Treść opublikowana przez AMON
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Powiem ci ze tez widzialem to audi ,naprawde robi robote z tym pakietem s line,trzeba oblookac maszynke ,to kiedy ten spocik?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Nie ma za co
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Tak jak pisal trezor i ja na pw dzwon do ecu i daj znac. Jestes na liscie caly czas wiec smialo umawiaj termin a nikogo nie wykreslalem chyba, ze na wyrazna prosbe,takze nie ma lipy
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
To chlopaki chyba maja maly przestoj w biznesie jak tak szybko zalapales termin,ale dobrze dla ciebie bo juz jutro bedzie 200PS jak sie upchnie pod maska
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Nie powiem ci czy w benzynie jest wiecej pracy,byc moze,wszelkie info otrzymasz dzwoniac do Ecu a hamowania w cenie,pzdr.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Tez myslalem, ze nie bedzie problemu z wciagnieciem na liste innych osob, ktore posiadaja auta innej marki niz audi(im wiecej osob tym lepiej tak?) m.in zglosiala sie do mnie osoba z mercedesem clk i po telefonie do Ecu musialem gosciowi odmowic bo info bylo jednoznaczne,chyba ze masz wplyw na ich decyzje :gwizdanie: ,pzdr. Poza tym dopisuje kolejnego fana chiptuningu na liste shibby3 on board :>
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Kolego ladujesz na liscie,po ezgodnieniu terminu napisz na kiedy i czy zostales zakwalifikowany Grze$iuuu mysle, ze na 99% nie da sie cie wciagnac na liste, mialem taki przypadek wczesniej i nie przeszlo,grupowe audi to grupowe audi jak uslyszalem od chlopakow z Ecu,ewentualnie jakis inne auto z grupy vag a z twoje bmka pozostaje ci jedynie sie indywidualnie umowic,pzdr.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Rudi na liscie,kogos jeszcze dopisac ?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Ale juz dzwoniles i umowiles termin?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Rudi dzwon dzwon bo ile mozna jezdzic na seryjnej mocy
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
ssline miejsce sie znajdzie oczywiscie ,dzwon szybko i umawiaj termin u chlopakow z Ecu,pzdr
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
No to jak bedziesz w PL wpadaj na spocik,pzdr
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Fajna czworeczka,mody w dobrym kierunku i niedaleko
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
maruuu i CaMeL0010 dzwoncie do Daniela z EcuProject i umawiajcie terminy,lista otwarta,pzdr
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
heh :> Jasne,mysle ze przy najblizszej okazji mozemy sie spotkac na kresce i zobaczyc jak to idzie teraz
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Otrzymalem juz wykresik na emila,takze wklejam,mysle ze jest dobrze :> Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Ja bylem w poniedzialek ,chcialem sie podzielic wrazeniami jak otrzymam wykres,wszystkie pendrivy pogubilem i nie bylo na co zgrac (wrzuce wykres jak otrzymam na emila),u mnie wyszlo 164km a niutonow pamietam wiem ze powyzej 300,autko po wizycie na hamowni od razu przegonilem po autostradzie i podoba mi sie nowa moc,autko jest rzeskie,lekko sie wkreca na obroty,ale nie powiem zeby bylo teraz demonem predkosci,jest dobrze i poki co mi to wystarcza :> ,poza tym bylem zadowolony z wynikow serii - 140km takze koniki nie uciekly gdzies po drodze ,zwlaszcza ze przebieg juz nie maly,ogolnie jestem zadowolony z wizyty w EcuProject,chlopaki daja rade i maja ''luz'' wypisany na czole
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Remik ile razy w roku robisz taki zabieg?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Lukasz,Ewelina,calkiem,calkiem te wykresy
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Mam nadzieje,ze szybko dojdziesz co to za usterka a moze juz ja wyeliminowales a co do spocika to po co ja tu nakrecam ,jasne ze chce pokazac new look :>
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Trezor jestes zapisany,ale po twoich wypowiedziach myslalem,ze odpuszczasz,z listy nie zniknales takze jak bedzie maszyna zdolna to jak najbardziej mozesz dzwonic i umawiac termin na chipsa,pzdr.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Mariusz widzialem cie wczoraj i nie zauwazylem zeby jakos autko nie domagalo BTW maly spocik to bardzo dobry pomysl :>
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Jest dobrze :> -wszyscy juz mam nadzieje maja poumawiane terminy -lista 10,nawet troche ponad kompletna, -plan sie powiodl ale w 100 % bede zadowolony po programie
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Smoku ciesze sie ze udalo ci sie zalatwic swoje sprawy pozytywnie ,teraz twoja maszyna moze przyjac tyle koksu ile tylko zdola pzdr
-
[B6 BAU] Moje A4
Podoba mi sie autko ,fajnie ze nie ma relingow i chrom pakietu a jak to wyglada wewnatrz?