Treść opublikowana przez AMON
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Obstawiam 3 :> Sorki,że takie małe foto pewnie na taki kolor nie pomalujesz,ale ktoś wpadł na niezły pomysł fele s-line na biało
-
[B6 AWX] A4 Czarna perełka :)
Bardzo ładna,lustrzane odbicie mojej,u mnie jest tylko troszkę niżej i nie ma oznaczeń modelu z tylu :tongue4:a i jeszcze w jakim kolorze masz wnętrze?
-
Co to za model?
:mysli:Mi się wydaje, że to Audi A6 MONSTER
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
Gratki zakupu,wygląda zacnie a wnętrze w stanie idealnym jak na ten rok
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Podoba mi się ten nowy image :oklaski:
-
[ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)
Ogólnie wsi nie ma, zderzaki doskonale się komponują,pozbądź się tych emblematów i pomyśl nad listwami zewnętrznymi od S4.
-
[B6 AVF] Nareszcie jest
Ładne autko
-
[ALL B6] Felgi z rozstawem 5x114,3 do audi B6?
Koledzy dzięki za opinie,pozostanę przy oryginalnym rozstawie,jednakże zawsze pozostanie we mnie samuraj :>
-
[B6 AVF] MOJE AUTKO A4 1.9TDI QUATTRO B6;-))))
Kolego bardzo ładny kolor,plus za ,mnie by tutaj tylko brakowało pakietu S4 i czarnych felg w rozmiarze co najmniej 18'':>
-
[B6 BFB] S-Line avant
Super autko,fajnie leży i extra wnętrze,jak wyżej dokładki w kolor i będzie
-
[ALL B6] Felgi z rozstawem 5x114,3 do audi B6?
Witam, Dręczy mnie taka myśl, mianowicie czy felgi z rozstawem 5x114,3 po zastosowaniu śrub pływających podejdą na piasty 5x112?
-
Co myślicie o tych felach?
Jestem za opcją nr 1 felg a opony YOKOHAMA PARADA
-
[ALL] VW Golf4 2.0 TDi BKD by DynoSoft Wrocław
Tłusta fura,auto szykujesz do jazdy na co dzień czy raczej na pogromcę Opla Calibry a może na ćwiartkę?Poza tym
-
S8
Bardzo ładny RONIN na nowych felach
-
A6 C5 Moja perła 2,5 TDI 180 kucyków Quattro 2003 rok :)
Kulturalne to audi A6,ale ja czekam na Twoje A4,pewnie szykuje się szos...
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
Dobrze przemyślane modyfikacje,efekt hmm to chyba jeszcze nie koniec przeróbek?Poza tym grubo!!!
-
[B6 AWX] Moje Autko A4 - 1.9 TDI AVANT
Avant pierwsza klasa :>
-
[B6 AVF] A to moja pociecha.....
Ten kolor powala,ładnie by się prezentował z pakietem od S4,ogólnie duży plus
-
[B6 ASN] Moja :)
Ciekawy kolor a prezentuje się okazale
-
[B6 BDG] Moje nowe Audi
Pogratulować,ładne autko
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
Nie jest fanem tych dokładek,ale poza tym wszystko fajnie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kolega chyba nie poniał aluzji ,chodziło mi o pomalowanie tych felg na taki kolor jak w Audi RS6,taki ja na zdjęciu poniżej
-
[B6 AWX] Moje auto...
Bardzo ładna fura,gdyby nie lakier to taka sama jak moja(czarna)
-
Oceńcie i pocieszcie...
Przydałoby się odrobinę uciąć
-
[B6 AKE] Francuzka jeszcze przed zrobieniem :)
Bardzo ładna już sama w sobie ''baza'' do przeróbek