Treść opublikowana przez AMON
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Super autko ,ale ja bym felgi zrobił jak oryginalne w RS6 lub na czarno
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Super autko,czekam na mody :>
-
[ALL B6] Moja A4 Avant S-Line
Świetny lakier,wnętrze jeszcze lepsze,tylko ten gazik
-
[B6 AMB] moja czerwona lala
Bardzo fajny amerykaniec pewnie ładnie syczy blow off a i HiRide popieram stop agrotuningowi!!!!
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Myślę,że dobrze by wyglądały w czerni,ale nie wiem czy do końca pasowałyby do koncepcji twojego auta i do koloru nadwozia,wg mnie dobrze by się komponowały z białym,szarym i czarnym nadwoziem,ale najważniejsze żeby właściciel był zadowolony
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
I tutaj trafiłeś w samo sedno,w macie zdecydowanie ,bynajmniej ja bym tak zrobił, nie wiem co ty na to, ale dla mnie byłoby bomba :>
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Ja jestem fanem czarnych felg więc wstydu oszczędź,do swojego na lato planuje coś ciekawego i na pewno nie będą srebrne czy chromowane
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
Pięknie leży a te felgi po prostu idealne
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Mnie się podoba na czarnych felgach,ale to pewnie ''winter look'',latem tez mogłyby być czarne
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
wiec będzie BLACK EDITION?
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Wysokie loty,gratuluje pomysłu na mody,efekt-GRUBO
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Nie powiem zacnie się prezentuje
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Bardzo ładne body,jak wyżej zostało to już zauważone brakuje ładnych foteli we wnętrzu i będzie naprawdę solidnie i kompleksowo zmodyfikowane autko,pozdrawiam
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Naprawdę GRUBO!!! Traum auto,pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich członków oraz składam niskie ukłony władzom forum,mam na imię Damian i jestem właścicielem od niedawna upragnionego,wymarzonego,długo oczekiwanego a4 B6 AVANT 1.9 TDI