Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[C5 2.8Q] by wacha ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak Wam sie widzi w nowym wcieleniu :question:

cf483aac4d0f7dc3.jpg 85b9f9b32ac95363.jpg

48097f45f67f18b4.jpg cd55d32c3129c91d.jpg

9c441730685fb211.jpg 0d631b6ac34dd459.jpg

920f7b5ea69920cc.jpg b9b71a7197a4e570.jpg

fb5fe50b0960ff5b.jpg

Opublikowano

świetnie wygląda.. ale te koła ...są bardzo ładne..ale do tej Audi nie pasują..wydają się strasznie małe..taki wzór to 20 cala.. albo zmień na felgi MAM 8 i będzie malina :)

Opublikowano

Ładna audiczka zreszta jak wiekszość !

Opublikowano

Ładniutka ta A6 i ten wydech fajnie się prezentuje :quattro:

Opublikowano

Ojj naprawdę ładnie się prezentuje, a felunek moim zdaniem jak najbardziej OK! :wink:

Opublikowano

Rzeczywiście piękna Audica. Żadnego wieś - tuningu na niej nie widzę. Tak trzymaj, a samochód będzie się tylko podobał... Aż mi żal tego Golfika obok :rotfl:

Opublikowano

fajny czarny samochodzik, fele mogły by być większe :wink:

Opublikowano

Ładna, ale fele takie sobie :wink:

Opublikowano

Z tylu tablica jest kwadratowa - to wersja USA :question:

Opublikowano
  • Autor
Z tylu tablica jest kwadratowa - to wersja USA :question:

To nie jest wersja USA , kupiony w salonie w Polsce , ale ja sobie przerobilem aby wie wyroznial z tlumu innych A6 .

Jesli chodzi o fele , to racja im wieksze tym lepsze , ale nie zapominajcie ze mieszkamy w Polsce :cry: i wole zrobic wieksza glebe na mniejszej feli niz odwrotnie :wink:

ostatnia zmiana jaka bedzie to inne tylne lampy , tylko zastanawiam sie czy wstawic LEDy czy moze czarne Helli :question:

Opublikowano

Co tu pisac o :audi: zawsze jest ładne jeżeli sie nie przesadzi z tjuningiem :rotfl: Twoja b. ładna

Opublikowano

Jedna z ładniejszych jakie widziałem. Ma bardzo indywidualny charakter. Gratulacje...

A jeśli chodzi o felgi to pewnie, że można załoźyć i 20' tylko kto chciałby wtedy jeździć po polskich, pięknych drogach (szkoda plomb w zębach :))

Opublikowano
tylko zastanawiam sie czy wstawic LEDy

Jezeli chcesz zmieniac to tylko ledy :twisted: A ja wiem czy lepiej mniejsze fele i wieksze gleba ... ? Ja tam wole miec duze felgi nawet bez gleby :wink: Z 17-18'' spokojnie mozna jezdzic u nas :twisted:

Opublikowano

A jeśli chodzi o tylne lampy to zdecydowanie polecam czarne...

Opublikowano
  • Autor
Z 17-18'' spokojnie mozna jezdzic u nas :twisted:

no to sa 17 cali fele :wink: wiesz jak je kiedys kupowalem to i tak byl kosmos cenowy za 17 :frown:

Opublikowano
no to sa 17 cali fele :wink:
:eek: Az mnie zagielo, wygladaja jak 16 , a jakie opony masz ?
Opublikowano
  • Autor
no to sa 17 cali fele :wink:
:eek: Az mnie zagielo, wygladaja jak 16 , a jakie opony masz ?

Dokladnie bo mam wyzszy profil opony niz powinienem miec , i nie tylko ze fele wygladaja jak 16-tki ale i auto jest twyrazniej slabsze . profil 235.45.17

Opublikowano

bardzo fajnie wygląda,wyróżnia się :smile:

Opublikowano

wacha, ludzie w Polsce jeżdża A4 na 18-19 cala i jest ok a w A6 masz większe wnęki na koła znając życie.. ładuj jakieś ładne 18 albo 19 .. nie musisz wszędzie deptać jak wariat:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.