Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kilka zmian mojego Paska, czyli AVB ze zdwojoną mocą.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wykres_0001.jpg

Silnik 1.9 TDI AVB seryjnie 101km

Zmiany:

-BRD

-Pompki BQ

-Brak kata

-OCT

-Map sensor od AVF

-FIMIC

W planach skrzynia 6 od AVF i korekta na jakieś 195km/395Nm

Opublikowano

Fajny przyrost jak sie popatrzy procentowo względem serii :naughty:

Zamiast BQ było ładować jakieś hybrydki, chyba ze są w planie teraz na te 195ps

Opublikowano
  • Autor

No pieknie zrobiony AVB :naughty: a czemu pompki BQ ?

bo kupione w dobrej cenie w niezłym stanie....... AL to już ciężko znaleść nie zajechane

Kowi BQ dadzą radę na 195km.......a za hybrydy trzeba dać powyżej 1500zł. Ja dałem za BQ 800zł swoje AJ opierd....em za 550zł więc moje koszta to 250zł +uszczelki (stąd decyzja o BQ)

Opublikowano

no w końcu znam numer rej. to może na mieście namierzę

na spota byś wpadł na fajkę chociaż :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no w końcu znam numer rej. to może na mieście namierzę

na spota byś wpadł na fajkę chociaż :tongue4:

wpadnę jak wrócę do A4........z pasztetem to wstyd

Opublikowano

180km i 370Nm troszkę mało jak na zakres modyfikacji. Co było powodem że nie dało się więcej koni zrobić??

Jak zmieniasz skrzynie to pakuj od razu coś dłuższego np. DQS bo skrzynia z AVFa to porażka.

Opublikowano
  • Autor

180km i 370Nm troszkę mało jak na zakres modyfikacji. Co było powodem że nie dało się więcej koni zrobić??

słabe sprzęgło

Opublikowano

mam prawie ten sam pakiet tylko podstawa AWX... Ciekwe co wypluje :naughty:

szczerze byłbym troche zalamany jakby mi wyskoczylo z AWX 180.... z AVB jakos to inczej wyglada :good:

Opublikowano
  • Autor

mam prawie ten sam pakiet tylko podstawa AWX... Ciekwe co wypluje :naughty:

szczerze byłbym troche zalamany jakby mi wyskoczylo z AWX 180.... z AVB jakos to inczej wyglada :good:

AWX i AVB ma chyba sprzęgło takie same więc możesz mieć podobny wynik

Opublikowano

jak Nm to miałem wiecej po samym sofcie na AWX

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

kolejne zmiany mojego passata.....tym razem GTB17 i pompki BQ

WYKRES.jpg

Opublikowano

niezle jak ze spalaniem przy normalnej jeżdzie jeśli można powiedzieć normalna przy takiej mocy 100 procent mormy zrobione

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

a taka mała korekta.....zmieniono pompki na AL , ale na wiele to nie pomogło, choć zmiana jest naprawdę odczuwalna:

wykres_passat_avb.jpg

Opublikowano

Ładnie jest, gratki :)

Opublikowano

niby kilka KM i Nm ale sam na swoim parchu odczuwałem równice 8 KM i 15 Nm:wink:

Bedzie jeszcze finał z GTB22?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
niby kilka KM i Nm ale sam na swoim parchu odczuwałem równice 8 KM i 15 Nm:wink:

Bedzie jeszcze finał z GTB22?:naughty:

Pewnie że tak ale już pewnie w nowym aucie.....zbieram na A4 B7.

Opublikowano

czemu tylko tyle?al wydajne?gtb17 przeciez wieksze moce ogarnie

Opublikowano
  • Autor
czemu tylko tyle?al wydajne?gtb17 przeciez wieksze moce ogarnie

nie wiem....mój silnik to 101km, dostałem odpowiedź do tunera że kolejne 5km to już trudne do ugrania i może okazać się destrukcyjne dla silnika.

Opublikowano

aha,a pompki zmieniles na al z mysla, ze dojdzie jeszcze sporo ,czy po prostu byly w slabej kondycji bq?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.