Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista


AMON

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie juz prawie komplet :>,jeszcze dwie zagubione owieczki i na rolki czas ruszac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na początku nie po drodze mi do Wrocławia ale będę w połowie lipca we Wrocławiu i już się umówiłem jako pierwszy z tej listy (chociaż jeszcze nie ma 10 ale zgodzili się) w środę 19godz w czwartek pochwalę się jak wrażenia a mam do domu prawie 400km to można będzie po testować :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam A4 B7 1.9 TDI BRB 115 kucyków i koleś w Kielcach w następnym tygodniu ma mi wgrać nowe mapy za jedyne 600 zł, może ktoś jest chętny?? Z tego co wiem to chwalą kolesia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz prawie komplet :>,jeszcze dwie zagubione owieczki i na rolki czas ruszac :evil:

odnosnie wrocka kiedy sie umawiamy tylko ja nie chc chipsow tylko cala inna mape brd+ al + wydech 70mm fmic brak mapy ;/

ps.kupie skrzynie od brd z wybierakiem i kpl sprzeglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na początku nie po drodze mi do Wrocławia ale będę w połowie lipca we Wrocławiu i już się umówiłem jako pierwszy z tej listy (chociaż jeszcze nie ma 10 ale zgodzili się) w środę 19godz w czwartek pochwalę się jak wrażenia a mam do domu prawie 400km to można będzie po testować :hi:

niestety to ja sie umowilem jako pierwszy ,tez sroda ale 15: 30 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na początku nie po drodze mi do Wrocławia ale będę w połowie lipca we Wrocławiu i już się umówiłem jako pierwszy z tej listy (chociaż jeszcze nie ma 10 ale zgodzili się) w środę 19godz w czwartek pochwalę się jak wrażenia a mam do domu prawie 400km to można będzie po testować :hi:

niestety to ja sie umowilem jako pierwszy ,tez sroda ale 15: 30 :evil:

to może się spotkamy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeewelina dopisana :) ,dziewczyny tez lubia chipsy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*milo222 - termin ustalasz indywidulanie ale podejrzewam ze jesli sie zdecydujesz i porozmawiasz z ECU to nie bedzie zadnego problemu. Jesli jakies beda to zawsze ewentualnie mozesz zostawic jakas symboliczna zaliczke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mogę ustalić sobie termin po 23 lipca - jeżeli tak to można mnie zapisać

pytanie drugie co się stanie jeżeli samochód nie miał robionych logów i nie wiem czy wsio jest na 100% ok i np nie będzie - niby jeździ ok ale nigdy nie wiadomo :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja więc naświetle troszke sprawę.. a mianowicie dzwoniłem dzisiaj do Patryka i powiedział mi że musi być pewnych 10 osób a nawet 11 które się nie wycofają i wtedy będzie mógł zamknąć liste i zacznie się umawianie na terminy mi odpowiada najbardziej ta sobota i powiedział że nie ma problemu tylko chodzi o to aby Ci którzy się zapisali bądź zapiszą (co dla nas najważniejsze) nie wycofali się. Więc proszę w imieniu własnym i osób które poważnie o tym myślą aby zabrali się w garść i dokonali swego, żeby nie było niejasności. Czekamy więc na minimum 1 osobę bądź więcej o działajmy:) Panie i Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*milo222

- z terminem wydaje mi sie ze nie ma problemu

- jesli wyjdzie cos nie halo podczas diagnostyki to albo placisz tylko za vagowanie i sie wycofujesz albo naprawiasz i przyjezdzasz ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...