Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy


ykk

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba dawno na wsi nie byliście .. audi idą tam w parze z bmw. Nie wiem czy wiecie ale jakiś czas temu A4 zostało ogłoszone Autem dla geja-profesjonalisty :polew: :polew: :polew:

I co czy to znaczy że jesteśmy gejami .... a ci z beemek to dresiarze ...szkoda gadać :thumbdown:

sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale jakiś czas temu A4 zostało ogłoszone Autem dla geja-profesjonalisty :polew: :polew: :polew:

Co to jakis odlam Pis-u ?? :mysli:

:polew:

Juz bez przesady Bmw to swietne autka nie mysle o tych starych babciach ale nowszych modelach mi sie bardzo podobaja i taka zmiana jest na pewno ok :good:

Gorzej przesiadka z Audi na Seata czy inny wynalazek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie wiem czy wiecie ale jakiś czas temu A4 zostało ogłoszone Autem dla geja-profesjonalisty :polew: :polew: :polew:

I co czy to znaczy że jesteśmy gejami .... a ci z beemek to dresiarze ...szkoda gadać :thumbdown:

Ooo... wkoło tyle przyistojnich meżczizn :wstydliwy: A ja taki nieuczesany :hahaha:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Sorry, nie mogłem się powstrzymać :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dawno na wsi nie byliście .. audi idą tam w parze z bmw. Nie wiem czy wiecie ale jakiś czas temu A4 zostało ogłoszone Autem dla geja-profesjonalisty :polew: :polew: :polew:

I co czy to znaczy że jesteśmy gejami .... a ci z beemek to dresiarze ...szkoda gadać :thumbdown:

sorki za OT

Dzisiaj niektórzy od tyłu zachodzili, więc kto wie ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra .. sam żeś się wczoraj chwalił że masz coś ciekawego na doopie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra .. sam żeś się wczoraj chwalił że masz coś ciekawego na doopie :polew:

To nie byłem ja :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy się ktoś orientuje , B5 avant czy E46 touring, ma przestronniejsze wnętrze i jak z miejscem w tyle?? :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy się ktoś orientuje , B5 avant czy E46 touring, ma przestronniejsze wnętrze i jak z miejscem w tyle?? :cool1::decayed:

Niby avant/tourning to tylko większy bagażnik, więc opiszę swoje wrażenia z sedanów: B5 i e-46 są bardzo podobne jeśli chodzi o przestronność. Przy czym w bmw miejsca z tyłu jest trochę mniej (wiadomo wał) i mniej miejsca na głową bo siedzi się wyżej.

Nie będę pisać o prowadzeniu, zawieszeniu bo to zupełnie inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...