Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?


Michuck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Jak wiadomo temperatury coraz niższe, coraz bliżej śnieg :decayed: i cóż - trzeba zaopatrzyć się w gumowe dywaniki (teraz mam welurowe :thumbdown: )

Jakie dywaniki polecacie? :kox:

http://allegro.pl/search.php?string=dywaniki+audi+a4+b5&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0&search_type=1&location_radio=1&selected_country=1&distance=1&category_radio=1&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja ci tez proponuje ori kupilem na allegro dalem cos okolo 100zl za komplet jak narazie wszystko ok i maz pewnosc ze sa dobrze dopasowane i leza rowniusko a nie jak tam jakies podroby wyginaja sie w kazda strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak przyjrzałem się dobrze tym słabym fotom ori dywaników i dostrzegłem rynienkę :shocked::good:

biorę ori, bez dwóch zdań

przypomniałem sobie, że te PETEXY kupowałem kumplowi do A6 C5, właśnie do niego dzwoniłem-krótko mówiąc nie był zadowolony

edit:

kolego M.Audi nie wiem, gdzie można tak tanio nabyć te dywaniki, bo obserwuję allegro od kilku miesięcy

i ceny ori dywaników wahają się tył: 70-85PLN, a przód: 90-105PLN

kompletów jeszcze nie widziałem, może pamiętasz od kogo je kupiłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja kupowalem to w zeszlym roku nie chcial bym cie oklamac ale chyba to byly te http://www.allegro.pl/item509945090_dywaniki_gumowe_petex_audi_a4_b5_czarne.html ja wtedy za nie dalem przeszlo 100zl teraz sa tansze i jednak to sa PATEXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam dywaniki tego typu http://allegro.pl/item507013308_audi_a4_b5_95_00r_gumowe_dywaniki_pfi.html chyba nawet od tego sprzedawcy kupione 2 lata temu, jestem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pół roku używam tych: http://allegro.pl/item511973813_niemieckie_oryginalne_dywaniki_gumowe_audi_a4_94.html

Jeżeli chodzi o spasowanie to w moim roczniku leżą idealnie. Wcześniej też się zastanawiałem nad oryginalnymi, ale odpuściłem w kwestii jakości te, co mam są wystarczające. Nie ma porównania do uniwersalnych czy marketowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie lubie gumowych dywaników :thumbdown: jeszcze w zadnym moim aucie ich nie miałem a samochodów juz było 6. Nie lubie jak mi skrzypi coś pod nogami :no: Takie jest moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejsuc kupil petexy jeszcze 3-4 miesiace i znowu zmienisz na welurowe a po co kupowac ori jak wiekszosc roku beda lezec w garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie lubie gumowych dywaników :thumbdown: jeszcze w zadnym moim aucie ich nie miałem a samochodów juz było 6. Nie lubie jak mi skrzypi coś pod nogami :no: Takie jest moje skromne zdanie :)

Ja również nie zmieniam dywaników na "zimowe gumy"...Odrobina chęci wystarczy, żeby nawet w zimie utrzymać "czystość i suchochość" w autku. Pozdarwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam welur, pogoda jak na razie jest ok. Nie ma pluchy ani śniegu, więc guma nie jest póki co konieczna.

A nie oszukujmy się - szpeci :/

BTW widziałem w A4 beżowe dywaniki.. po jesieni wyglądały jak kupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zakupiłem w zeszłym roku komplet dywaników gumowych firmy Schonek i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

W lato oryginalne welury a w zimę własnie te.

Nie skrzypią, są łatwe w czyszczeniu a co najważniejsze idealnie pasują i są ze stoperami.

Kupiłem je na allegro od gościa "dywanikiorg" , dałem za nie 105 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zakupiłem w zeszłym roku komplet dywaników gumowych firmy Schonek i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

W lato oryginalne welury a w zimę własnie te.

Nie skrzypią, są łatwe w czyszczeniu a co najważniejsze idealnie pasują i są ze stoperami.

Kupiłem je na allegro od gościa "dywanikiorg" , dałem za nie 105 pln

kupiłem Schoneki rok temu na jesieni i zrobiłem od tego czasu około 40 tys - nie polecam! pod prawą nogą już się wyślizgało... :wallbash: A do tego własnie dywanik kierowcy wydaje mi się zbyt krótki, albo za wysoko macham nogami :gwizdanie: bo zawsze powyżej dywanika też muszę odkurzać....

Kupuj oryginalne, na dłużej wystarczą i lepiej wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...