Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszek5118

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przypomniało mi się jak po maturze szczęśliwy ruszyłem ze skrzyżowania i poczulem takie odciecie i właśnie okazało się że półośka się ukrecila Audi 80 B3.
  2. kkam a możesz podać przybliżone koszty ile Cię to wyszło i ile czasu potrzebowałeś na taki zabieg.
  3. Nie właśnie sprężynki całe a tył tak o ok 15 mm i w chopkach mi zaczyna przycierać o oponę. Właśnie się zastanawiam co zrobić... z jednej strony jest niżej a z drugiej wyżej ale dosłownie o 5mm to to nic, ale jednak opadł tył. Więc chyba wymienię amorki i zobaczę co się stanie
  4. Witam panowie otóż takie pytanie mnie nurtuje, gdyż po zimie opadł mi tył audika i to tak nawet bardzo, a wcześniej siedziało zarówno przód i tył tak samo. Czytałem wiele opinii na podobne tematy i ile jest mechaników i użytkowników tyle jest sprzecznych informacji a może ktoś z Was przerabiał temat?A dalej nie znalazłem odpowiedzi więc może pomożecie. Czy zużyte amortyzatory tylne mogą powodować że dupka auta opadła?? Czy po wymianie na nowe pójdzie autko lekko do góry? Dodam że zawieszenie po wlepce to 1BA a springi założone od 1BE i wszystko od zakupu auta przez 2 latka było OK a tu teraz niżej spadło. I zapytam za wczas kupując nowe amorki wybrać te pod 1BE czy takie jak miałem do tej pory? Dzięki i pozdrawiam
  5. Podpowiem podobnie jak kolega cwiara zawiń przetwornice w aluminiową folie to zagłuszy zakłucenia i fale i pomoże. Sam tak jeżdżę (puki co) i nie przeszkadza a już dobre 10 miesięcy minęło jak to zrobiłem i oczywiście przetwonice HID mieszczą się w lampach tylko po dorobieniu (klapek) przykręć je uszczelniając np silikonem.
  6. Witam Panowie no i super że kolega Marcin9680 napisał że wszystko gra. Napewno wielu osobom to pomoże w pomyśle zmiany 5 skrzyni na 6 biegowa:) mówię tutaj również o sobie z tym że będę szukał skrzyni HCK do siebie. I jestem za tym abyś troszkę bardziej przybliżył co tego Swapa jest potrzebne dokladnie od A do Z to wtedy unikniemy nie potrzebnych kosztów bądź niedociągnięć związanych chociażby z wymiana półosi które ponoć zostają stare i pasują P&P.Fajnie abyś podał namiar na tego kolegę "Grzanek" chyba że to nasz forumowy chłopak. Wielkie gratki za udany mod. Ewentualnie podaj nr telefonu na priv jesli to nie problem to się odezwę i pogadamy na spokojnie. Jeszcze raz gratki i udanych więcej rezanek:)
  7. no to by się mogło zgadzać pozdrowienia
  8. Ojj Pany źle się zrozumieliśmy co do tych profili.. Owszem 35 jest prawie samą gumą ale chodziło mi dokładnie o wypełnienie w nadkolu, że niższy profil opony jest jednoznaczny z większą felga... A co do adresu i kradzieżą moich felg to nie ma się co śmiać i sprostowanie małe gdyż wcale się nie chwalę że mam 19 tylko chciałem podpowiedzieć co do wyboru wielkości. Ale juz spox nie ma sensu się złościć pozdrówka
  9. Popieram chłopaków co Ci doradzaja założyć te fele 19 mi tez koledzy znajomi odradzali 19' a jak założyłem to im szczęki opadły że komfort jazdy jest podobny do jazdy na felgach 17' a do tego auto sie swietnie prezentuje. Dodam że zawias jest lekko obnizony na seryjnych amorkach nie utwardzony i swietnie sie prowadzi a co do mocy no to ja mam 184 KM takze sobie radzi ale co za różnica czy profil 35 na 19 czy profil 55 na 16? Przecie to to samo wychodzi. Pozdrawiam juz wkrotce dodam fotki na moich 19
  10. No to swietnie ale moze wyjatek zrobisz i bys wzial chociaz dka mnie:) bede bardzo wdzieczny
  11. ahh no i mości panowie jeżeli będzie ktoś kto ma do odsprzedania czarną ramkę klubową do tablicy i smycz to bardzo proszę o zabranie ze sobą będę czarnym B6 Avant na tablicach Austri... dzięki wielkie i sorki za OT
  12. Noo panowie gdyby ktoś był chętny to od strony Miechowa będę podążał to pisać najlepiej priv z tel. i bezproblemowo wezmę ruszamy od nas z chłopakami koło 8:45 do zobaczenia
  13. witam Panowie powolutku będę zbierał graty na "S" zewnętrzny i na wiosnę pójdzie polerka i kolor w progi i dokładki, teraz się zastanawiam jak będą wyglądały dekory w kolorze czerwonego Carboni:) widziałem coś takiego i mnie uwiodło czekam na rady:) Pozdr:) ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 22:39 ---------- Witam Panowie i odrazu sorki za tak długi czas oczekiwania. Na początek zrobiłem: - zderzak przód s-line - oderwane nakładki chrom z klamek i luster - dekory oklejone carbonem w czerwieni:) - ori grill niestety jeszcze nie S-line ale może wkrótce - zamontowana navi RNS-E Led dzięki Siemian - ori lampy Valeo A teraz coś technicznie: - FMIC - Turbawka BRD - nowy soft z którego jest ok 184 KM (czekam na hamownie) I co czeka mnie dalej: - Bix ewentualnie jakieś H.I.D.y na początek - listwy drzwiowe S-line już leżą i czekają na lakierowanie i montaż - hmmm nowy lakier na całe autko z powodu odprysków... oczywiście wszystko w kolor black - TV free - zderzak tył s-line razem z lotką Raczej narazie wsio wszystko powoli będę chciał udoskonalać Czekam na Wasze propozycje i jakieś porady. Dziękuje za uwagę i do usłyszenia:) Pozdrawiam
  14. fotki wnętrza niebawem się pojawią
  15. Witam panowie jako że wcześniej o ile pamiętam nie przedstawiałem mojej B5 (chodź nie jestem pewien) to teraz chciałem pokazać nowy nabytek. Mianowicie jest nim OOOO B6 1.9 TDI 131 KM AWX. Na początek jest troszkę do zrobienia w nim jak to w każdym prawie autku noo i rzecz jasna jakieś mody. HHmm.. no to już powiem że mam go ok 16 dni i już założyłem RNS-E LED. autko na zdjęciach stoi na felgach 18 których nie mam. A to będę chciał zrobić: - turbo BRD - FMIC - SOFT by (jeszcze niewiem) - i co wyjdzie przy okazjiii - licząc też na wsparcie ze strony szanownych kolegów wyglądowo napewno: - dymienie przednich szybek - powoli dążenie do zewnętrznego pakietu S-Line - po nowym roku Bixy od Qwerty-ego - zastanawiam się nad zdjęciem nakładek z klamek i lusterek (autko już z tym zakupione) - zmiana grilla przedniego i montaż ori lamp - oczywiście czekam na opinie i podpowiedzi:) Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze i w lepszych także okolicznościach:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.