Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

milo222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no i ja jestem po zaczęło się od słów "słaba seria" bo wypluło w pierwszym podejściu 160 km ale chłopaki poważnie porozmawiali z niunią i wypluła 168 km - miło Po robocie przyszedł czas na sprawdzenie wyniku i to miłe i nie miłe zaskoczenie - silniczek w bardzo dobrym stanie zadbany - graty śmigają że hej wsio na około może i nawet 200 km ALE .......... wtryski bida bida bida ledwo dyszą i na więcej niż 184 nie dało rady różnica odczuwalna szczególnie jeżeli chodzi o elastyczność na wyższych biegach - reszta w fazie testów ale mimo wtrysków jestem bardzo zadowolony dziś montuję jeszcze forge007 - wie ktoś jaką sprężynę zastosować ? wsadzona jest chyba zielona a mam jeszcze żółtą i niebieską i o ile mnie pamięć nie myli powinna być zółta ?
  2. oki doki ja jestem na poniedziałek umówiony - zobaczymy co wyjdzie
  3. ej no muszę go umyć chociaż
  4. czyli mogę ustalić sobie termin po 23 lipca - jeżeli tak to można mnie zapisać pytanie drugie co się stanie jeżeli samochód nie miał robionych logów i nie wiem czy wsio jest na 100% ok i np nie będzie - niby jeździ ok ale nigdy nie wiadomo
  5. ma to cuś u siebie - w realu nie jest źle choć żałuję że nie zrobiłem s-line tym bardziej że leży w piwnicy komplet - nakładki są całkiem dobrze wykonane jednak lakier poliester nie jest za mocny i pęka łatwo. Moja się trzyma ale jak odpadnie to po niej przejadę bez zatrzymywania - postaram sie zrobić zdjęcia może z innego ujęcia nie będzie tak razić
  6. ja chyba bym się zdecydował 1.8 T bfb ale termin dokładnie to kiedy bo widzę że tu różnie z tym ???
  7. ja mam navi plus do sprzedania więc możesz wymienić zaznaczam że to nie dx - ale nie sądzę abyś miał problem z wymianą
  8. ja dalej jestem zainteresowany ino czekam na wóz od mechanika -kat do wymiany wiec zapewn będe się umawiał na kwiecień ew.początek maja jak się da
  9. ja bym się pisał na 100 % - ale terminy napięte więc musiałbym wiedzieć trochę wcześniej datę
  10. ps4 ma być w 2011 choć pewnie im się z rok przesunie Ja miałem xboxa360 - w internecie i ogólnie jakoś mnie bardziej przekonywało potem sprzedałem i od tygodnia mam ps3 i chyba jednak ps3 jest lepsze - lepsza grafika w ps3 - x360 jest super grafa ale nie porywa tak jak w ps3 - gry w x360 już praktycznie wykorzystały potencjał x a w ps3 jeszcze nie praktycznie na palcach ręki można zobaczyć ile gier to robi - polecam zobaczyć trailer The Last Templar na ps3 - x360 to odkurzacz - ps3 ciche nie jest ale x to koszmar i do tego czołg - ale to może wynikać z tego że mam slima - blu ray - jednym pasuje innym nie jest to plus jednak - kontroler w ps3 ma czujniki ruchu co daje fajne możliwości w grach w x360 tego nie ma - ceny gier ... są dokładnie takie same jeżeli chodzi o nowości ale jeżeli chodzi o starsze tytuły to super gry kupuje się taniej na ps3 ( tak przynajmniej to odczuwam) - na ps3 grasz za darmo w necie na x360 płacisz - wybór gier do ps3 jest większy niż do x360 a po to chyba się kupuje konsolę - ps3 możesz wchodzić sobie do internetu łatwiej niż w x360 - ps3 nie przerobisz na pirata - to jest minus - ale prawdę mówiąc bawić się w przeróbki tracić gwarancję i zablokować sobie konsole to nie wiem czy to minus ps3 w porównaniu do x360 Mam niezłego pc na którym gram i niektórych gier na pc konsola nie zastąpi i odwrotnie - dziś wiem że ps3 jest dla mnie fajniejsze niż x360
  11. nie ma 5000 - miałem 3 różne komplety jedne świecą dokładnie jak 4300 a inne jak 6000
  12. ja mam E71 i chodzi gładko nawet książka adresowa - czasami się rozłącza raz musiałem zerwać całkowicie połączenie i na nowo sparować więc nie sądzę że to symbian
  13. :polew: baterie którą ładuje się co 2 dni a jak ustawi odbieranie maili co 1 h to pada w 1 dzień ......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.