-
Kilka zmian mojego Paska, czyli AVB ze zdwojoną mocą.
niezle jak ze spalaniem przy normalnej jeżdzie jeśli można powiedzieć normalna przy takiej mocy 100 procent mormy zrobione
-
1.9 tdi afn nie pali !!!!!!!
mi to wyglonda na zapowietrzanie się układu kiedy był wymieniany filterek paliwa spróbuj podać napięcie na ten zaworek o którym pisał wojtek ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- spózniłem się ustaw bs druga kolumna na 55 pozdawiam
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
mój afn 350 i myślę że 100 trzeba dołożyć i tak śmiga pięknie
-
[B5 AFN] Nieprawidłowa praca gruszki turbiny
na wolnych obrotach cały czas w górze
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
witam mój zrobiony na 160km i trasa do pracy 10km 6,5 7l
-
Witam,proszę o sprawdzenie logów,afn,110
Witam, może ktoś zerknąć, na te moje logi mam turbo awx 216 i Icek centralny egr wycięty. statyczne grupa 0 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 7 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 1 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 2 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 3 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 5 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 8 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 9 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 10 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 11 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 12 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 13 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM dynamiczne grupa 1 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 3 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 4 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 10 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 8 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 11 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM bs grupa 0 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 4 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 11 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 3 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Z góry dziękuje a co myślicie o tym programie
-
[B5 AFN] Dziwny problem po założeniu 216-tek, prośba o pomoc w znalezieniu problemu.
Witam u mnie po wymianie końcówek na 216 polepszyło się sporo, ale na starych końcówkach miałem dawkę 3,4 to na nowych musze mieć 5,2 bo inaczej wpada w tryb awaryjny
-
Odp: [B5 AFN] czyszczenie turbo
jak minimalne i nie pokrzywiłeś łopatek to może coś z tego będzie a te śrubki w koncu odkręciłeś
-
Odp: [B5 AFN] czyszczenie turbo
mi tez się obrobiły te małe śrubki ale dałem rade jeszcze odkręcić kupiłem te małe śrubki chyba w castoramie i po sprawie
-
[B5 AFN] Silnik rano nie odpala przy -1/ czy zuzyty silnik
opory znaczy łapie łapie i dopiero załapuje tak z 4 razy musi przekręcić aku i rozrusznik dobrze kreci oleju 1 litr na 10 tyś co myślicie o tej kompresi bo mechanik mówi ze mało dziwne bo tamtą zimę jeszcze palił normalnie przy -25 filter paliwa też wymieniłem 10 tyś temu bo myślałem że może jeszcze to ale nie pomogło
-
[B5 AFN] Silnik rano nie odpala przy -1/ czy zuzyty silnik
świece wymieniłem tydzień temu na beru kąt wtrysku sprawdzony 55/59 oleju bierze z litr pozdrawiam
-
[B5 AFN] Silnik rano nie odpala przy -1/ czy zuzyty silnik
witam u mnie 300 tyś stuknęło mierzyłem ciśnienienie sprężania na zimnym było po 26 bar i przy -15 ma opory myślicie ze trzeba zacząć się martwić
-
[B5 AFN] Świece żarowe
witam kolego ja rok temu wymieniałem świece i teras jedna juz była spalona a jak kont wtrysku warto by sprawdzić
-
[ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
a u mnie jedyny plus wyjęcia odmy na zewnącz jest taki że przestał prawie całkiem brać olej
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
umnie 300tyś i z 0,5l sobie łyknie
andrzej1706
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta