Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kradzież Nawigacji!


Rekomendowane odpowiedzi

ilosc postow nie robi z nikogo podejrzanego wg mnie

dokładnie tak ...racja ....ciężko wychwycić taką osobę która ma złe zamiary :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja pewnie znowu gówno zrobi. Mi w Krakowie raz straciła się antena CB z dachu. Znalazłem na Allegro w Krk coś co by pasowało do mojej, przy zgłaszaniu podałem nr aukcji oraz żeby sprawdzili czy pod gumą jest ukruszony magnes i opiłki metalu.

Nie podjechali do typa sprawdzić anteny.

Kilka tygodni później w nocy jak wychodziłem z kamienicy jakiś dres w kapturze z nosem prawie przyklejonym do szyby zaglądał w okolice podłokietnika, a tam mam CB. Mrugnąłem z kluczyka awaryjkami i uciekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mam rns-e i może i dobrze... szkoda, że nie ma jakiegoś zdejmowanego panelu, bądź chociaż wyświetlacza... bo z tego co mi wiadomo nie ma...

Gdyby takie coś było takich przypadków kradzieży byłoby na pewno dużo mniej... Jak się ogóle przed tym bronic...? yhh co za świat.

A to, że tamta osoba nie odbiera telefonu, czy nie odpisuje, to podejrzewam, że widziała co piszemy... może i ci złodzieje to debile, ale myślą... no nie wszyscy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmm niewiem czy w tych Rns jest tak samo jak w radiach samochodowych ,wyjście na śrubke bodajrze 8, ale można pokombinować przymocowac to do kokpitu . Ja tak zrobiłem z moim radiem , jak ktos by chciał wyjmować całe radio to by musiał z całym kokpitem , albo siedizec i rozbierać schowek itd , a o panel się nie boje bo zawsze zabieram :evil: pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmm niewiem czy w tych Rns jest tak samo jak w radiach samochodowych ,wyjście na śrubke bodajrze 8, ale można pokombinować przymocowac to do kokpitu . Ja tak zrobiłem z moim radiem , jak ktos by chciał wyjmować całe radio to by musiał z całym kokpitem , albo siedizec i rozbierać schowek itd , a o panel się nie boje bo zawsze zabieram :evil: pozdrawiam.

tez racja

ale z drugiej strony jak mu sie nie udało z radiem to moze tobie pociąc tapicerka tak mocno ze bedziesz musiał ja cała wymienić.

mojemu koledze tak urzadzili auto

nie mogli wymontować radio było mocno skrecone itd. to pocieli mu tapicerke nożem ze złości

ale na to nie ma sposobu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja sie podłacze do tematu bo widze ze ciekawy i ostrzegam odrazu uwazajcie na okolice katowic, siemianowic, parkingi duzych sklepów, mi probowali zawinac cała a4 z pod bloku gdzie mieszkam ale niestety sie im nieudało!!tak ze uwazac bo straszne dziadostwo na gornym slasku jest szczególnie okolice siemianowic ślaskich, aha i przewaznie autka na obcych blachach tzn. inne woj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmm niewiem czy w tych Rns jest tak samo jak w radiach samochodowych ,wyjście na śrubke bodajrze 8, ale można pokombinować przymocowac to do kokpitu . Ja tak zrobiłem z moim radiem , jak ktos by chciał wyjmować całe radio to by musiał z całym kokpitem , albo siedizec i rozbierać schowek itd , a o panel się nie boje bo zawsze zabieram :evil: pozdrawiam.

tez racja

ale z drugiej strony jak mu sie nie udało z radiem to moze tobie pociąc tapicerka tak mocno ze bedziesz musiał ja cała wymienić.

mojemu koledze tak urzadzili auto

nie mogli wymontować radio było mocno skrecone itd. to pocieli mu tapicerke nożem ze złości

ale na to nie ma sposobu

dokładnie tak, lepiej nie kombinować za bardzo, mojej koleżance zamontowaliśmy radio właśnie z tą śrubą z tyłu że bez jej odkręcenia nie szło go wyjąć, bilans próby kradzieży był taki: wybita szyba kierowcy, radio zdewastowane totalnie jakimś narzędziem prawdopodobnie wkrętakiem, porysowany kokpit (plastiki) i dziury w siedzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.... Polak Polaka zawsze urzadzi na cacy :confused4: Ale to i tak w porownaniu z niemcami ci to dopiero natracili :kwasny: :kwasny:

a mało my natracili w latach 1939-1945?? Ile szlabanów nam nałamali.... :gwizdanie:

ogólnie lipa, człowiek charuje, żyły sobie wyprówa a taki "cwel" przyjdzie i sobie weźmie - fatalna wizja i motywacja do pracy i życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mało my natracili w latach 1939-1945?? Ile szlabanów nam nałamali.... :gwizdanie:

Zajebi..e usprawiedliwienie

Szwecja- Potop

Ruskie- za wszystko (tylko tam raczej mało nasi działaja :) )

Czesi- za całokształt

Inne nacje- zawsze coś się znajdzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.... Polak Polaka zawsze urzadzi na cacy :confused4: Ale to i tak w porownaniu z niemcami ci to dopiero natracili :kwasny: :kwasny:

a mało my natracili w latach 1939-1945?? Ile szlabanów nam nałamali.... :gwizdanie:

ogólnie lipa, człowiek charuje, żyły sobie wyprówa a taki "cwel" przyjdzie i sobie weźmie - fatalna wizja i motywacja do pracy i życia

A Audi to skąd?! Z Faterlandu :polew: Nich gut genug to polecam suzuki :polew:

Zajebi..e usprawiedliwienie

Szwecja- Potop

Ruskie- za wszystko (tylko tam raczej mało nasi działaja :) )

Czesi- za całokształt

Inne nacje- zawsze coś się znajdzie :polew:

LOOOOOOOL :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamykamy. Kolega dostał sporo porad a teraz temat schodzi na ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...