Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AMON

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AMON

  1. Ciekawie sie zapowiada,mam nadzieje
  2. Fotki przyjemne dla oka,muszę gdzieś obejrzeć to auto life koniecznie:slina:
  3. Jak dla mnie bomba,pokaz wiecej fotek bo robi sie ciekawie:decayed:
  4. US style konkret
  5. Ja to chyba musze sie blizej przyjrzec Twojej furce Mariusz i kto wie:whistling:
  6. Fajnie,ze US,ale daj wiecej fotek to pochwale autko bardziej:decayed:
  7. Extra maszyna,ogladalem wczesniej na cultstylu,fela z bmki chyba w modzie do VW.
  8. Poszukaj na googlach i youtubie o tym zlociku:wink:
  9. Tez laskawie spogladam w niebo i chyba bedzie ok.
  10. To na Rothenburg bedzie grubo,w takim razie bedzie okazja do przyjrzenia sie blizej:decayed:
  11. Panowie ktos jedzie do Rothenburga w sobote:decayed:?
  12. Dzisiaj bylem w banku i moja uwage przykul obnizony granatowy touran na czarnej feldze przemykajacy obok MCa-Dominik
  13. Witam kolegow z Lubina,krece sie tam troche glownie dzieki pracy i widuje wiele konkretnych audiczek,wspolny spocik dobry pomysl,czekam jak sie temat rozwinie i zobaczymy co tam wypali.
  14. Na spota nie ma cisnienia,jak sie zbiora ludzie i nabiora ochoty wtedy cos ustalimy:decayed:
  15. Co do felg u mnie zawital dzisiaj zestaw letni poza tym pogoda sie zrobila i czas mysle na spocika,co myslicie?
  16. Super autko:slina:,musze moja mame namowic zeby swoja tak przerobila:decayed:
  17. Kolego mam pewna sugestie,moze stworzysz nowy temat odnosnie grupowego chiptuningu,ten tamat zeszloroczny zamkniemy bo juz mysle ze czas na niego,pozdrawiam.
  18. Ladne autko,super wnetrze,teraz bierz sie za pakiet zewnetrzny s line,a ten autohaus na pierwszych zdjeciach kiedys odwiedzalem sluzbowo
  19. Ta felga chyba by tutaj pasowala do projektu :gwizdanie: http://allegro.pl/bmw-m3-e30-wyscigowe-felgi-17-bbs-rs-oz-i1995111501.html
  20. W węża ciąłeś idąc na halę A tak poza tym, to coś się dzieje w Legnicy, bo jak się w chałupie zakopałem po godzinach, to nie wiem, co się dzieje Wołałeś Bartek do Grześka, więc się nie dziw, że się nie odwrócił To był mój koleś najwidoczniej Nie podkapcaj młodzieńcze - Twoją facjatę widziałem :polew: Panowie - nasze umawiania jak widać coś o kant rozbić można Coś się ekipa zebrać nie potrafi, ale jesień, więc same leniwce :gwizdanie: True,true :gwizdanie: A Ty się nie ciesz, bo nawet paścia nie pokazałeś po zrobieniu :gwizdanie: Ja chce pokazac tylko czasu nie ma,jak cos sie ustali konkrektnego to napewno bede i zaproszenia powysylam nawet Cabrio nie,tylko zewn s line doszedl a w srodku niedlugo zagosci RNS E jeszcze tylko pare czesci i bedzie jak zloto :>
  21. W węża ciąłeś idąc na halę A tak poza tym, to coś się dzieje w Legnicy, bo jak się w chałupie zakopałem po godzinach, to nie wiem, co się dzieje Wołałeś Bartek do Grześka, więc się nie dziw, że się nie odwrócił To był mój koleś najwidoczniej Nie podkapcaj młodzieńcze - Twoją facjatę widziałem :polew: Panowie - nasze umawiania jak widać coś o kant rozbić można Coś się ekipa zebrać nie potrafi, ale jesień, więc same leniwce :gwizdanie: True,true :gwizdanie:
  22. Panowie jak na ta niedziele cos szykujecie (spot) to mozna cos pomyslec,ja w koncu jakis wolny weekend albo raczej jego czesc
  23. Tez jestem zainteresowany samym gwintem(info na priv prosze)
  24. przecież to wolnossak jest... co chcesz tam robić? Moze chce zrobic z niego 2.0 Turbo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.