-
Lampy zwykłe na lampy led Audi a4 b8 HELP!
Panowie, założyłem do mojej b8 przedliftowej lampy przednie z wersji USA. Lampy posiadają w pomarańczowych odbłyśnikach dwie małe diodki które u mnie nie świecą pytanie czy uda się je włączyć VCDS-em czy są inne sterowniki led?
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Prawdopodobnie na części pójdzie
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
A no facet nie ustąpił pierwszeństwa, auta niebede naprawiał bo się nie opłaca, został cały przegięty w pół newet chyba silnik nie ocalał bo rozrząd puścił. Szkoda tylko włożonej pracy
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
http://images63.fotosik.pl/532/780a0f43fe8bb0f4.jpg No i niestety taka sytuacja...
-
votex a4 b6 ms design
no dzięki odpuszczam temat tego zderzaka jednak
-
votex a4 b6 ms design
Panowie jak z kratkami do takiego zderzaka może jakis numer albo coś chce kupić ale nie ma kratek AUDI A4 B6 ZDERZAK PRZOD LZ9W S4 CZARNY MS DESIGN (3752495739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Concetrt II na Navigation Plus
Sam zakładałem nie kodowałem nic założyłem gra ale nie tak jak stare.
-
Concetrt II na Navigation Plus
Po przełożeniu radia cicho gra subwoofer i została wolna taka chyba czerwona kostka od czego ona jest ?
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Zapraszam do oglądania
-
Kraft
Kraft i tak jest najlepszy z serii "tanich linii" nie ma co porównywać z max gearem czy 4maxem nie mówię już o harcie bo to samobójstwo. Wiadomo cena do jakości i zależy jeszcze co chcesz założyć, klocki są np bardzo dobre...
-
B6 DIVISION
Wyrzuciłem ostatnio ja mam w halogenach i mi się usrała jedna ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- Wiem, bo idJota z poczty linki wrzuciłem. Już podrzucam z ISa. ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- http://img94.imageshack.us/img94/4010/e6dw.jpg http://img22.imageshack.us/img22/3724/psbb.jpg http://img689.imageshack.us/img689/1480/18t0.jpg Sarna vs B6 przy 120: 1:0. Twardy ten wóz Ściągnij zderzak to zobaczysz szkody... Pewnie chłodnica w banan, zaczepy lamp wylamane, plastiki itd. więc 500zl to nie będzie kosztować na kosztorys raczej dużo nie dadzą teraz się mądrzą. chyba ze wstawi do ASO na bezgotówkowe jeżeli jeszcze uznają ori graty. . a jaka firma ubezpieczeniowa Ja miałem ostatnio szkode chcieli mi dać 2900 wyśmiałem ich, zaprowadziłem do serwisu u muszą wybulic 18 tyś
-
B6 DIVISION
na vaga sie wybieram
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Od czego jest AIRRIDE ;-)
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
mam drugą lampę przełożę bebechy i będzie jak wcześniej
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Tak się ładnie spasował tył :-) 10Jx19 A tak przodek 9Jx19 Do tego idą oponki 215/35/19 i będzie gitarra ale to dopiero jak ogarnę to :-( Przykra sytuacja koleś mi wyjechał i bum potem oczywiście walka z ubezpieczalnią i w końcu auto jedzie do serwisu.