Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AMON

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AMON

  1. Panowie czas na wielki return :> ,moje auto gotowe wiec mozna spocika skrecac
  2. Dzisiaj dzwonilem do Patryka i cena jesli chodzi o moj silnik bedzie jak w poprzednim chipowaniu,musimy uzbierac minimum 10 osob i mozna dzialac,telefony do EcuProject sa podane w poprzednim temacie i mysle ze lepiej jak sami zainteresowni osobiscie beda dzwonic i dowiadywac sie o cene.
  3. Zbieram ekipe na grupowe chipowanie w EcuProject we wroclawiu, z racji tego ze poprzednia lista zostala juz zamknieta otwieram nowa, byc moze sa jeszcze osoby, ktore nie daly rady sie zalapac na poprzednia, takze zainteresowanych podrasowaniem swoich maszyn prosze o zglaszanie. 1)AMON 1.9tdi AWX 2)trezor4 1.9tdi AFN 3)Góral65 1.9tdi BRB 4)Vador 2.0tdi BLB 5)Koles_Git 1.9tdi BRB 6)lukaszek5118 1.9tdi AFN 7)olo avf 1.9 tdi AVF 8)RVN 1.9 tdi AVG 9)eeewelina 1.9tdi AFN 10)milo222 1.8T BFB 11)ziemas 1.9tdi AFN 12)smoku666 1.9tdi AVF 13)maruuu 1.9 tdi AFN 14)CaMeL0010 1.9 tdi ASV 15)Rudi 1.9 tdi BRB 16)poloprzezmalep 1.8T AJL 17)shibby3 2.5 tdi AKE 18)Messik 1.8T 19)Lukaszxxx 1.9tdi AVF 20)adrex7 1.9tdi AVF 21)Piechol 1.9tdi BLS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. 2 razy dowod zabrali ,cos nie masz szczescia,o zielonej tez slyszalem i to jest chyba najblizej,poza tym moja fura gotowa :>,pzdr
  5. Dobrze,ze czekaja ,ufff to teraz juz moge spac spokojnie a jakie masz inne rozwiazanie w zanadrzu ?
  6. Fotki oglada sie bardzo milo i z mala zazdroscia ,ale ogladajac twoj temat ciagle brakuje mi tu progow w tym aucie a wtedy bylalby duza pochwala i mysle pewne dopelnienie, takze jak to mowi ziomek Robert nie opierdalamy S I E i do dziela,pzdr.
  7. Suzuka grey super lakier, w sloncu mieni sie niesamowicie, kozak jak dla mnie :>
  8. Nie wiem czy dobrze widze ,ale to chyba wlepa AWOL.tv wiec moze niedlugo doczekamy sie filmiku tego typu : http://www.awol.tv/episodes/1?episode=143 Poza tym do Rothenburga jedzie w tym roku?
  9. Ja tez nie,3 razy nie wiec pomysl odpada
  10. Wygląda mi jak z mercedesa
  11. Pieknie sie prezentuje maszyna,lezy jak rozjechana zaba ,forfiter jak nic :>
  12. Gdzie tam,ja przykładny kierowca ,we mnie koles uderzyl,wział sie za wyprzedanie 3 aut pod gorke,ale nie pomyslał ze ktos moze wyjechac zza wzniesienia.
  13. Ja nie dam rady dzisiaj pojawić się na spocie,wybaczcie koledzy,auto na czas nieokreślony unieruchomione
  14. I ja znajde czas, miala byc robota,ale nie ma, male niedopatrzenie w grafiku ,wiec o 16 laduje na lotnisku :>
  15. Wypas maszyna,bezawaryjnej jazdy
  16. A kto powiedzial najpierw soft potem s line I dopiszcie mnie na liste koledzy,miejscowka napewno sie znajdzie
  17. Krzychu gratki za wypas film,czarne rytmy,kocie ruchy,bedzie robil furore na youtubie ,to kiedy nastepny spocik :> ?
  18. Propozycja felgowa http://img846.imageshack.us/i/3248282452880661b941o.jpg/ Chyba ze cos z tego : http://www.rotiform.com/
  19. Dzieki chlopaki za info
  20. Koledzy jak tam lista,jeszcze otwarta?
  21. Spocik udany, wiecej takich :> ,KOval przypomnij mi o tym kolesiu z wrocka co ma dobre oponki,na jakiej ulicy ma swoja dziuple ? I Krzychu gdzie ten filmik ,przylansuj tylko jakies laseczki do niego i wrzucaj
  22. Tez sie stawie
  23. To o ktorej tomorrow ?
  24. ,,Nie wiem czy kupie'' jasne pewnie zaskoczysz nagle i bede musial zbierac szczeke z podlogi z wrazenia ,fura bedzie wymiatac ciekawe tylko jak z osiagami na tej feldze a ja juz rozmyslam nad felga do swojej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.