[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista

AMON

Zbieram ekipe na grupowe chipowanie w EcuProject we wroclawiu, z racji tego ze poprzednia lista zostala juz zamknieta otwieram nowa, byc moze sa jeszcze osoby, ktore nie daly rady sie zalapac na poprzednia, takze zainteresowanych podrasowaniem swoich maszyn prosze o zglaszanie.

1)AMON 1.9tdi AWX

20)adrex7 1.9tdi AVF

21)Piechol 1.9tdi BLS

:evil:!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

ja też jestem wstępnie zainteresowany , muszę tylko logi zrobić i jeżeli nie będzie żadnych przeciwwskazań to się piszę .... ale jak już zakładasz temat to może zadzwoń i dogadaj się z nimi co to ilości osób i ceny ile za jaki silnik ( już tyle ludzi z A4 Klub u nich robiło że myślę że ładnie nas policzą :) ) ? czy tak samo jak w poprzednim chipowaniu ? będzie się łatwiej zdecydować innym jak będą szczegóły znali .

Dzisiaj dzwonilem do Patryka i cena jesli chodzi o moj silnik bedzie jak w poprzednim chipowaniu,musimy uzbierac minimum 10 osob i mozna dzialac,telefony do EcuProject sa podane w poprzednim temacie i mysle ze lepiej jak sami zainteresowni osobiscie beda dzwonic i dowiadywac sie o cene.

też byłbym chętny będę we wrocławiu w połowie lipca może udało by się to zgrać mam czekać na zamknięcie listy czy każdy sam na swoją ręke ustala i pyta o cenę :hi:

Na pewno musi byc 10 osob zeby mozna bylo mowic o grupowym chipowaniu,takze proponuje poczekac na zebranie ekipy i wtedy umawiac sie na terminy.

Wklejam cennik z poprzedniego chipowania z tego roku dla klubu :

W tym roku postanowiliśmy rozgraniczyć ceny na sterowniki aby nie pokrzywdzić te najstarsze auta choć z nimi tak na prawde jest najwięcej roboty:0

Za silniki :

1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

3) 1,9tdi EDC16 -900zł

4) 2,0TDI EDC 16 -950zł

5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł

5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł

6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta

7) 1,8T-1200zł

8) 2,0tfsi-1400zł

Trzeba przyjąć że ceny się nie zmienią i będziemy o to walczyć jak coś :evil:

jakiejś promocji na 1.8T niema ? ile kosztuje normalnie soft do 1.8T ?

wg tego cennika to promocja to 1200zl :)[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 20:32_________________________________________________licząc ze koło 30 KM będziesz miał wiecej to 40 zl za 1 konia :naughty:

Widze,ze teoretycznie jest nas czterech,ci wszyscy co sie ukrywaja niech sie wylonia :> bo moje auto upomina sie o nowe stado koni mechanicznych :evil:

moje też by się chciała oźrebić i to w liczbie mnoooooogiej cheesy

:good:

i tak taniej niż w n/a

pytanie do Patryka jaka jest cena za hamownie ? coś się zmieniło oprócz sprzetu ?

przepraszam za OT

i tak taniej niż w n/a

przepraszam za OT

bez zmian 100PLN

Tylko termin 18-28 Lipiec mi odpowiada, później powrót na wyspy.

Oczywiscie wpisuje na liste :> i mam nadzieje,ze uzbieramy ekipe zebys mogl w tym terminie sie zglosic na chipowanie,tylko nie wiem co bedzie jak tych 10 osob sie nie znajdzie :kwasny: ,takze jak macie kolegow(osoby na liscie i nie tylko) to nakrecajcie ich,moze tez chca sie pobawic w chiptuning a zawsze bedzie blizej do dychy :decayed:,pzdr.

Tylko termin 18-28 Lipiec mi odpowiada, później powrót na wyspy.

Mam nadzieje, ze sie znajdzie jeszcze kilku chętnych. W przeciwnym razie polecę za pełną stawkę ;)

Mam nadzieje, ze sie znajdzie jeszcze kilku chętnych. W przeciwnym razie polecę za pełną stawkę wink

Tez o tym myslalem,ale gdy Patryk powiedzial mi o roznicy w cenie to grupowy okazal sie bardzo rozsadnym rozwiazaniem,ale do tego trzeba paru kolegow,ktorzy mysla podobnie i na nich bardzo licze :wink4: