-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
tylna listwa pochodzi od bemki niedlugo xenon bede wkladal moze jest ktos chetny na angel eyes? tlumik tez przydaloby sie zmienic ...
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
tlumik juz taki mialem, a audik pochodzi z niemiec
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
foteczki sa na pierwszej stronie, usunelem stare
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
co ja mam tu poprawic ?? to mocowanie anteny deo CB dzis mi qtasy ukradli kratki w zderzaku a mialem pomalowane pod kolor ...
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
a firma SACHS ? dzis odebralem autko z firmy car audio hmm miodzio gra [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 30-03-2007, 21:14 ] kolego, pre_pl juz 2 razy prosil Cie o poprawienie 1 posta
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
ale to nowe komplecik za cene ok 600zl sprezyny + amory [ Dodano: 28-03-2007, 18:03 ] foto jak wyglada przod na tym zawieszeniu
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
o ile moge obnizyc autko ? mam do kupienia zestawik SACHS i obniza przod chyba o 50mm a tyl 30mm
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
ile taka zabawa w obnizanie kosztuje orientacyjnie? i jakiej firmy czesci najlepiej kupic?
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
angel eyes pasuja w orginalne mocowania, nic nie trzeba przerabiac. W wakacje oddam ja do podkrecenia ) bo jutro audik jedzie na montaz caraudio =d a z tym tylem zgodze sie same logo audi musi zostac :PP [ Dodano: 26-03-2007, 21:31 ] podobaja sie wam ? bo kupilbym takie http://www.allegro.pl/item176636429_bbs_18_audi_polecam_.html
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
wczesniej byla ok, teraz po wizycie u lakiernika bardzo fajnie wyglada prawie wszystko pod kolor [ Dodano: 22-03-2007, 22:08 ] a co temu tłumikowi brakuje ? [ Dodano: 23-03-2007, 16:34 ] po niedzieli wstawie lepsze foty ) [ Dodano: 23-03-2007, 18:26 ] czekam na jakies komentarzyki
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
to te wyzej [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 22-03-2007, 08:19 ] zmień wielkość czcionki, nie widzę w tym celu ?
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
jaka dlugosc szpilek musze kupic ? zeby mi podczas jazdy kolo nie odlecialo bo na tych szpilkach co mam to 1/2 gwintu wystaje a alu mam takie i chetnie zamienie na 17 ori [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 22-03-2007, 08:18 ] zmień wielkość czcionki, nie widzę w tym celu ?
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
czekam na opinie koledzy )
-
Czy z pomoca mechanika zrobie podgrzewane fotele ?
fotele to raz, mam juz prawie kupiona skore z elektryka + podgrzewanie , te dwa pokretla juz tez mam a co dalej ?? moze ktos by mial jakis schemacik tego ?? bo tam sa jakies kostki podlaczeniowe
-
Czy z pomoca mechanika zrobie podgrzewane fotele ?
witam pomysl jest taki czy mozna zrobic ori podgrzewanie foteli ? jesli tak to co musze kupic i gdzie sie udac aby mi ktos to zmajstrowal ? prosze o pomoc z gory dzieki za odpowiedzi gg 4018871 505 242 941 (sms)
miodek18
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta