-
[ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)
z tego co pamiętam to 10 cm
-
[ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)
Wiadomo że nie każdemu musi się podobać ale o gustach się nie dyskutuje, mi się podoba. Pokazuje mój samochodzik aby poznać zdania innych zarówno dobre jak i mniej przychylne
-
[ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)
Emblematy już zdjęte :>
-
[ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)
Dzięki za podpowiedź GILI ale zdaje mi się że te emblematy na forum są tylko przeznaczone do montowania na grill a przydałby mi się taki tylko że na klapę od bagażnika zamiast tego co mam
-
[ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)
obawiam się że gdybym ściągnął ten emblemat z klapy to zostałby widoczny ślad, a co do przednich lamp to zamierzam zamontować diodowe Dayline Black
-
[ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)
Chciałbym przedstawić moje skromne wozidełko, które posiadam od roku i jeszcze mnie nie zawiodło bo audi samo w sobie jest super autkiem. Trochę opisu :> Audi A4 B6 z 2002 r z silnikiem 2.5 TDi V6 o mocy 155 KM, niestety bez quattro Poddana lekkiemu tuningowi: -komplet ospojlerowania firmy Caractere -blenda oraz spojler na klapie -obniżone zawieszenie (niestety nie wiem jakiej firmy i jaki rodzaj) -felgi 18 firmy Koya z oponkami 225/40 -dwie ozdobne końcówki wydechu firmy Ulter -srebrne ramki wokół szyb -nakładki na progi S-line -brak oznaczeń modelu i pojemności Planuje jeszcze kilka zmian m.in. lampy diodowe (przód i tył), jakieś dobre audio i zwiększenie mocy. Pomysły i propozycje co do zmian mile widziane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów Mam na imię Przemek i jestem szczęśliwym posiadaczem A4. Pozdro dla wszystkich posiadaczy audianek i nie tylko
Przemek89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta