Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AMON

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AMON

  1. Wygląda godnie,kozak
  2. Dobra decyzja odnośnie zmiany felunku myślę, że jakaś dwudziestka będzie na duży +
  3. AMON odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Grubo!
  4. Gratki auta,marzenia spełnione,też mam takie,piona
  5. Mega kozak ta felga szacun i do zobaczenia na mieście
  6. Dobra fela na nowy sezon ja jestem jak najbardziej za
  7. Ładna sztuka,obiecujące felgi,czekam jak zawitają na aucie,będę śledził temat
  8. Krzychu szacun,fura wygląda godnie,ostatnio się z Kovalem widziałem i czas na spota
  9. No nareszcie jakieś foty,umiesz trzymać w napięciu czekam na live
  10. Ja również dołączam do grona szklarzy obecnie dobrze mi w a3 ,ale kiedyś jeszcze powrócę do b6
  11. Kolega obecnie jest w Austrii,przyłapałem go na zdjęciach,zapewne jak powróci to uaktualni temat,auto wygląda obłędnie Dla zainteresowanych jak dobrze poszukacie to znajdziecie https://www.facebook.com/media/set/?set=a.451634294992080.1073741829.451021641720012&type=1
  12. Grubo bedzie Krzychu jak poskladasz maszyne to musze to zobaczyc live
  13. Mam druga wizje chyba już by bardziej przypadła ci do gustu ,ogólnie się trochę zagłębiłem w twój temat,LB PERFORMANCE ,wide body i te poszerzenia ,które zawitają w twojej b8 co kojarzy mi się z autami japońskimi bo tam tego dużo montują i jestem pełen podziwu,kibicuje projektowi i efekt finalny przejdzie zapewne najśmielsze oczekiwania,małe pytanie na koniec obejdzie się bez ciecia nadkoli?
  14. Gdzieś na necie znalazłem,równie dobra wizja na 'wide body' http://fourtitude.com/news/Audi_News_1/sema-2014-allroad-outfitters-audi-s4/
  15. Coś pięknego
  16. Krzychu super fura,gratulacje,czekam na jakies konkret mody i bede wygladal cie na miescie pzdr:decayed:
  17. Widzialem zdjecia auta na allegro,nic z maszyny nie zostalo,wspolczuje.
  18. Fele sieka
  19. Kibicuje projektowi,A5 piekna i szkoda A4,po cichu sie czailem i czekalem na ogloszenie, bral bym w ciemno,ale pewnie nie tylko ja
  20. Krzychu czekam na nastepny zakup pzdr
  21. Ja jestem za ROTIFORMami lub VossenWheels poza tym piekna maszyna
  22. Tez bym z checia zobaczyl foto bo cos trudno cie zlapac na miescie
  23. AMON odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Dobry wybor felgi,nie ma to jak jdm,w swoim audi tez bym widzial takie felgi a jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.