Treść opublikowana przez AMON
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Narazie jest 11 osob,lista nadal otwarta,jak ci sie uda auto naprawic to ok a jak bedzie jakis problem to trudno,przeciez nikt ci glowy nie urwie za to ze sie wycofasz,pewnych rzeczy nie da sie przewidziec. Poza tym dzisiaj sie umowilem na poniedzialek 25.07. - 15.30 na program.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
To napiete grafiki maja,zobaczymy moze mi lepej pojdzie :>
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Ja mysle,ze smialo mozesz dzwonic i sie umawiac,kwestia wolnego terminu,ja bede dzwonil w pon i mam nadzieje,ze szybko doloze do stajni nowe stadko
-
[B6 BDH] Antychryst by Hikiel :)
Swietnie auto sie prezentuje w czerni,niezly karawan ,pokaz tylko gdzie trumne wozisz ,poza tym jestem ciekaw instalacji turbo timera,bede sledzil temat
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Swietnie,lubie jak wszystko idzie zgodnie z planem
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
!!!UWAGA WAZNY KOMUNIKAT!!!Panowie potwierdzac swoje zgloszenia zebym mogl przedstawic liste do Ecu,pzdr.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Miejsca sa,prosze pisac na priva i potwierdzac zgloszenie,to jest teraz wazne zeby miec te 10-11 pewnych osob. Dokladnie :>
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
No wyjales mi to z ust,a wiec wszystkich zdecydowanych prosze o potwierdzenie na priva,zeby nie bylo nie domowien,lista trafi do Patryka i mozna bedzie odhaczac szczesliwych posiadaczy podrasowanych silnikow Poza tym milo222 ladujesz na liscie i mysle ze mozemy mowic o malym sukcesie, narazie ,w zanadrzu mam jeszcze jedna osobe,ktora potwierdzi mam nadzieje swoj udzial w najblizszych dniach.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
eeewelina dopisana ,dziewczyny tez lubia chipsy
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Panowie juz prawie komplet :>,jeszcze dwie zagubione owieczki i na rolki czas ruszac
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Zalatwione
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Znaczy sie swap byl?To juz zmieniam
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Widze poruszenie w temacie i swiatelko w tunelu ,dawac,dawac chlopaki a juz niedlugo auta trafia na hamownie :> ,lukaszek5118 laduje na liscie(do wgladu w 1 poscie) a jak mowisz,ze masz ziomkow to popytaj moze sie skusza
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Chetny ,takich nam trzeba, a kiedy?Jak zbierzemy wystarczajaca ilosc osob,juz blizej niz dalej,takze mysle ze juz niedlugo piwnnismy miec komplet :>. Nie odpowiem ci na to pytanie,mysle ze powinienes zadzwonic do Patryka-509696100 i zapytac,pzdr.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Poki co 4 :gwizdanie:
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Tez o tym myslalem,ale gdy Patryk powiedzial mi o roznicy w cenie to grupowy okazal sie bardzo rozsadnym rozwiazaniem,ale do tego trzeba paru kolegow,ktorzy mysla podobnie i na nich bardzo licze
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Oczywiscie wpisuje na liste :> i mam nadzieje,ze uzbieramy ekipe zebys mogl w tym terminie sie zglosic na chipowanie,tylko nie wiem co bedzie jak tych 10 osob sie nie znajdzie ,takze jak macie kolegow(osoby na liscie i nie tylko) to nakrecajcie ich,moze tez chca sie pobawic w chiptuning a zawsze bedzie blizej do dychy ,pzdr.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Nowa lista jak najbardziej aktualna :> ,wszyscy chetni niech sie zglaszaja
-
[B6 BFB] S-Line Avant 1.8T + WIRUS RNS E RH 18" Lotka i ROZUM :)
Fura super ,ale powiedz mi gdzie dorwales lotke,bo poluje na nia rowniez?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
- [ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Widze,ze teoretycznie jest nas czterech,ci wszyscy co sie ukrywaja niech sie wylonia :> bo moje auto upomina sie o nowe stado koni mechanicznych- [ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Bez obaw,mysle,ze ceny sie nie zmienia.- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Mielismy o tym nie mowic ,takie male uszkodzenie,ale juz wszystko gra i wrocilo na swoj tor :>.- [ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Na pewno musi byc 10 osob zeby mozna bylo mowic o grupowym chipowaniu,takze proponuje poczekac na zebranie ekipy i wtedy umawiac sie na terminy.- [B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
Ja tez bym nie malowal w srebrnym moze to fajnie wygladac np: Uploaded with ImageShack.us - [ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista