Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Olej w rurze dolotu intercoolera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie , mam pytanko a mianowicie czy w roze dolotowej do intercoolera ma prawo znajdowac sie olej?? Jednak ze nie zauwazylem jakich kolwiek nie pokojacych sygnalow ze strony turbiny , dziwne dzwieki , spadek mocy itp. Autko zbiera sie bardzo dobrze bez zadnych zarzutow , jednak zauwazylem lekki wyciek olej w miejscu laczenia sie odcinkow rury dolotowej intercoolera ktora laczy sie z turbina.

Bardzo prosze o pomoc i podpowiedzi.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Opublikowano

Witam serdecznie , mam pytanko a mianowicie czy w roze dolotowej do intercoolera ma prawo znajdowac sie olej?? Jednak ze nie zauwazylem jakich kolwiek nie pokojacych sygnalow ze strony turbiny , dziwne dzwieki , spadek mocy itp. Autko zbiera sie bardzo dobrze bez zadnych zarzutow , jednak zauwazylem lekki wyciek olej w miejscu laczenia sie odcinkow rury dolotowej intercoolera ktora laczy sie z turbina.

Bardzo prosze o pomoc i podpowiedzi.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

zawsze sa tam opary oleju to nic złego :wink4:
Opublikowano

ma prawo i zawsze bedzie tam troche oliwy

Opublikowano

U mnie też jest olej i to normalne. A tak na marginesie jeszcze mam pytanie: czyścił ktoś IC po przebiegu 200Kkm.??? Mam ochotę to zrobić bo pewnie syfków tam będzie. Da się go wyjąć bez demontażu zderzaka? :naughty:

Opublikowano

U mnie też jest olej i to normalne. A tak na marginesie jeszcze mam pytanie: czyścił ktoś IC po przebiegu 200Kkm.??? Mam ochotę to zrobić bo pewnie syfków tam będzie. Da się go wyjąć bez demontażu zderzaka? :naughty:

wyczyść koniecznie...czysciłem juz intercoolery u Lukaszar czy Horneta i bardzo poprawiła się temperatura w dolocie....z 53 stopni spadła do 42 po wyczyszczeniu także warto zrobić :good: Niestety najlepiej ze zdjęciem zderzaka....ze zderzakiem najprawdopodobniej go poszarpiesz :kwasny:

Opublikowano

podlacze sie i mam pytanko czym czyscic ICka preparatami w stylu BREMSEN(zmywacz uniwersalny) WURTHa? czy moze czyms innym?

Opublikowano

podlacze sie i mam pytanko czym czyscic ICka preparatami w stylu BREMSEN(zmywacz uniwersalny) WURTHa? czy moze czyms innym?

PB95

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

olej w IC normlane, a przeczyścić skoro warto to moze i ja sie za to wezme skoro temp spada

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.