-
[ALL B6] FMIC w 1.9 AVF
- [ALL B6] FMIC w 1.9 AVF
byłem w piastowie i typ krzyknął 2500 zł wydaje mi się,że ostro przesadził,pixi dzięki za namiar- [ALL B6] FMIC w 1.9 AVF
kurcze 2200 to rzeczywiście przegięcie mi mówił inaczej ale może zle go zrozumiałem,moż ktoś podpowie gdzie to zrobić w warszawie?a może to zrobić u rogala- [ALL B6] FMIC w 1.9 AVF
witam mam małe pytanie odnośnie montażu większego coolera?przymierzam sie do tego od jakiegos czasu i nie wiem gdzie to dobrze zrobić.w necie natknolem sie na firme EL-TEC z Piastowa może ktoś mi podpowiedziec co to za firma i czy za 1200 zl warto to u nich zrobic?- [B5 AJM] SWAP na 312mm i pytanie o układ hamulcowy
tez mam zamiar takie zalozyc.podpowiedz czy takie jarzma od 2.0 fsi beda dobre- [B5 AJM] SWAP na 312mm i pytanie o układ hamulcowy
moze ktos podpowie czy jarzma od a4 2.0 fsi z 2007 beda pasowaly znalazlem takie po 100 zeta za sztuke.i jeszcze jedno moze ktos zna firme atm znalazlem takie tarcze 312 mm. po 150 zl za sztuke- [B6 AVF] Szum z lewej strony w trakcie dodawania gazu
z lewej strony masz intercoolera więc sprawdż wszystkie połączenia i sprawdż szczelność chłodnicy.- [B6 AVF] Problem z uruchomieniem silnika
Witam mam pytanie,byc może ktoś spotkał się z takim przypadkiem.Wczoraj wróciłem z trasy i ku mojemu zdziwieniu silnik po lekkim kichnięciu zgasł i nie chciał zapalić.Kręciłem go z pięc minut.Póżniej zapalił i chodzi normalnie.Może ktoś wie o co chodzi,z góry dzięki za pomoc.- [B6 AVF] Słabe sprzęgło po chipie
witam.mam pytanie odnośnie sprzęgła.po wizycie u rogala okazało sie ze mam za słabe sprzęgło.mam w tym roku w planach wymiane turbiny,coolera i zmiane wydechu.fabryczne sprzęgło nie wytrzymuje 170 km a co dopiero 220km.doradżcie co założyć czy wzmocnionego sachsa czy przeróbkę serii.moze ktos to juz przerabiał.z góry dzieki- [B5 AJM]kłopoty z silnikiem
Byłem dzisiaj u mechanika i doznałem szoku.Mój wałek nadaje się do wywalenia a reszta części z z nim współpracujące tez nadają sie do kosza.Do tej pory myślałem,że silnik 1.9 to niezawodny motor,ale teraz zmieniłem zdanie,Wszystkie szklanki są popękane,dwa pompowtryskiwacze też,no i prowadnice zaworów.Nie wiem czy to regenerować,czy kupić drugą głowicę.Kto miałjuż taki problem proszę o pomoc- [B5 AJM] Duże ciśnienie w układ ssący
Witam mam pytanie do znawców silników diesla.Dzisiaj wracając z Katowic mój silnik zaczął bardzo dziwnie się zachowywać,nie ma mocy i wali ciśnienie w układ ssący.Na wolnych obratach nic nie słychać a przy dodaniu gazu silnik puka jakby się coś oberwało.Nie wiem czy to zawory czy może coś innego,proszę o pinie znawców.Silnik jak na diesla ma przejechane 206000 km. prosze uzywac prefiksu przy nazywaniu tematu.poprawione- [B5 AJM] Kontrolka oleju
witam.byłem dzisiaj na wymianie oleju,ponieważ zaświeciła mi się kontralka,że mam za mały poziom oleju.po wymianie ta kontrolka świeci się dalej,gościu z serwisu powiedział że zgaśnie po przejechaniu kilku km.zrobiłem ze 100 i nic dalej świeci.czy ktoś wie jak to mam usunąć.z góry dzięki- Nowicjusz - wątek powitalny
witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.jestem z warszawy i od 3 miesięcy jestem posiadaczem a4 b5. - [ALL B6] FMIC w 1.9 AVF
Marecki1975
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta