-
Prośba o analizę logów błąd 00575
Witam Dziś moje autko zaczęło wpadać w tryb awaryjny najczęściej na 5 biegu w okolicach 120km/h po podpięciu pod kompa wywaliło takie błędy: VAG-COM 311.2-N 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent lub VAG_PL_4.9 575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica dorególowania - BŁĄD SPORADYCZNY Znalazłem chwilkę i zrobiłem logi, robiłem pierwszy raz wiec proszę o wyrozumiałość jak coś pominąłem albo zrobiłem na wyrost Statyczne normal: Statyczne basic: Dynamiczne ( każda próba na III biegu i jak widać nie udało mi się dociągnąć do 4tyś ) proszę o jakaś podpowiedź
-
[B5 AHU] Proszę o analizę błędów
pewnie wszystkie ... Po skasowaniu, jeździe i ponownym sprawdzeniu ostały wszystkie ale... Strzałem w dziesiątkę okazała się wtyczką czujnika skoku iglicy rozpylacza trzeciego wtryskiwacza Rozpiłem wtyczkę i stwierdziłem że jeden z dwóch styków jakie się w niej znajdują jest całkowicie zaśniedziały (zielony ). Rozebrałem, przeczyściłem, podłączyłem i w drogę :> autko chodzi bez zarzutu. Błędy wykasowałem i po przejechaniu ok 250km sprawdziłem ponownie - błędów brak. Autko zostało uleczone. Trafnej porady udzielił sztomel w silniki diesla.
-
[B5 AHU] Utrata mocy na wyższych biegach i przerywa
Strzał w dziesiątkę z wtyczką czujnika skoku iglicy rozpylacza trzeciego wtryskiwacza Rozpiłem wtyczkę i stwierdziłem że jeden z dwóch styków jakie się w niej znajdują jest całkowicie zaśniedziały (zielony ). Rozebrałem, przeczyściłem, podłączyłem i w drogę :> autko chodzi bez zarzutu. Błądy wykasowałem i po przejechaniu ok 250km sprawdziłem ponownie - błędów brak. Autko zostało uleczone. Dzięki sztomel
-
[B5 AHU] Proszę o analizę błędów
Witam Moja niunia zaczęła ostatnio szarpać więc pojechałem podłączyć ją pod kompa i dostałem takie informacje: 0201 Czujnik prędkości obrotowej - Brak sygnału - usterka statyczna 0226 regulacja początku wtrysku - różnica regulacji - usterka sporadyczna 021E Czujnik ruchu iglicy - sygnał niezrozumiały - usterka sporadyczna Dodam jeszcze że nie kopci ale jest momentami słabsza w zakresie obrotów powyżej 3000 odpala dobrze zarówno na zimnym jak i ciepłym silniku. proszę o poradę [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 15:28_________________________________________________ nikt nic nie podpowie ???
-
[B5 AHU] Utrata mocy na wyższych biegach i przerywa
Witam Moja niunia zaczęła ostatnio momentami szarpać i tracić moc więc pojechałem podłączyć ją pod kompa i dostałem takie informacje: 0201 Czujnik prędkości obrotowej - Brak sygnału - usterka statyczna 0226 regulacja początku wtrysku - różnica regulacji - usterka sporadyczna 021E Czujnik ruchu iglicy - sygnał niezrozumiały - usterka sporadyczna Dodam jeszcze że nie kopci ale jest momentami słabsza w zakresie obrotów powyżej 2500 i czasami szarpnie . Odpala dobrze zarówno na zimnym jak i ciepłym silniku. Mechanik od razu zaproponował wymianę czujnika prędkości obrotowej - koszt wg niego 370zł . Nie brał pod uwagę pozostałych błędów a według mnie jeżeli ten czujnik rzeczywiście byłby trafiony to raczej w ogóle bym nie ruszył a na pewno byłby tryb awaryjny i autko cały czas by było zamulone. dziś rano odpaliłem normalnie przejechałem ok 20 km i było ekstra nic się nie działo ale później znów osłabła i szarpnęła kilka razy . proszę o poradę
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
U mnie odpadł jeden i super glu dało radę :biggrin: . Trzyma się już kilka miesięcy
-
[B5 AHU] Wyciek oleju
Przy wymianie uszczelki miski cały mitor w góre troszkę pracy a jak to uszczelniacz na wale to skrzynia do tyłu tez troszke pracy.
-
Kierownice w turbo
Tak właśnie mi się wydawało po dokładnym oglądnięciu turbiny. Dzięki
-
Kierownice w turbo
Mam pytanko czy w turbinie silnika 1,9 AHU są kierownice? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-04-2007, 22:17 ] dodany do FAQ
-
[ '02 B6 3.0 V6 Quattro] - zdjęcia
ten silniczek a B6 jak B6 super
-
Po wlaczeniu klimy.
Napewno nie tak.J ak załączasz to czujesz duże obciężenie na motorku, wieksze niż dotychczas, jak tak to siada pompa .Jak nie to powinna pomóc wymiana paska.
-
[B5 1Z] Problem z jakimś czujnikiem w sterowniku po chipsie
[. quote=Murzyn]powolutku 1.Blad N71 rozumiem, ze jest to podejrzenie, a nie pewnik. Jak tak to tak jak pisze Rogalotti, nie musi to oznaczac wysranego czujnika. Przerabialem ten blad i przyczyna okazala sie powazna nieszczelnosc. Miałem to samo powodem była nieszczelność w układzie, a dokładniej dziura w wężu między turbiną a interculerem.]
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
Wydech do bani nie do TDI
-
[B5 1.9 TDI AFN - Avant] Wiosenna szybka sesyjka
Widać troszkę pracy "Świąteczne porządki" He He !
-
[C5 2.8Q] by wacha ...
Jest na co popatrzeć, bardzo ładna