Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C5 Moja perła 2,5 TDI 180 kucyków Quattro 2003 rok :)


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy :) Swojej A4 nie będę jeszcze pokazywał bo narazie stoi na czarnrj feldze i licho to wygląda ale moge sie pochwalić moją większą perełką :decayed:

- 2,5TDI 180 koni Quattro rok grudzień 2003 :good:

- kremowe skórki

- navi plus, zmieniarka na 6 płyt w bagażniku

- klima dwie strefy

- elektr. fotele

- elektr. składane lusterka

- oryginalnie przyciemnione szyby

- ABS, ESP. ASR

- tempomat

- zawieszenie pneumatyczne

- skrzynia tiptronic z mozliwościa zmiany biegów w kierze

- pełen pakiet oświetlenie

- pakiet chrom

- ori xenon

I jeszcze pewnie inne pierdołki o których teraz zapomniałem :>

A to moje autko z zewnątrz:

d5dfbec6d77d4c67med.jpg

344e2c2c47cda33dmed.jpg

783405a015eb84c5med.jpg

no i w środku:

4f94b3137d62e0d7med.jpg

dbdef028a97e55dcmed.jpg

66967128cd02ea88med.jpg

Czekam na wasze opinie i ewentualne pytania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas byłem tym autem w UK i jakoś nie miałem jak tego pomalować ale myśle ze na wiosne nad tym pomyśle i w kolorze plastiku zostanie tylko ten czarny plastik między rurami wydechowymi z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się śmiga w kubełkach ale na tych fotelach sie siedzi jak na kanapie a mnie osobiście to odpowiada bo jak śmigam 1400km do UK to wygoda jest najważniejsza :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna! Taki sam kolor wew/zew jak mojej ex. U mnie bylo waniliowe recaro za czym bede teeesknil niesamowicie.. Z jakiego miesiaca w 2003 jest to autko? Jaki przebieg?? Zagladales moze do walkow i hydrauliki? Mam nadzieje ze wszystko OK.. Jezeli Cie to interesuje to pojedz sobie gdzies na hamownie i sprawdz moc na dzien dzisiejszy.. Ide o zaklad ze ma ok 165KM :)

Plastiki pod kolor i bedzie mniam.. Pomysl o lotce na klape z RS6. Nie bedzie Ci sie tak brudzil z tylu. Moze lusterka chromowane od IN-Pro?

Polecam zarowki Xenonmatch Hoem. Postojowki, dlugie i przeciwmgielne pod kolor xenon.

0c1c34fb7d4aaf1fmed.jpg

A tu moja ex niunia :) Oj bede za nia tesknil! Zycze zadowolenie z autka i malo wydatkow:)

0745c3285f9b4e68med.jpg

28bfe9f5a71ae735med.jpg

80a2201ea722b462med.jpg

A tu jeszcze z chromami:

1fd773326e9cc3aemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ co do daty to grudzień 2003 w VIN jest juz 2004.

Wałki rozrządu, hmm niby ten model jest juz po poprawkach i nie występuje w nim problem wałków.

Na szafie mam 193tys bez ksiązki serwisowej ;( ale patrząc na to jak chodzi skrzynia i w jakim stanie jest środek i skóry, a są w stanie znakomitym (w młodszych autach widziałem gorsze skóry i to czarne a nie takie jasne) to raczej kręcony licznik nie był. Gdy go kupiłem w kwietniu zeszłego roku miał przelatane 178 tys.

Sam jestem ciekaw czy nadal ma te 180 koni :naughty:

Dokładki pójdą w kolor raczej na 100% ale z resztą szalał nie będe bo mając dwie audiczki na utrzymaniu cięzko szaleć tym bardziej ze w zony A4 musze więcej inwestować bo jest w biedniejszym wyposażeniu :gwizdanie:

Właśnie kupiłem opony letnie do A4 i 1500zł poszło :rolleyes: ale następny wydatek to raczej dokładki w kolor :good:

BTW twoje A6 bardzo zacne było :shocked::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturalne to audi A6,ale ja czekam na Twoje A4,pewnie szykuje się :evil: szos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O koledzy muszę przyznać że piękne te wasze 6-stki :naughty::slina::blink::shocked:, sam zastanawiam się na przejście z a4 na a6 avanta 2,5tdi lub 2,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O koledzy muszę przyznać że piękne te wasze 6-stki :naughty::slina::blink::shocked:, sam zastanawiam się na przejście z a4 na a6 avanta 2,5tdi lub 2,4

Dzięki kolego :notworthy:

Jak chcesz kupić to moje ci sprzedam bo na tą chwile mam 3 samochody bo firmowy mi dali i zastanawiam się nad sprzedażą :) ale nie wiem czy warto wystawiać bo teraz sprzedać auto to tak jak wygrać w totka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien, że to pneumatyczne zawieszenie ? Że regulowane, może i tak, tylko może być to realizowane w inny sposób :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam mneumatyki takiej jak w AllRoad-ach czyli steruje sobie zawieszeniem "góra-dół" tylko poprostu zamiast amorków są takie miechy w które uniemożliwia siadanie auta.

Przykłądowo wrzuce do auta towaru o waadze 150kg i d*pa nie siądzie tylko ciągle auto będzie stało tak jakby nic w bagażniku nie było, bo gdy czujniki wyczują nacisk to uszczywnią zawieszenie, poprostu dopompie więcej powietrza w te miechy. Innymi słlowy ciągle utrzymuje równy poziom niezależnie od załadowania :)

Przydatna rzecz gdy jeżdziłem do UK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no ładna sztuka, a do tego przyjemne wnętrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...