Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] MOJE AUTKO A4 1.9TDI QUATTRO B6;-))))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM WSZYSTKICH MOJE AUDI A4 1.9TDI(131KM) QUATTRO ROCZNIK 2003 VIN2004R

BEZWYPADKOWY SERWISOWANY PRZEBIEG 170TYS.

WYPOSAŻENIE

 sportowe kubełkowe fotele elktr pompowane

 reflektory Bi-xsenonowe samopoziomujące+spryskiwacze

 komputer pokładowy

 system nawigacji BECKER TRAFFIC PRO HIGH SPEED

 STAŁY NAPĘD 4X4

 6 X AIRBAG

 climatronik dwustrefowy

 ABS

 ESP

 przyciemniane tylne szyby

 trójramienna skórzana kierownica+gałka

 elktr regulowane i podgrz. lusterka

 wpomaganie kierownicy

 centralny zamek

 regulacja kierownicy

 podgrzewane siedzenia

 domykanie oraz otwieranie szyb z pilota

 zestaw głośnomówiący

 podłokietnik x2

 elktr. szyby x4

 radio CD+9 głośników+wzmacniacz

 chromowane relingi

 lato alu.felgi 17".

ZMIANY JESZCZE NIE WIEM ALE NA PEWNO RADYJO :>

MILE WIDZIANE PROPOZYCJE :naughty:

FOTKI;

GroteFoto-MVWQHPMF-1.jpg]

GroteFoto-XJIXUNOO.jpg

GroteFoto-KNV3JEYB.jpg

GroteFoto-MJTCBDAE.jpg

GroteFoto-S476ECBL.jpg

GroteFoto-NQIBROHB.jpg

GroteFoto-ROFCSRQC.jpg

GroteFoto-4LEZB8XG.jpg

GroteFoto-7XBJ38ZR.jpg

http://www.mojalbum.com.pl/Zdjecie-FNOZ3UTY-D.jpg

http://www.mojalbum.com.pl/GroteFoto-FNOZ3UTY.jpg

Opublikowano

super kolor, fajny środek :good: a co do radyja :wink4: to wkładaj RNS-E :kox:

Opublikowano

Bardzo ladne auto.. :good:

No i to :quattro::kox:

Jak masz zmieniac radyjo to zaloz RNSe :kox:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 22:29_________________________________________________Piechol ubiegles mnie.. :wink4:

Opublikowano

ładna sztuka :good:

Opublikowano

Super :good:

Opublikowano

bardzo ładna, tylko popraw szczeliny przy bodajże prawej lampie

Opublikowano

moje typy do modów

program

rns-e

fele 18

bardzo fajna :good: no i ma :quattro:

Opublikowano
  • Autor

kolego blaster99 nie wiem o jakich szczelinach mowisz przy prawej lampie?? :mysli:

Opublikowano

Bardzo ładna, tylko czemu kombi... :no:

System nawigacji brzmi groźnie :kox:

Opublikowano

Program,zeby sie zaczelo odpychac ;)

No i rns-e.

Jesli sie nie boisz, to pomysl tez o felach 18 i bedzie :kox:

Opublikowano

fajniutka sztuka :good:

Opublikowano

śliczniutka, kolor jeden z najlepszych, a Q to juz wypas, w opisie zmien sobie na swiatla bi-xenonowe :good:

Opublikowano

fajna furka :>

Zawsze chciałem miec audi :kox: ale padło na inny samochod z grupy vag :> i nie narzekam :rolleyes:

:decayed: Pocieszam sie tym ze mamy takie same silniki

Bezawaryjnosci zycze.

Opublikowano

Świetne auto, gratuluje wyboru 1.9TDi + quattro to jest to :naughty:.

Opublikowano

fajny sprzencik

Opublikowano

jak kolega Trzeniu mówi, bardzo ładne auto-klasa sama w sobie

moje typy do modów

program

rns-e

fele 18

bardzo fajna :good: no i ma :quattro:

Opublikowano

Kolego bardzo ładny kolor,plus za :quattro:,mnie by tutaj tylko brakowało pakietu S4 i czarnych felg w rozmiarze co najmniej 18'':>

Opublikowano
:quattro: i o to chodzi -super fura jakieś mody w planie :good:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajny sprzęt. Kilka modyfikacji i bedzie jeszcze fajniejszy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.