Treść opublikowana przez AMON
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Nie wiem jak to sie stalo,ze dopiero teraz dostrzeglem watek z tym autem,dobry cultstyle,podoba mi sie :> i to co zrobiles z przednim zderzakiem,czegos takiego jeszcze nie widzialem ,widzi mi sie taki look i to, ze z tylu jest s4 zderzak jest ok,podejrzewam ze wszystkie modyfikacje zewnatrz sa przemyslane i zamierzone.Mam nadzieje,ze bede mogl podziwiac autko w przyszlym roku na zlotach w Polsce i Niemczech,bede sledzil co tu sie bedzie dzialo dalej .Jeszcze jedno mozesz dac zdjecia passata,ktorym poprzednio jezdziles?
-
kOSZTORYS PROSZĘ O OCENĘ.
Ceny sa usrednione,najlepiej zglos sie do firmy zajmujacej sie odzyskiwaniem odszkodowan zebys wyszedl na tym dobrze,pzdr.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Nie wystawione jeszcze, ale teraz mam inny mały problem. Nie wiem, czy zauważyłeś jadąc od Kunic kolo 17.30 - na Wrocławskiej jakaś niemota przycelowała mnie w prawą stronę i zepchnęła na pas zieleni zmieniając za jednym zamachem 2 pasy i wyjazdowy od strony szpitala....... Na szczęście dla wszystkich skończyło się na obdartych listwach S-Line (do wymiany pewnie) i otartym przednim błotniku Najgorsze, że obdarłem 3 felgi - 2 od krawężnika na pasie zieleni i jedną od otarcia auta Pijany pasażer na siłę próbował mi wcisnąć, że to moja wina, więc stanęło na wizycie Policji Nie polecam tego oszołoma..... Pojechałem ustawić geometrię po zmianie amorów i sprężyn, to mi wyliczył, że mam do wymiany 4 wahacze i się nie podejmie ustawienia przed ich zrobieniem. Trzy inne warsztaty na niestety nie potwierdziły teorii spiskowej tego jegomościa. Polecam Matkowskiego po sąsiedzku, bo z Koskowicką nie miałem do czynienia. Podobno specem od zawieszeń jest również Pater na Bocianiej. Przykra historia,jedziesz spokojnie a tu jakis idiota przyswiruje,cos nie wyjdzie i tylko problem potem,pamietam jak to u mnie bylo do dzis mam czkawke jak sobie o tym pomysle,mam nadzieje,ze ubezpieczalnia sie dobrze toba zaopiekuje a lakiernik utrzyma dobry look ,a co do felg,masz pewnie jeszcze te dwie,ktore teraz napewno sie przydadza,pzdr.
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Ladne kolko,na zime idealne
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Mysle,ze nie bedzie problemu,ale przedzwon na wszelki wypadek do chlopakow z Ecu i przedstaw sytuacje jak bedzie ok a zapewne tak to daj znac,pzdr
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Zdrada poza tym mozesz napisac za jaka ''rozsadna cene'' sie ustawiles u Aligatora,moze byc priv,pzdr.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł Potwierdzam
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Piechol na liscie,reszta wiadomo jak postepowac
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Jak rozmawiales z Danielem to spoko,tez mam do niego telefon,ale Daniel nie zalozyl tej listy i nie nakrecal ludzi na chipowanie ani nie monitorowal tematu,takze kulturnie moglbys zglosic swoje intencje i tutaj,zreszta czemu nie mozecie zalozyc sobie listy na forum golfa od poczatku?Wystarczyloby pare slow:ze lista,ze grupowe,my z golfa,gadalem z Danielem itd, zeby sie dogadac,jesli ta lista ma wam pomoc to mozesz kontynuowac na golf.pl i jeszcze jedno poza linkiem do strony taka mala formalnosc,moglbys podac haslo.Poza tym nie widze potrzeby zeby ludzie z a4 klubu sie tam logowali i wpisywali skoro moga zrobic to tutaj.Podsumowujac moje wywody osoby zainteresowane chipowaniem z a4 Klubu niech zglaszaja sie tutaj w temacie na chipowanie a na forum.golf.pl powolujac sie na ta sama liste u siebie i mysle ze bedzie dobrze.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Kolego Omar,mam nadzieje,ze nie Omar Kadafi :tongue4:a napisales podanie,wyslales zdjecia,spytales czy moglbys skopiowac liste i zamiescic ja na forum golf.pl,I don't think so
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
Jakbys chcial sie pozbyc tych 18'' to z checia je przygarne
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Cennik: W tym roku postanowiliśmy rozgraniczyć ceny na sterowniki aby nie pokrzywdzić te najstarsze auta choć z nimi tak na prawde jest najwięcej roboty:0 Za silniki : 1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł 2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł 3) 1,9tdi EDC16 -900zł 4) 2,0TDI EDC 16 -950zł 5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł 5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł 6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta 7) 1,8T-1200zł 8) 2,0tfsi-1400zł Jak bylem to Mirek mowil,ze ceny ulegna zmianie w niedlugim czasie,ale jeszcze nie wiem czy juz je wprowadzili,takze musisz zadzownic i zapytac a jesli chodzi o moje zadowolonie z ecu to moge powiedziec,ze jest
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Fajne furki,tylko jeszcze paru s linow brakuje,nastepnym razem jak nie bede musial siedziec w pracy to napewno sie zjawie K...a zapomniałem o spocie Trzeba zacząć się już kąpać w lecytynie, bo jak widać picie nie pomaga Organizujcie coś na przyszły weekend Jak chcesz moge ci zrobic wlew kroplowy i dozylnie wejdzie jak trzeba
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Fajne furki,tylko jeszcze paru s linow brakuje,nastepnym razem jak nie bede musial siedziec w pracy to napewno sie zjawie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja niestety nie dam rady ;(,zatrzymali mnie w robocie na 48h ,jutro come back dopiero.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja moge byc najwczesniej o 19.30
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Oki Odkryles nowe fakty chiptuningu,ja myslalem ze filtr KNa to porzadny stuff a tu zamiast pomoc to zaszkodzi
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Dopisanie do listy to formalnosc,najwiecej do powiedzenia maja chlopaki z Ecu,jak do nich zadzwonisz,powolasz sie na forum,liste,uzgodnisz termin i jak akurat beda mieli wolny to wrocisz mocniejszy
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Mysle,ze powinienes te modyfikacje przeprowadzic przed chipkiem,filtr stozkowy w nieznacznym stopniu poprawia wlasciwosci pracy slinika,tlumik jesli nie sportowy a standardowy zapewne od 2.5tdi to mocy raczej nie doda a dopisac sie mozesz do listy tylko zadzwon do chlopakow czy cie jeszcze przyjma na ten grupowy,pzdr.
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
Gitara ,to pozostaje jeszcze ustalenie jakiegos dogodnego terminu.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja widze u siebie luke w grafiku takze tez mi termin pasuje
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
Spokojnie - dla Ciebie znajdzie się miejsce na pewno bo Ty z daleka A tak calkiem powaznie chcialbym obejrzec to cacko z bliska,moze ustawka na jakis spocik przy okazji?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
SPOT SPOT SPOT
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
Gdzie sie trzeba zapisac zeby autko obejrzec :>?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Messik,dobry wynik ,wrzuc wykresik,pzdr.