Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AMON

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AMON

  1. Powiem ci ze tez widzialem to audi ,naprawde robi robote z tym pakietem s line,trzeba oblookac maszynke ,to kiedy ten spocik?
  2. Tak jak pisal trezor i ja na pw dzwon do ecu i daj znac. Jestes na liscie caly czas wiec smialo umawiaj termin a nikogo nie wykreslalem chyba, ze na wyrazna prosbe,takze nie ma lipy
  3. To chlopaki chyba maja maly przestoj w biznesie jak tak szybko zalapales termin,ale dobrze dla ciebie bo juz jutro bedzie 200PS jak sie upchnie pod maska
  4. Nie powiem ci czy w benzynie jest wiecej pracy,byc moze,wszelkie info otrzymasz dzwoniac do Ecu a hamowania w cenie,pzdr.
  5. Tez myslalem, ze nie bedzie problemu z wciagnieciem na liste innych osob, ktore posiadaja auta innej marki niz audi(im wiecej osob tym lepiej tak?) m.in zglosiala sie do mnie osoba z mercedesem clk i po telefonie do Ecu musialem gosciowi odmowic bo info bylo jednoznaczne,chyba ze masz wplyw na ich decyzje :gwizdanie: ,pzdr. Poza tym dopisuje kolejnego fana chiptuningu na liste shibby3 on board :>
  6. Kolego ladujesz na liscie,po ezgodnieniu terminu napisz na kiedy i czy zostales zakwalifikowany Grze$iuuu mysle, ze na 99% nie da sie cie wciagnac na liste, mialem taki przypadek wczesniej i nie przeszlo,grupowe audi to grupowe audi jak uslyszalem od chlopakow z Ecu,ewentualnie jakis inne auto z grupy vag a z twoje bmka pozostaje ci jedynie sie indywidualnie umowic,pzdr.
  7. Rudi na liscie,kogos jeszcze dopisac ?
  8. Ale juz dzwoniles i umowiles termin?
  9. Rudi dzwon dzwon bo ile mozna jezdzic na seryjnej mocy
  10. ssline miejsce sie znajdzie oczywiscie ,dzwon szybko i umawiaj termin u chlopakow z Ecu,pzdr
  11. No to jak bedziesz w PL wpadaj na spocik,pzdr
  12. Fajna czworeczka,mody w dobrym kierunku i niedaleko
  13. maruuu i CaMeL0010 dzwoncie do Daniela z EcuProject i umawiajcie terminy,lista otwarta,pzdr
  14. heh :> Jasne,mysle ze przy najblizszej okazji mozemy sie spotkac na kresce i zobaczyc jak to idzie teraz
  15. Otrzymalem juz wykresik na emila,takze wklejam,mysle ze jest dobrze :> Uploaded with ImageShack.us
  16. Ja bylem w poniedzialek ,chcialem sie podzielic wrazeniami jak otrzymam wykres,wszystkie pendrivy pogubilem i nie bylo na co zgrac (wrzuce wykres jak otrzymam na emila),u mnie wyszlo 164km a niutonow pamietam wiem ze powyzej 300,autko po wizycie na hamowni od razu przegonilem po autostradzie i podoba mi sie nowa moc,autko jest rzeskie,lekko sie wkreca na obroty,ale nie powiem zeby bylo teraz demonem predkosci,jest dobrze i poki co mi to wystarcza :> ,poza tym bylem zadowolony z wynikow serii - 140km takze koniki nie uciekly gdzies po drodze ,zwlaszcza ze przebieg juz nie maly,ogolnie jestem zadowolony z wizyty w EcuProject,chlopaki daja rade i maja ''luz'' wypisany na czole
  17. Remik ile razy w roku robisz taki zabieg?
  18. Lukasz,Ewelina,calkiem,calkiem te wykresy
  19. Mam nadzieje,ze szybko dojdziesz co to za usterka a moze juz ja wyeliminowales a co do spocika to po co ja tu nakrecam ,jasne ze chce pokazac new look :>
  20. Trezor jestes zapisany,ale po twoich wypowiedziach myslalem,ze odpuszczasz,z listy nie zniknales takze jak bedzie maszyna zdolna to jak najbardziej mozesz dzwonic i umawiac termin na chipsa,pzdr.
  21. Mariusz widzialem cie wczoraj i nie zauwazylem zeby jakos autko nie domagalo BTW maly spocik to bardzo dobry pomysl :>
  22. Jest dobrze :> -wszyscy juz mam nadzieje maja poumawiane terminy -lista 10,nawet troche ponad kompletna, -plan sie powiodl ale w 100 % bede zadowolony po programie
  23. Smoku ciesze sie ze udalo ci sie zalatwic swoje sprawy pozytywnie ,teraz twoja maszyna moze przyjac tyle koksu ile tylko zdola pzdr
  24. AMON odpowiedział(a) na Ravin23 temat w Audi A4/S4 B6
    Podoba mi sie autko ,fajnie ze nie ma relingow i chrom pakietu a jak to wyglada wewnatrz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.