Treść opublikowana przez AMON
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie czas na wielki return :> ,moje auto gotowe wiec mozna spocika skrecac
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Dzisiaj dzwonilem do Patryka i cena jesli chodzi o moj silnik bedzie jak w poprzednim chipowaniu,musimy uzbierac minimum 10 osob i mozna dzialac,telefony do EcuProject sa podane w poprzednim temacie i mysle ze lepiej jak sami zainteresowni osobiscie beda dzwonic i dowiadywac sie o cene.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Zbieram ekipe na grupowe chipowanie w EcuProject we wroclawiu, z racji tego ze poprzednia lista zostala juz zamknieta otwieram nowa, byc moze sa jeszcze osoby, ktore nie daly rady sie zalapac na poprzednia, takze zainteresowanych podrasowaniem swoich maszyn prosze o zglaszanie. 1)AMON 1.9tdi AWX 2)trezor4 1.9tdi AFN 3)Góral65 1.9tdi BRB 4)Vador 2.0tdi BLB 5)Koles_Git 1.9tdi BRB 6)lukaszek5118 1.9tdi AFN 7)olo avf 1.9 tdi AVF 8)RVN 1.9 tdi AVG 9)eeewelina 1.9tdi AFN 10)milo222 1.8T BFB 11)ziemas 1.9tdi AFN 12)smoku666 1.9tdi AVF 13)maruuu 1.9 tdi AFN 14)CaMeL0010 1.9 tdi ASV 15)Rudi 1.9 tdi BRB 16)poloprzezmalep 1.8T AJL 17)shibby3 2.5 tdi AKE 18)Messik 1.8T 19)Lukaszxxx 1.9tdi AVF 20)adrex7 1.9tdi AVF 21)Piechol 1.9tdi BLS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
2 razy dowod zabrali ,cos nie masz szczescia,o zielonej tez slyszalem i to jest chyba najblizej,poza tym moja fura gotowa :>,pzdr
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Dobrze,ze czekaja ,ufff to teraz juz moge spac spokojnie a jakie masz inne rozwiazanie w zanadrzu ?
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Fotki oglada sie bardzo milo i z mala zazdroscia ,ale ogladajac twoj temat ciagle brakuje mi tu progow w tym aucie a wtedy bylalby duza pochwala i mysle pewne dopelnienie, takze jak to mowi ziomek Robert nie opierdalamy S I E i do dziela,pzdr.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Suzuka grey super lakier, w sloncu mieni sie niesamowicie, kozak jak dla mnie :>
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Nie wiem czy dobrze widze ,ale to chyba wlepa AWOL.tv wiec moze niedlugo doczekamy sie filmiku tego typu : http://www.awol.tv/episodes/1?episode=143 Poza tym do Rothenburga jedzie w tym roku?
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Ja tez nie,3 razy nie wiec pomysl odpada
-
[B6 AWX] AIR RIDE A4 SILVER 18Cali
Wygląda mi jak z mercedesa
-
[B6 AWX] AIR RIDE A4 SILVER 18Cali
Pieknie sie prezentuje maszyna,lezy jak rozjechana zaba ,forfiter jak nic :>
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Gdzie tam,ja przykładny kierowca ,we mnie koles uderzyl,wział sie za wyprzedanie 3 aut pod gorke,ale nie pomyslał ze ktos moze wyjechac zza wzniesienia.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Unfall
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja nie dam rady dzisiaj pojawić się na spocie,wybaczcie koledzy,auto na czas nieokreślony unieruchomione
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
I ja znajde czas, miala byc robota,ale nie ma, male niedopatrzenie w grafiku ,wiec o 16 laduje na lotnisku :>
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Wypas maszyna,bezawaryjnej jazdy
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
A kto powiedzial najpierw soft potem s line I dopiszcie mnie na liste koledzy,miejscowka napewno sie znajdzie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Krzychu gratki za wypas film,czarne rytmy,kocie ruchy,bedzie robil furore na youtubie ,to kiedy nastepny spocik :> ?
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Propozycja felgowa http://img846.imageshack.us/i/3248282452880661b941o.jpg/ Chyba ze cos z tego : http://www.rotiform.com/
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Dzieki chlopaki za info
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Koledzy jak tam lista,jeszcze otwarta?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Spocik udany, wiecej takich :> ,KOval przypomnij mi o tym kolesiu z wrocka co ma dobre oponki,na jakiej ulicy ma swoja dziuple ? I Krzychu gdzie ten filmik ,przylansuj tylko jakies laseczki do niego i wrzucaj
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Tez sie stawie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
To o ktorej tomorrow ?
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
,,Nie wiem czy kupie'' jasne pewnie zaskoczysz nagle i bede musial zbierac szczeke z podlogi z wrazenia ,fura bedzie wymiatac ciekawe tylko jak z osiagami na tej feldze a ja juz rozmyslam nad felga do swojej