Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AMON

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AMON

  1. Narazie jest 11 osob,lista nadal otwarta,jak ci sie uda auto naprawic to ok a jak bedzie jakis problem to trudno,przeciez nikt ci glowy nie urwie za to ze sie wycofasz,pewnych rzeczy nie da sie przewidziec. Poza tym dzisiaj sie umowilem na poniedzialek 25.07. - 15.30 na program.
  2. To napiete grafiki maja,zobaczymy moze mi lepej pojdzie :>
  3. Ja mysle,ze smialo mozesz dzwonic i sie umawiac,kwestia wolnego terminu,ja bede dzwonil w pon i mam nadzieje,ze szybko doloze do stajni nowe stadko
  4. Swietnie auto sie prezentuje w czerni,niezly karawan ,pokaz tylko gdzie trumne wozisz ,poza tym jestem ciekaw instalacji turbo timera,bede sledzil temat
  5. Swietnie,lubie jak wszystko idzie zgodnie z planem
  6. !!!UWAGA WAZNY KOMUNIKAT!!!Panowie potwierdzac swoje zgloszenia zebym mogl przedstawic liste do Ecu,pzdr.
  7. Miejsca sa,prosze pisac na priva i potwierdzac zgloszenie,to jest teraz wazne zeby miec te 10-11 pewnych osob. Dokladnie :>
  8. No wyjales mi to z ust,a wiec wszystkich zdecydowanych prosze o potwierdzenie na priva,zeby nie bylo nie domowien,lista trafi do Patryka i mozna bedzie odhaczac szczesliwych posiadaczy podrasowanych silnikow Poza tym milo222 ladujesz na liscie i mysle ze mozemy mowic o malym sukcesie, narazie ,w zanadrzu mam jeszcze jedna osobe,ktora potwierdzi mam nadzieje swoj udzial w najblizszych dniach.
  9. eeewelina dopisana ,dziewczyny tez lubia chipsy
  10. Panowie juz prawie komplet :>,jeszcze dwie zagubione owieczki i na rolki czas ruszac
  11. Znaczy sie swap byl?To juz zmieniam
  12. Widze poruszenie w temacie i swiatelko w tunelu ,dawac,dawac chlopaki a juz niedlugo auta trafia na hamownie :> ,lukaszek5118 laduje na liscie(do wgladu w 1 poscie) a jak mowisz,ze masz ziomkow to popytaj moze sie skusza
  13. Chetny ,takich nam trzeba, a kiedy?Jak zbierzemy wystarczajaca ilosc osob,juz blizej niz dalej,takze mysle ze juz niedlugo piwnnismy miec komplet :>. Nie odpowiem ci na to pytanie,mysle ze powinienes zadzwonic do Patryka-509696100 i zapytac,pzdr.
  14. Tez o tym myslalem,ale gdy Patryk powiedzial mi o roznicy w cenie to grupowy okazal sie bardzo rozsadnym rozwiazaniem,ale do tego trzeba paru kolegow,ktorzy mysla podobnie i na nich bardzo licze
  15. Oczywiscie wpisuje na liste :> i mam nadzieje,ze uzbieramy ekipe zebys mogl w tym terminie sie zglosic na chipowanie,tylko nie wiem co bedzie jak tych 10 osob sie nie znajdzie ,takze jak macie kolegow(osoby na liscie i nie tylko) to nakrecajcie ich,moze tez chca sie pobawic w chiptuning a zawsze bedzie blizej do dychy ,pzdr.
  16. Nowa lista jak najbardziej aktualna :> ,wszyscy chetni niech sie zglaszaja
  17. Fura super ,ale powiedz mi gdzie dorwales lotke,bo poluje na nia rowniez?
  18. Widze,ze teoretycznie jest nas czterech,ci wszyscy co sie ukrywaja niech sie wylonia :> bo moje auto upomina sie o nowe stado koni mechanicznych
  19. Bez obaw,mysle,ze ceny sie nie zmienia.
  20. Mielismy o tym nie mowic ,takie male uszkodzenie,ale juz wszystko gra i wrocilo na swoj tor :>.
  21. Na pewno musi byc 10 osob zeby mozna bylo mowic o grupowym chipowaniu,takze proponuje poczekac na zebranie ekipy i wtedy umawiac sie na terminy.
  22. Ja tez bym nie malowal w srebrnym moze to fajnie wygladac np: Uploaded with ImageShack.us

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.