Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CRS

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja osobiście zakupiłem w zeszłym roku komplet dywaników gumowych firmy Schonek i jestem naprawdę bardzo zadowolony. W lato oryginalne welury a w zimę własnie te. Nie skrzypią, są łatwe w czyszczeniu a co najważniejsze idealnie pasują i są ze stoperami. Kupiłem je na allegro od gościa "dywanikiorg" , dałem za nie 105 pln
  2. Przepraszam za male OT ale nurtuje mnie jedno pytanie, czy jezeli srodek jest czarny a nie chrom to oznacza ze to jest Bi a nie zwykly xenon? Ja mam czrny srodek a jak dlugie zapodaje to nie maja takiej niebieskawej poswiaty jak mijania.
  3. Ja ostatnio odkryłem ... a wlasciwie to moje 4 litery odkryły bo je podpieklem, ze w siedzeniu kierowcy bez wzgledu na to , na jaki poziom ustawie grzanie , to czesc boczna siedziska grzeje na maxa. chetnie bym sie podpial pod prosbe o schematy el. i moze jakies rady jak sie do tego dobrac
  4. Zawias jest obnizony I niestety twardszy niz standard ;( Niestety też, już wiem, że nasze drogi nie nadają się na taki zawias. Komfort jest znacznie pogorszony.... u niemca to co inego , tam drogi jak stoły bez kolein i dziur
  5. Ja poza kolorem S4 , mam w niej obniżone zawieszenie ( oryginal from Ingolstadt, czerwone amortyzatory) siedzenia sport z el. regulacją lędźwiową w obydwu siedzeniach, kierownica trójramienna , rączka ręcznego w skórze , gała zmiany biegów w skórze, koła `17/45/235 i z podobieństw do S-line to chyba tyle. Poza tym: Navi FIS (szukam polskiej mapy), Audi Symphony, tempomat, xenon, wspomniane quattro, el. szyb x4, grzane siedzenia przód, no i hak :> ( schowany w zestawie, zamiast koła zapasowego)
  6. A4 1.9 TDI 131PS (ale 05.09.07 Rogal cos wykrzesa wiecej...) Quattro 2004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e7e0520aa1c3781.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f41374efb6ed4e51.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e7e0520aa1c3781.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e764024ae5e5480.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2c91109b685d184c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65ab7748d7d1ff80.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f63acaac62ac72e.html
  7. Witam wszystkich użytkowników Audi A4 oraz forumowiczów. Od kilku tygodni jestem szczęsliwym posiadaczem A4 1.9 TDI 131PS Quattro z 2004 roku. To pierwsze Audi w mojej "karierze samochodowej" więc nie mam zbyt dużego doświadczenia , ale już wiem , że Audi to naprawde zacna marka. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.