeje sie do okolo 75-80 stopni dzis czeka mnie dluzsza trasa wiec sprawdze dokladniej, mocy dalej troszke brakuje ale jest lepiej... mam nadzieje ze turbiny nie trzeba bedzie zmieniac... wklejam nastepne logi juz po usunieciu nieszczelnosci dolotu...
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów
dziura w dolocie była,ale auto dalej nie ma tej mocy co powinno,mechanik powiedział ze turbina nie daje dostatecznego ciśnienia, na zawór n75 przychodzi za male i nie potrafi on przesunąć jakiejś gruszki, wiec nie przestawia łopat, chyba dobrze to zapamiętałem. a moze to jest przepływomierz tak jak pisaliscie... postaram sie zrobić nowe logi i je zamieścić.
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów
szpec pochwytal i powiedzial ze jakis zawor z turbiny sie nie rusza i moga byc tez przewody,ale moze mi auto wziasc za dwa tyg. wiec bede szukac dalej... moze polecicie dobrego mechanika z okolicy Żor(sląskie)
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów
chyba w trybie awaryjnym ale inaczej nie umialem...
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów
dzieki,tak to jest jak sie od rana siedzi czyta i kombinuje.
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów
W moim A4 TDI 90KM ostatnio brak mocy,wpierw byl zawór N75 do wymiany (błąd zniknał) teraz auto jedzie max do 3000 obr/min i mam błąd 575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica dorególowania - BŁĄD SPORADYCZNY zrobilem logi dynamiczne,jutro postaram sie o statyczne. prosze o analize logów i pomoc w diagnozie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich,jestem świeżo upieczonym użytkownikiem Audi A4 i mam nadzieje ze nabiore doświadczenia na tym forum. Pozdrawiam
NASA
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta