Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista


AMON

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja więc naświetle troszke sprawę.. a mianowicie dzwoniłem dzisiaj do Patryka i powiedział mi że musi być pewnych 10 osób a nawet 11 które się nie wycofają i wtedy będzie mógł zamknąć liste i zacznie się umawianie na terminy mi odpowiada najbardziej ta sobota i powiedział że nie ma problemu tylko chodzi o to aby Ci którzy się zapisali bądź zapiszą (co dla nas najważniejsze) nie wycofali się. Więc proszę w imieniu własnym i osób które poważnie o tym myślą aby zabrali się w garść i dokonali swego, żeby nie było niejasności. Czekamy więc na minimum 1 osobę bądź więcej o działajmy:) Panie i Panowie smiley

No wyjales mi to z ust,a wiec wszystkich zdecydowanych prosze o potwierdzenie na priva,zeby nie bylo nie domowien,lista trafi do Patryka i mozna bedzie odhaczac szczesliwych posiadaczy podrasowanych silnikow :decayed:

Poza tym milo222 ladujesz na liscie i mysle ze mozemy mowic o malym sukcesie, narazie :tongue4:,w zanadrzu mam jeszcze jedna osobe,ktora potwierdzi mam nadzieje swoj udzial w najblizszych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede w polsce dopiero 29 lipca i musze zrobic logi czy wszystko ok , jak tak to chipuje , ale jak cos to puki co prosze wziac to pod uwage zeby pozniej nie bylo .... ew moge zaplacic te 100zl za logowanie w ECU jak nie bedzie sie nadawal na chipa tylko nie wiem czy wtedy tez sie liczy jako grupowe jak wyjdzie ze cos z autem nie tak i trzeba cos naprawic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam są jeszcze miejsca?

Do kiedy można się zapisywać?, czekam na kasę i lecę jak coś.

Miejsca sa,prosze pisac na priva i potwierdzac zgloszenie,to jest teraz wazne zeby miec te 10-11 pewnych osob.

miejsca napewno sa smiley im wiecej tym lepiej ...

Dokladnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co juz jest dogadane grupowe ? mozna za ceny podane w poscie sie umawiac ?[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 08:24_________________________________________________wogole czy kat wtrysku musi byc idelanie ustawiony do chipa ? bo to napewno mam do zrobienia i nie wiem czy koniecznie musze to zrobic przed chipem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Goral65 - jak poszlo, jak wrazenia? :>

na początku oczywiście wywiad jak to robią czy sprawdzają stan silnika? sprawdzają silnik wtryski turbawkę później jak było sama robota to tylko się widzi jak sprawdzają na hamowni tu największe wrażenia myślałem że silnik wyskoczy gdzieś bokiem :evil: to było to gorsze wrażenie a to lepsze było oczywiście po zakończeniu z samej jazdy nie miałem najgorzej z serii wyszło 124km a po chipie 142km :hi:

wkleję wykresy jak mi wyślą ma maile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co juz jest dogadane grupowe ? mozna za ceny podane w poscie sie umawiac ?[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 08:24_________________________________________________wogole czy kat wtrysku musi byc idelanie ustawiony do chipa ? bo to napewno mam do zrobienia i nie wiem czy koniecznie musze to zrobic przed chipem

Ja byłem na diagnostyce w Ecu i naprawili mi małe co nieco w 5 min :>, ale kąty wtrysku też mam przestawione(problemy z odpalaniem w zimie) i coś z przepływomierzem, mimo to zaprosili mnie tu na forum i na chipownie, "to rozwiąże problem z przepływomierzem".

Więc podejrzewam że to nie przeszkadza choć pewnie warto zrobić.

Ręki nie dam za to uciąć. :decayed:

Może ktoś jeszcze potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!UWAGA WAZNY KOMUNIKAT!!!Panowie potwierdzac swoje zgloszenia zebym mogl przedstawic liste do Ecu,pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!UWAGA WAZNY KOMUNIKAT!!!Panowie potwierdzac swoje zgloszenia zebym mogl przedstawic liste do Ecu,pzdr.

ja potwierdzam ale jak pisalem moze sie okazac ze nie uda sie chipowac ze wzledu na zle logi , ale moge sie umawiac najwyzej zaplace 100zl tylko za logowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa dotarła, potwierdzam zgłoszenie! cheesy

Swietnie,lubie jak wszystko idzie zgodnie z planem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!UWAGA WAZNY KOMUNIKAT!!!Panowie potwierdzac swoje zgloszenia zebym mogl przedstawic liste do Ecu,pzdr.

Potwierdzam

Jutro wyjeżdżam do Polski. W niedzielę będę na miejscu. W poniedziałek dzwonię i umawiam się na konkretny termin.

Zrobiłem logi i zamieściłem na forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=211918.0 ale jak na razie brak zainteresowania. Ja tam się nie załamie jak nikt na forum nie pomoże ocenić czy wszystko ok ale było by super to wiedzieć aby w razie czego nagrać szybką naprawę zanim ustalę termin. W ostateczności wszystko się okaże na miejscu.

Jak ktoś z ECU to czyta to prosiłbym o ocenę logów czy nie ma czegoś oczywistego co mogłoby zrujnować szanse na program. Aha, dzisiaj wymieniłem termostat co nie jest uwzględnione w logach.

Jak wszystko ok to wszystkie 4 ręce w górze na tak, na pewno się nie wycofam.

Pozdro i graty dla Góral65 za udany zabieg :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro i graty dla Góral65 za udany zabieg :hi:

dzięki :hi:

muszę cię zmartwić ale raczej nikt z ECU nie czyta tego :no: są tak zajęci przynajmniej jak ja byłem wieczorem kończyli o 23 a rano już od 8 zaczynali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...