Treść opublikowana przez tony_tr
-
[ALL] Soczewki xenonowe do audi b7, b8
Całe lampy wyjdą za drogo, potrzebuję jedynie optyki xenona....
-
[ALL] Soczewki xenonowe do audi b7, b8
Witam mam pytanie gdzie można kupić kompletną optykę xenonu? Dokładnie chodzi mi o soczewki. Jak się orientuję to zarówno w b7 jak i b8 są bixenony. Czy soczewki są takie same? Gdzie mogę coś takiego kupić?
-
[B6] Turbosprężarka do Audi A4 B6 2.0 Benzyna opłaca sie ? jaką Turbo założyć ??
Widzę, że kolega myśli, że wystarczy tylko podłączyć gdzieś turbinę i już będzie 170KM hehe Pozdrawiam
-
[B5 AWT] Czy da się wrzucić chipa do auta z LPG ?
Tego nie zagazujesz. Ale podnieść moc jak najbardziej się da. Czemu????
-
[ALL B8] Jaki chiptuning w 2.0 TFSI 180KM ?
Może zadam pytanie z innej beczki. Skoro myślisz o jakims podnoszeniu mocy to po co kopiłeś automat...?
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Ale nie rozumiem czemu znudziły Ci się ledy;p Przecież fajnie wyglądają
-
[B6 BEX] Jak się zmieni przyspieszenie po chiptuningu ?
mic_sado Zadajesz strasznie dziecinne pytania...
-
[B6 AWX] Z ośki na quattro
. Ta znajdzie... 2.5 może i tak, ale znalezienie 1.9 TDI Q w sedanie graniczy niemalże z cudem (B6).
-
[B6 AWX] Turbo BRD - ceny
Tak, pewnie maja troszkę zapasów:) A czy nie są już produkowane hmm... Idąc tym tokiem myślenia turbo awx nie jest już produkowane od paru lat, a dalej można kupić nówkę sztukę. A z BRD nie jest tak jak awx, że są te tańsze i te droższe?
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Yhym na pewno jest zadbana, szczerze mówiąc oferta jest ciekawa, chodź odstrasza trochę te wnętrze. Jestem pewny, że gdyby były kubełkowe fotele, srebrne listwy, oświetlenie, rns-e to autko byłoby już sprzedane. A i trzeba tez wspomnieć, że tuningowane autko nie kupi zwykły Polak, trzeba też trafić na konkretnego klienta.
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Nie mam audiczki:) To, że jestem z wami na forum nie znaczy za mam audi... Jakbym miał to bym nie pisał tego co napisałem:)
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Pamiętaj, że piszę to jako pierwszy:) Skoro cena nie ma dla Ciebie znaczenia, to proszę Cię abyś sprzedał mi ją za 30 tysięcy złotych:) Obiecuję, że zostanie ze mną przez długi czas i będę się nią należycie opiekował Mówisz, że cena za jaka ja sprzedaż nie ma dla Ciebie znaczenia, rozumiem przez to, że masz dużo pieniążków:) Dla Ciebie nie ma to znaczenia a dla mnie mógłby to być najszczęśliwszy dzień w moim życiu, a ty miałbyś satysfakcje, że kogoś uszczęśliwiłeś Pomyśl, że mógłbyś być w mojej skórze, fajnie by było co:) ? Może i trochę bujam w obłokach, ale jestem dziś wyjątkowym optymistą, przemyśl to, MÓWIĘ POWAŻNIE Jak coś to się odezwij
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Troszkę szkoda, że wnętrze jest standardowe, i te fotele... Mam jeszcze pytanko, czy autko posiada tzw "pakiet oświetlenie" ?
-
[B6 AWX] kolejne cztery pierścienie w rodzinie
Prosisz o komentarze tu, czy na tamtym forum? Zamiast kopiować tylko linku, mógłbyś coś stworzyć tutaj
-
[B6 AVF] Jak sprawdzić auto przed zrobieniem programu ?
No i po co to piszesz, skoro wiesz lepiej to po co się pytasz, jak chcesz to rób bezmyślnie tyle kilometrów, najwyżej parę osób np ze spotu z Wrocławia cie za to wyśmieje. Z resztą zrobisz jak uważasz mi nic do tego:) Pozdrawiam
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Może być nawet i nie odkurzany:) O wnętrzu nigdy nie było mowy, stąd ta ciekawość
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Jeszcze jakbyś dał chodź jedno zdjęcie środka...
-
[B5 AFF] Zwiększenie mocy
Wdg mnie to nie opłaca się w nim grzebać... Nawet jak będzie miał te 100 KM to i tak nie będzie to jakaś duża moc... Jak chcesz mocniejszego silnika to kup inne autko, albo pogódź się z losem
-
[B5 AEB] Jakiej firmy wybrać i jak zamontować wskaźnik boost i oil temp ?
A czemuż to sprzedaje:) ?
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem przy temp. poniżej 0 st.C
Filtr paliwa? hmm to chyba nie takie proste, niestety problem ciężko rozwiązać... W moim przypadku zamierzam wlać dobry olej, może to coś pomoże, może olej jest zbyt toporny w niskich temperaturach... Zamierzam teraz zalać silnik czymś z oferty Millers Oil. Wygląda to na wybite poduszki, ale tak nie jest, patrzyłeś jak trzęsie się silnik po odpaleniu? U mnie cały chodzi przez parę minut...
-
[B6 AVF] MOJE AUTKO A4 1.9TDI QUATTRO B6;-))))
Bardzo ładna, tylko czemu kombi... System nawigacji brzmi groźnie
-
[ALL B7] Jaka skrzynia i co jest teraz nie tak ?
Już czekam jak cie pojadą hehe. A co do tego szarpnięcia to ojciec ma taki problem po wymianie sprzęgła
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem przy temp. poniżej 0 st.C
Ja mam identyczny problem w Renault Clio II (benzyna), nie mam pojęcia jaką przyczynę może mieć ten problem... Po pewnym czasie telepanie ustaje i dzieje się to najczęściej rano...
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
ykhm....
-
[B6 AVF] Słabe sprzęgło po chipie
A benzyna zachowuje się inaczej?